Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti centru de concurs


Judet:Olt
Localitate:Slatina
Scoala:Scoala Gimnaziala Eugen Ionescu
Nume elevClasaPremiuCadru didactic
GEORGESCU VLAD ANDREIII BEDIMULESCU VALERIA
JIDOVU MIRUNAII CEVASILE CARMEN
MIRCEA MAYAII CEVASILE CARMEN
RUSU SOFIAII CEVASILE CARMEN
TOMA IONUTII CEVASILE CARMEN
PARASCHIVA OLIVIAIII BECAPATINA ANDREEA
CONSTANTIN ALEXIAIV BECACIU ELENA
FLORESCU BIANCAIV BECACIU ELENA
PATRAN ALBERTIV BECACIU ELENA
UDMA TIBERIUIV CEPOPESCU LUMINITA
BARBIERU GIULIAPregatitoare AEILIE MARIANA
BARBU RAULPregatitoare AEILIE MARIANA
CHEROIU ANAMARIAPregatitoare AEILIE MARIANA
DASOVEANU DRAGOSPregatitoare AEILIE MARIANA
DUMITRU ANTONIOPregatitoare AEILIE MARIANA
DUTA NATALIAPregatitoare AEILIE MARIANA
ENE VLADPregatitoare AEILIE MARIANA
IOTU ANDREIPregatitoare AEILIE MARIANA
MITRACHE ANDREI VICTORPregatitoare AEILIE MARIANA
NICA DARIAPregatitoare AEILIE MARIANA
RUSU NATALIAPregatitoare AEILIE MARIANA
SARBATOARE LUCAPregatitoare AEILIE MARIANA
TOLU RALUCAPregatitoare AEILIE MARIANA
TUDOR SERGIU Pregatitoare AEILIE MARIANA
ZIDARU SEBASTIANPregatitoare AEILIE MARIANA
BADESCU IRINAPregatitoare CERISTEA ALINA
RISTEA PATRICKPregatitoare CERISTEA ALINA
FLUTURE DAVIDIII BICAPATINA ANDREEA
BALASOIU LUCA GEORGEIII AIEREMIA NICOLAE
BIAN TATIANAIV CIIPOPESCU LUMINITA
POPESCU ADRIANAIV CIIPOPESCU LUMINITA
VASILE CARMENPregatitoare AIIILIE MARIANA
MOCANU DEJANII AIIANDREESCU DELIA
VLAD ERIKII AIIANDREESCU DELIA
BANCESCU ADRIANPregatitoare AIIILIE MARIANA
POPESCU DARIAPregatitoare AIIILIE MARIANA
POPESCU REBECCAPregatitoare AIIILIE MARIANA
TRUSCA RAZVANPregatitoare AIIILIE MARIANA
BARBULESCU DARIAPregatitoare CIIRISTEA ALINA
MITRAN RAZVANIII BIIICAPATINA ANDREEA
NEDELEA STEFANIII BIIICAPATINA ANDREEA
NICOLESCU ELENAIII BIIICAPATINA ANDREEA
DUMITRU DAMIANIV BIIICACIU ELENA
PARA DAMIANII AIIIANDREESCU DELIA
CAPATINA ALEXANDRAII AMANDREESCU DELIA
DOBRE HORIAII AMANDREESCU DELIA
DRAGUT SEBASTIANII AMANDREESCU DELIA
GIOARSA OVIDIUII AMANDREESCU DELIA
MARINCEA SOFIAII AMANDREESCU DELIA
SURLOIU ANDREEA MARIAII BMDIMULESCU VALERIA
BARBUIA GABRIELII CMVASILE CARMEN
BURRET THEOII CMVASILE CARMEN
STAN AYANAII CMVASILE CARMEN
COJOCARU ERIKAIII BMCAPATINA ANDREEA
FLORICA ELIANAIV BMCACIU ELENA
PRIOTEASA DARIAIV BMCACIU ELENA
TOMA ALEXANDRAIV BMCACIU ELENA
POPA ANAIV CMPOPESCU LUMINITA
DOBRITOIU ANAPregatitoare AMILIE MARIANA
NEGUT CATINCAPregatitoare AMILIE MARIANA

Inapoi la centrele de concurs