Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti centru de concurs


Judet:Salaj
Localitate:Zalau
Scoala:Scoala Gimnaziala M.Eminescu
Nume elevClasaPremiuCadru didactic
ALEXA CARLAI FEHorvath Rodica
BRISC MARIAI FEHorvath Rodica
DOROTEAN ANDREII FEHorvath Rodica
DUCA DIANAI FEHorvath Rodica
IACOB MARIA TEODORAI FEHorvath Rodica
LAPUSTE DIANA MARIAI FEHorvath Rodica
LUCACIU LUCA VLADI FEHorvath Rodica
MURESAN ALEXIAI FEHorvath Rodica
ONACA TUDOR IULIANI FEHorvath Rodica
POP DAMARISI FEHorvath Rodica
TIRLEA RAZVANI FEHorvath Rodica
VESCAN LUCAI FEHorvath Rodica
GAVRILUT ANDREII GEBodis Magdalena
Criste TudorII BEBejan Sorina
Sava ErikII BEBejan Sorina
CIMPOIES MARIA IULIAIII AEBogdan Aurica
LAZEA TUDOR MATEIIII AEBogdan Aurica
POP MARIETAIII FECulcear Floare
Sabou RalucaIV AEFarcas Cosmina
Ardai KrisztianIV DEFazakas Csilla
Balint Sofia Pregatitoare EEGombos Melinda
Cheta Alisia Pregatitoare EEGombos Melinda
Nagy EduardPregatitoare EEGombos Melinda
Pop RaduPregatitoare EEGombos Melinda
BOGDAN DIANAI FIHorvath Rodica
DOMOCOS ALEXI FIHorvath Rodica
MARIAN SOFIAI FIHorvath Rodica
BARBUR TUDORI GIBodis Magdalena
Boda DanielIV DIFazakas Csilla
SUTEU OANA III EIIElekes Erika
PODAR IULIAIV BIICraciunas Corina
Beksi PeterIV DIIFazakas Csilla
Borbe David Pregatitoare EIIGombos Melinda
Ilut DenisaIII BIIPop Emilia
BURDEA ADNANAI FIIHorvath Rodica
MAIOR FERENCI GIIBodis Magdalena
PRUNEA BIANCAI GIIBodis Magdalena
Craciun CorinaII BIIBejan Sorina
Gutman ArianaII BIIBejan Sorina
BUCIU BOGDANIII AIIBogdan Aurica
MAGYAR GEORGEIII AIIBogdan Aurica
Dale-Ciortea YanisIII BIIPop Emilia
Goron MarioIII BIIPop Emilia
STRAVA NAOMI III EIIElekes Erika
DRAJAN DIANA MARIAIII FIICulcear Floare
OROS VLADIV BIICraciunas Corina
Fazakas EvelinIV DIIFazakas Csilla
Gombos PeterIV DIIFazakas Csilla
Pop SofiaPregatitoare EIIGombos Melinda
Turcas JessicaPregatitoare EIIGombos Melinda
Budai IuliaII BIIIBejan Sorina
BREDA CYNTHIA IRINGO III EIIIElekes Erika
STRAMBU ROMULUS STEFANIII FIIICulcear Floare
Covaci EricPregatitoare EIIIGombos Melinda
LUPU CRISTINAIII FIIICulcear Floare
ARDELEAN DAVIDIV BIIICraciunas Corina
But MateiIV AIIIFarcas Cosmina
EMBER STEFANI FMHorvath Rodica
Bolojan PatriciaII BMBejan Sorina
COTOR CRISTINAIII AMBogdan Aurica
ILIES IRINAIII AMBogdan Aurica
POP CRISTA SILVIA III EMElekes Erika
POP FLAVIU ANTONIO III EMElekes Erika
Nagy IstvanIV DMFazakas Csilla
Nagy ZsoltIV DMFazakas Csilla
Toth EdeIV DMFazakas Csilla

Inapoi la centrele de concurs