Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti centru de concurs


Judet:Neamt
Localitate:Roznov
Scoala:Liceul Tehnologic Gh. Ruset-Roznovanu
Nume elevClasaPremiuCadru didactic
Cabulea Alexandru-LucianI AEIoan Stroea
Stoian Rares-IonutI AEIoan Stroea
Blindu LucaI BEMaria-Manuela Nicorescu
Caleap SophiaI BEMaria-Manuela Nicorescu
Iliuta AlexieI BEMaria-Manuela Nicorescu
Pancu AlessiaI BEMaria-Manuela Nicorescu
Sandu EmiliaI BEMaria-Manuela Nicorescu
Anghel Maia-AlexandraII AEMonica Jbanca
Auratei AndreeaII AEMonica Jbanca
Bogus Iazmina-StefaniaII AEMonica Jbanca
Ilarie AlessiaII AEMonica Jbanca
Miron Stefan-IoanII AEMonica Jbanca
Serban Denis-AlexandruII AEMonica Jbanca
Stan Bianca-StefaniaII AEMonica Jbanca
Vlad IulianII AEMonica Jbanca
Corduneanu Luca-StefanII BEMinodora Adascalitei
Corduneanu Teodora-ElenaII BEMinodora Adascalitei
Fermus EcaterinaII BEMinodora Adascalitei
Luca Roxana-AndreeaII BEMinodora Adascalitei
Zabulic IoanaIII AEAna-Simona Ilie
Popa MateiIII BEElena Dumitrascu
Simion Andrada-StefaniaIV AEMirela Ciobanu
Catana Iustin-AndreiIV BEVerona Bogus
Dumitrache Stefan-AndreiIV BEVerona Bogus
Miron Rares-CristianIV BEVerona Bogus
Nicorescu Andrei-RobertIV BEVerona Bogus
Marian FedericaPregatitoare AEMaria-Carmen Dringu
Timofte AndreiPregatitoare AEMaria-Carmen Dringu
Radu Ana-RobertaPregatitoare BEAlina-Camelia Vasile
Cimpeanu RaresIII AIAna-Simona Ilie
Apreutesei AlexiaIII BIElena Dumitrascu
Maftei Constantino-ValentinoIII BIElena Dumitrascu
Paval Eliza-IoanaIII BIElena Dumitrascu
Todirascu RafaelIII BIElena Dumitrascu
Tupu Miruna-IulianaIII BIElena Dumitrascu
Mihaila Alexandra-MariaIV AIMirela Ciobanu
Catana AntuzaPregatitoare AIMaria-Carmen Dringu
Matei MariaPregatitoare AIMaria-Carmen Dringu
Asaftei Erika-ElenaPregatitoare BIAlina-Camelia Vasile
Dumitriu Delia-ElenaPregatitoare BIAlina-Camelia Vasile
Hazanau PaulaIII AIIAna-Simona Ilie
Iliuta FiloteiaIII BIIElena Dumitrascu
Custura SofiaIII AIIAna-Simona Ilie
Ghiurca Maria-AlexandraIV AIIMirela Ciobanu
Anastasoaiei Stefan-IustinianIV BIIVerona Bogus
Farcasel Maria-ClaudiaPregatitoare AIIMaria-Carmen Dringu
Turcanu IlincaI BIIMaria-Manuela Nicorescu
Pantiru GabrielII AIIMonica Jbanca
Stoian AntonioII AIIMonica Jbanca
Tuduran GabrielaII AIIMonica Jbanca
Ostahie MatteoIII BIIElena Dumitrascu
Tudoran Daria-ElenaIII BIIElena Dumitrascu
Mitrea Alesia-AlexandraPregatitoare BIIAlina-Camelia Vasile
Neacsu Maria-SofiaPregatitoare BIIAlina-Camelia Vasile
Aghirasimoaei Maria-EleonoraIV BIIIVerona Bogus
Luca Matei-PetruI AMIoan Stroea
Moldoveanu EliseiI BMMaria-Manuela Nicorescu
Onisoru ElianaI BMMaria-Manuela Nicorescu
Pala MatteoI BMMaria-Manuela Nicorescu
Pantea Dragos-NicolaeII AMMonica Jbanca
Basma MihneaIII AMAna-Simona Ilie
Catana Ioana-BiancaIII BMElena Dumitrascu
Catana TeodorIII BMElena Dumitrascu
Stanescu OctavianIII BMElena Dumitrascu
Balan Denis-MarianPregatitoare AMMaria-Carmen Dringu
Capatina Ioana-GiorgianaPregatitoare AMMaria-Carmen Dringu
Imbru Cara-MariaPregatitoare AMMaria-Carmen Dringu
Olariu Alexandra-YasminaPregatitoare BMAlina-Camelia Vasile
Popa AndreiPregatitoare BMAlina-Camelia Vasile

Inapoi la centrele de concurs