Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti centru de concurs


Judet:Olt
Localitate:Slatina
Scoala:Scoala Gimnaziala Nr. 3 Slatina
Nume elevClasaPremiuCadru didactic
Badescu StefanI BETalpiga Emilia
BOJTE ROBERTI CEROTARU CRISTINA
CICIU ANDREII CEROTARU CRISTINA
CIOTEA RADUI CEROTARU CRISTINA
CRISU IRINAI CEROTARU CRISTINA
DANIEL DIANAI CEROTARU CRISTINA
DOAGA RADUI CEROTARU CRISTINA
DOBRE DENISI CEROTARU CRISTINA
MESINA MEDEEAI CEROTARU CRISTINA
MITRAN MARIA I CEROTARU CRISTINA
PAUN VANESAI CEROTARU CRISTINA
POPESCU MARIAI CEROTARU CRISTINA
POPONETE BIANCAI CEROTARU CRISTINA
VATUI STANCIU DAVIDI CEROTARU CRISTINA
Florian Stefania-AlexaII AEGheorghita Margareta
Mitrache David-AndreiII AEGheorghita Margareta
Pietrisi Alessia-MariaII AEGheorghita Margareta
Tataranu Anya-ElenaII AEGheorghita Margareta
Popa Mihai GabrielIV BEBrinzan Daniela
Popa Mihai-GabrielIV BEBrinzan Daniela-Luminita
Bold Mihai-Razvan Pregatitoare AEUngureanu Cristina
Budrea Andreea-Bianca Pregatitoare AEUngureanu Cristina
Dumitru Stefania-Daniela Pregatitoare AEUngureanu Cristina
Mihailescu Maria-Denisa Pregatitoare AEUngureanu Cristina
Patrascu Andrei Pregatitoare AEUngureanu Cristina
Rusu Elena-AnamariaPregatitoare AEUngureanu Cristina
Tanasie Ana-MariaPregatitoare AEUngureanu Cristina
Tapescu Miruna-SimonaPregatitoare AEUngureanu Cristina
Curt Yasmina-Maria-AlexandraII AIGheorghita Margareta
Dumitrescu Andrei-StefanII AIGheorghita Margareta
Lisca Sara-AndreeaII AIGheorghita Margareta
Selaru Andrei-RazvanII AIGheorghita Margareta
Toader Maia-ElenaII AIGheorghita Margareta
Velcea LetitiaIII BICristescu Reluta
Luta DenisaIV BIBrinzan Daniela
Luta Denisa-NicoletaIV BIBrinzan Daniela-Luminita
Ghindescu MihaiIII BIICristescu Reluta
Mis David-AndreiIII BIICristescu Reluta
Pirvu AmeliaIII BIICristescu Reluta
Ciobanu EricaIII BIICristescu Reluta
Vatafu AlexandraIII BIICristescu Reluta
Seceta-Munteanu Maria-DanielaII AIIGheorghita Margareta
Vincze Andrei-MirceaII AIIGheorghita Margareta
Tomescu DariaIII BIICristescu Reluta
Popescu Andrei-AdrianIII AIIIDuta Sofia
Mirica DavidIII BIIICristescu Reluta
Paraschiv Maria-RebecaII AIIIGheorghita Margareta
BALUTA LUCIAI CMROTARU CRISTINA
PUICA RAULI CMROTARU CRISTINA
ZIDARU ANDREEAI CMROTARU CRISTINA
Hutuleac Daniel-CostinII AMGheorghita Margareta
Mierlesteanu MariaII AMGheorghita Margareta
Nicolescu Vlad-StefanII AMGheorghita Margareta
Stegaru Constantin-MarcoII AMGheorghita Margareta
Chitu SiminaIII BMCristescu Reluta
Circiumaru DariaIII BMCristescu Reluta
Lica Maria-CarlaIII BMCristescu Reluta
Balasoiu Ana-Maria Pregatitoare AMUngureanu Cristina

Inapoi la centrele de concurs