Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti centru de concurs


Judet:Vaslui
Localitate:Barlad
Scoala:Scoala Gimnaziala nr 11 George Tutoveanu
Nume elevClasaPremiuCadru didactic
OLTEANU DAVIDI DEROSU MONICA
DARINGA DAVIDII BENela Ganea
GAGIU DANIELII BENela Ganea
PLESU LORENA-ANDREEAII BENela Ganea
RACOVITA AMELIA-IOANAII BENela Ganea
Dorobat Tudor GeorgeII CEBurlacu Vicuta
Gogeneata Rebeca- TeodoraII DEBigu Dorina
Hohota Alina - ValentinaII DEBigu Dorina
HULUTA TEODORAIII BESOLCA GETA
HUTANU IUSTINIII BESOLCA GETA
PISLARU PATRICIAIII BESOLCA GETA
TUFA RIANIII BESOLCA GETA
SIRBU CRISTINA STEFANIA vIII EEIORDACHE GABRIELA
COMARLAU ECATERINAIV AESTRATULAT ADINA
ONICA ROXANAIV CECOSTIN LUMINITA
Proca DariusPregatitoare DEVlasie Mihaela
MIHAILA ALESSIAI BIBOTAS GEORGIANA
MORARU ANDRAI BIBOTAS GEORGIANA
SEBENI MITRUTI BIBOTAS GEORGIANA
CHIOSAC GEORGEI BIBOTAS GEORGIANA
REZMERITA GABRIELI BIBOTAS GEORGIANA
ANDREI RAZVANIII DIVIRLAN MONICA
FAINAREA CRISTINA ELENA III EIIORDACHE GABRIELA
CARP EVELINA III EIIIORDACHE GABRIELA
Lita AnastasiaPregatitoare DIIVlasie Mihaela
Postolache AndreiPregatitoare DIIVlasie Mihaela
CREANGA DAVIDI BIIBOTAS GEORGIANA
ARTENE DENISIII BIISOLCA GETA
Gavril KarinaPregatitoare DIIVlasie Mihaela
DANAILA LAVINIAI DIIROSU MONICA
ROTARU GABRIELAI DIIROSU MONICA
SGIRCIOG VERONICAI DIIROSU MONICA
SIRGHIE ALEXANDRAI DIIROSU MONICA
TANASE CARINAI DIIROSU MONICA
Calin Elena DianaII CIIBurlacu Vicuta
Cotoranu David MihaiII CIIBurlacu Vicuta
Dabija Raul MihaiII CIIBurlacu Vicuta
Nastrut Ianis MihaiII CIIBurlacu Vicuta
Nechifor Tudor AlexandruII CIIBurlacu Vicuta
BICLEA SEBASTIANIII BIISOLCA GETA
BORDEIANU ANDREEAIII BIISOLCA GETA
GORAS ELENAIII BIISOLCA GETA
MANEA STEFANIII BIISOLCA GETA
DUMITRIU BEATRICEIII DIIVIRLAN MONICA
CARADINTA ALBERT III EIIIORDACHE GABRIELA
CALMUC RAZVANIV CIICOSTIN LUMINITA
NECHIFOR RHIANAIV CIICOSTIN LUMINITA
Bilhac EduardPregatitoare DIIVlasie Mihaela
Duta EduardPregatitoare DIIVlasie Mihaela
Grigoras RoxanaPregatitoare DIIVlasie Mihaela
Obreja YanisPregatitoare DIIVlasie Mihaela
ANECHITE TEODORAI BIIIBOTAS GEORGIANA
APOSTOLACHE ANGHELI BIIIBOTAS GEORGIANA
IOSIP IOANAI BIIIBOTAS GEORGIANA
BUDAI RARESIII BIIISOLCA GETA
MUNTEANU ANDREIIII BIIISOLCA GETA
DUMITRASCU VALERIU III EIIIIORDACHE GABRIELA
APETREA SABINIII DIIIVIRLAN MONICA
STEFANESCU MARINAIII DIIIVIRLAN MONICA
MOCANU LEONARDO III EIIIIORDACHE GABRIELA
ANGHELUTA DIANAIV AIIISTRATULAT ADINA
Iosip Sebastian - ConstantinII DIIIBigu Dorina
Stavar Jordi - PaulII DIIIBigu Dorina
SAVIN IONUT III EIIIIORDACHE GABRIELA
DORU TIMEAI BMBOTAS GEORGIANA
BEJENARU ANA MARIAI DMROSU MONICA
HANU RALUCAI DMROSU MONICA
IOVU DIANAI DMROSU MONICA
LUPASCU ALBERTI DMROSU MONICA
NASTASE CARLAI DMROSU MONICA
Bogos Cosmin - TeodorII DMBigu Dorina
Mihaila George - AndreiII DMBigu Dorina
MANOLIU DELIAIII BMSOLCA GETA
STOICA IOANAIII BMSOLCA GETA
STUPU SABINAIII BMSOLCA GETA
PLACINTA ALEXANDRAIII DMVIRLAN MONICA
BORZA ANDRA III EMIORDACHE GABRIELA
LEICA ALEX III EMIORDACHE GABRIELA
CHIPER TEODORIV AMSTRATULAT ADINA
FLOREA ALESYAIV CMCOSTIN LUMINITA
Cimpeanu VictorPregatitoare DMVlasie Mihaela
Epure Ana MariaPregatitoare DMVlasie Mihaela

Inapoi la centrele de concurs