Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti centru de concurs


Judet:Vaslui
Localitate:Barlad
Scoala:Scoala Gimnaziala nr 11 George Tutoveanu
Nume elevClasaPremiuCadru didactic
Cucos Matei NicolaeIII AESolca Iulia
Dorobat Tudor GeorgeIII CEBurlacu Vicuta
Lazu Matteo GeorgeIII CEBurlacu Vicuta
Nastrut Ianis MihaiIII CEBurlacu Vicuta
Gogeneata Rebeca - StefaniaIII DEBigu Dorina
Goras ElenaIV BESolca Geta
Manoliu DeliaIV BESolca Geta
Pislaru PatriciaIV BESolca Geta
Tufa RianaIV BESolca Geta
BAICU DANIELPregatitoare AEADINA STRATULAT
CRASNEANU IONUTPregatitoare AEADINA STRATULAT
DANILA RADUPregatitoare AEADINA STRATULAT
FODOR CASANDRAPregatitoare AEADINA STRATULAT
FRANGULEA MARAPregatitoare AEADINA STRATULAT
LOVIN ANDREASPregatitoare AEADINA STRATULAT
PASLARU EDUARDPregatitoare AEADINA STRATULAT
SELARU EVA MARIAPregatitoare AEADINA STRATULAT
VLASIE MIRABELAPregatitoare AEADINA STRATULAT
Gagiu DanielIII BIIGanea Nela
Plesu Lorena-AndreeaIII BIIGanea Nela
Huluta TeodoraIV BIISolca Geta
Radu TeonaIII BIIGanea Nela
Duta EduardI DIIVlasie Mihaela
Bahnaru Teodora ValentinaIII CIIBurlacu Vicuta
Calin Diana ElenaIII CIIBurlacu Vicuta
Cotoranu Mihai CalinIII CIIBurlacu Vicuta
Hohota Alina ValentinaIII DIIBigu Dorina
Budui RaresIV BIISolca Geta
Stupu SabinaIV BIISolca Geta
DRAGUT SARA MARIAPregatitoare AIIADINA STRATULAT
VLASIE ANA MARIAPregatitoare AIIADINA STRATULAT
Mihaila David GabrielIII AIIISolca Iulia
Baicu MariaIII BIIIGanea Nela
Racovita Amelia-MariaIII BIIIGanea Nela
EPURE ANDREIIV DIIIVIRLAN MONICA
Proca DariusI DIIIVlasie Mihaela
Dulgheru Cosmin IoanIII AIIISolca Iulia
Luca Ioana-DianaIII BIIIGanea Nela
ANDREI GIULIA ANDREEAPregatitoare AIIIADINA STRATULAT
Andrei Rares GabrielIII AIIISolca Iulia
Butnaru EmmaI DMVlasie Mihaela
Lita AnastasiaI DMVlasie Mihaela
Postolache AndreiI DMVlasie Mihaela
Campeanu RuxandraIII AMSolca Iulia
Toma Iustin GabrielIII AMSolca Iulia
Mihalcea LaviniaIII BMGanea Nela
Bogos Cosmn - TeodorIII DMBigu Dorina
Chirvase Antonio - AndreiIII DMBigu Dorina
Arhire DenisaIV BMSolca Geta
Hutanu IustinIV BMSolca Geta
Munteanu AndreiIV BMSolca Geta
APETREA SABINIV DMVIRLAN MONICA
DUMITRIU BEATRICEIV DMVIRLAN MONICA
STEFANESCU MARINAIV DMVIRLAN MONICA
STAFIE LUCAPregatitoare AMADINA STRATULAT

Inapoi la centrele de concurs