Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Rezultate centru de concurs


Judet:Salaj
Localitate:Zalau
Scoala:Scoala Gimnaziala M.Eminescu
Nume elevClasaPuncteCadru didactic
ALEXA CARLAI F100Horvath Rodica
BRISC MARIAI F100Horvath Rodica
DOROTEAN ANDREII F100Horvath Rodica
DUCA DIANAI F100Horvath Rodica
IACOB MARIA TEODORAI F100Horvath Rodica
LAPUSTE DIANA MARIAI F100Horvath Rodica
LUCACIU LUCA VLADI F100Horvath Rodica
MURESAN ALEXIAI F100Horvath Rodica
ONACA TUDOR IULIANI F100Horvath Rodica
POP DAMARISI F100Horvath Rodica
TIRLEA RAZVANI F100Horvath Rodica
VESCAN LUCAI F100Horvath Rodica
BOGDAN DIANAI F98Horvath Rodica
DOMOCOS ALEXI F98Horvath Rodica
MARIAN SOFIAI F98Horvath Rodica
BURDEA ADNANAI F95Horvath Rodica
EMBER STEFANI F90Horvath Rodica
BABOS CATINCAI F88Horvath Rodica
LAPADAT MARIA DIANAI F88Horvath Rodica
LAZAR RARESI F85Horvath Rodica
MICLE BOGDANI F85Horvath Rodica
CRISAN MAIAI F80Horvath Rodica
FODOR TEODORAI F78Horvath Rodica
BOGDAN GEORGEI F73Horvath Rodica
MOIGRADAN EMIMAI F73Horvath Rodica
SABOU CAMELIAI F73Horvath Rodica
UNGUR ANISIAI F73Horvath Rodica
FEIER DRAGOSI F68Horvath Rodica
GAVRILUT ANDREII G100Bodis Magdalena
BARBUR TUDORI G98Bodis Magdalena
MAIOR FERENCI G95Bodis Magdalena
PRUNEA BIANCAI G95Bodis Magdalena
TEGZES CAMILI g88Bodis Magdalena
VLAIC NATALIA I G82Bodis Magdalena
HOSSU ILINCAI G77Bodis Magdalena
IRIMIEA MARIAI G77Bodis Magdalena
SABAU TUDORI G77Bodis Magdalena
SERBAN MAIAI G77Bodis Magdalena
BUCIUMAN LUCAI G75Bodis Magdalena
VARGA SARAI G75Bodis Magdalena
SZEREDAI MARIOI G72Bodis Magdalena
Criste TudorII B100Bejan Sorina
Sava ErikII B100Bejan Sorina
Craciun CorinaII B95Bejan Sorina
Gutman ArianaII B95Bejan Sorina
Budai IuliaII B94Bejan Sorina
Bolojan PatriciaII B90Bejan Sorina
Barjac PatriciaII B87Bejan Sorina
Dehelean IoanaII B83Bejan Sorina
Iepure Andrei II B83Bejan Sorina
Muresan AlexandraII B81Bejan Sorina
Ciorba VladutII B80Bejan Sorina
Toc AnaII B71Bejan Sorina
Domuta AlexandruII B70Bejan Sorina
Moroti DamarisII B68Bejan Sorina
Alb TeofanaII B60Bejan Sorina
Ilies RaulII BParticipantBejan Sorina
Toth GiuliaII BParticipantBejan Sorina
Cristea RaulII BParticipantBejan Sorina
Kurti IuliaII BParticipantBejan Sorina
Jecan AlexiaII BParticipantBejan Sorina
Farcas RazvanII BParticipantBejan Sorina
CIMPOIES MARIA IULIAIII A100Bogdan Aurica
LAZEA TUDOR MATEIIII A100Bogdan Aurica
BUCIU BOGDANIII A95Bogdan Aurica
MAGYAR GEORGEIII A95Bogdan Aurica
COTOR CRISTINAIII A90Bogdan Aurica
ILIES IRINAIII A90Bogdan Aurica
BARNA ALEXANDRUIII A85Bogdan Aurica
CRISAN ALEXANDRAIII A83Bogdan Aurica
SICHET UNGURAS ANDREEAIII A80Bogdan Aurica
SZABO LUSIAIII A80Bogdan Aurica
VERDES PATRICKIII A80Bogdan Aurica
PORUMB DAVIDIII A75Bogdan Aurica
BARBUR CATINCAIII A70Bogdan Aurica
GOARNA RICHARDIII A68Bogdan Aurica
Ilut DenisaIII B96Pop Emilia
Dale-Ciortea YanisIII B95Pop Emilia
Goron MarioIII B95Pop Emilia
Ghiurutan PatriciaIII B87Pop Emilia
Toma IrinaIII B87Pop Emilia
Sallai AndreiIII B85Pop Emilia
Bartha AlexandraIII B77Pop Emilia
Simea AlexIII B71Pop Emilia
SUTEU OANA III E97Elekes Erika
STRAVA NAOMI III E95Elekes Erika
BREDA CYNTHIA IRINGO III E94Elekes Erika
POP CRISTA SILVIA III E90Elekes Erika
POP FLAVIU ANTONIO III E90Elekes Erika
ARDELEAN CEZARA III E85Elekes Erika
POP MARIETAIII F100Culcear Floare
DRAJAN DIANA MARIAIII F95Culcear Floare
STRAMBU ROMULUS STEFANIII F94Culcear Floare
LUPU CRISTINAIII F93Culcear Floare
COCA LUCAS STEFANIII F88Culcear Floare
AIOANEI MALINA ANDREEAIII F85Culcear Floare
ACIU ANTONIAIII F83Culcear Floare
ARDELEAN TUDOR STEFANIII F83Culcear Floare
BUT ANDREI IONUTIII F83Culcear Floare
CHIS DAVIDIII F83Culcear Floare
TURA IOANA ANDREEAIII F83Culcear Floare
MOIGRADAN ACSAIII F82Culcear Floare
CRISAN NIKITA ALEXANDRAIII F81Culcear Floare
JURCO CRISTINAIII F81Culcear Floare
TICLE FINEASIII F79Culcear Floare
ARDELEAN COSMINA MEDEEAIII F74Culcear Floare
BICA RARESIII F74Culcear Floare
Sabou RalucaIV A100Farcas Cosmina
But MateiIV A91Farcas Cosmina
Muresan ArianaIV A77Farcas Cosmina
Muresan CristianaIV A65Farcas Cosmina
Ilies DariusIV A64Farcas Cosmina
Goia AnamariaIV AParticipantFarcas Cosmina
Muresan DavidIV AParticipantFarcas Cosmina
Duca GeorgeIV AParticipantFarcas Cosmina
Botofan MarcuIV AParticipantFarcas Cosmina
PODAR IULIAIV B97Craciunas Corina
OROS VLADIV B95Craciunas Corina
ARDELEAN DAVIDIV B92Craciunas Corina
DIMITRIU ALEXANDRUIV B85Craciunas Corina
FEIER BOGDANIV B80Craciunas Corina
MOCAN ANTONIAIV B80Craciunas Corina
Ardai KrisztianIV D100Fazakas Csilla
Boda DanielIV D98Fazakas Csilla
Beksi PeterIV D97Fazakas Csilla
Fazakas EvelinIV D95Fazakas Csilla
Gombos PeterIV D95Fazakas Csilla
Nagy IstvanIV D90Fazakas Csilla
Nagy ZsoltIV D90Fazakas Csilla
Toth EdeIV D90Fazakas Csilla
Kelemen AkosIV D84Fazakas Csilla
Raviczki VivienIV D84Fazakas Csilla
Szollosi AlexIV D79Fazakas Csilla
Elekes BiankaIV D78Fazakas Csilla
Major KoppanyIV D78Fazakas Csilla
Marton AmaliaIV D70Fazakas Csilla
Cosma KarolaIV DParticipantFazakas Csilla
Balint Sofia Pregatitoare E100Gombos Melinda
Cheta Alisia Pregatitoare E100Gombos Melinda
Nagy EduardPregatitoare E100Gombos Melinda
Pop RaduPregatitoare E100Gombos Melinda
Borbe David Pregatitoare E97Gombos Melinda
Pop SofiaPregatitoare E95Gombos Melinda
Turcas JessicaPregatitoare E95Gombos Melinda
Covaci EricPregatitoare E94Gombos Melinda
Pop Andreea Pregatitoare E82Gombos Melinda
Rafa Miriam Pregatitoare E82Gombos Melinda
Totos Stefania Pregatitoare E82Gombos Melinda
Totos AntoniaPregatitoare E81Gombos Melinda
Almas SaraPregatitoare E79Gombos Melinda
Penrath Gwenael Pregatitoare E77Gombos Melinda
Werner Marie Pregatitoare E76Gombos Melinda
Costinar Flavia Pregatitoare E68Gombos Melinda
Ilies Daniel Pregatitoare E67Gombos Melinda
Sarb FlaviuPregatitoare E65Gombos Melinda
Brindea SidoniaPregatitoare E63Gombos Melinda
Boca David Pregatitoare E61Gombos Melinda

Inapoi la centrele de concurs