Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti centru de concurs


Judet:Valcea
Localitate:Rm Valcea
Scoala:Scoala Take Ionescu
Nume elevClasaPremiuCadru didactic
CHITAN MATEI VLADUTI DEOPRESCU IRINA-ELENA
PURICE MARA IOANAI DEOPRESCU IRINA-ELENA
GAMBEREA TEODORA MARIAI EEPOPESCU STEFANIA
LEUCUTA ALESSIAI EEPOPESCU STEFANIA
MIHALACHE MARIA ANAI EEPOPESCU STEFANIA
POPA ELISA MARIAI EEPOPESCU STEFANIA
STANCIU-GHEORGHISTEANU STEFANIAI EEPOPESCU STEFANIA
BOSEA VLADIMIR MIHAI II CESMARANDOIU TAMARA
DULACIOIU DAVID-ANDREI II CESMARANDOIU TAMARA
FLORESCU STEFANIA-RUXANDRA II CESMARANDOIU TAMARA
MUSTATA ELENA -CLARA II CESMARANDOIU TAMARA
POPESCU ALYSSA-MARIA II CESMARANDOIU TAMARA
Cosac Robert MihaiII DEPOPESCU ELENA
Stanciu-Gheorghisteanu AnastasiaII DEPOPESCU ELENA
COLTEA DAVID-STEFANII AEGEORGESCU ELISABETA
TEODORESCU DARIA-STEFANIAII AEGEORGESCU ELISABETA
TUTOC ELVIRAII BEPARASCHIV IVONA
PRUTEANU STEFANII FEFOTA-LITA MONICA
CIURDUC ALEXANDRA STEFANIAIII EENICOLETA BADEA
TUGLUI KATIAIII EENICOLETA BADEA
TUNARU EVAIII EENICOLETA BADEA
BOTEZ TEODORIII BERADULESCU DOINA
MIRUNA-MADALINA CHERASCUIII FEMIRUNA-MADALINA CHERASCU
NASTASIE CINTIA MARIAIII FEMIRUNA-MADALINA CHERASCU
NITA IOANA REBECAIII FEMIRUNA-MADALINA CHERASCU
RADULESCU IOAN MARIANIII FEMIRUNA-MADALINA CHERASCU
NICOLAE LUCA-ALEXANDRUPregatitoare BESUROVCEK ION
PETRESCU DARIUS-ANDREIPregatitoare BESUROVCEK ION
ZAHARIA ERIKA-MARIAPregatitoare BESUROVCEK ION
MANOLEA-PIRVULESCU COSTIN LUCA I DIOPRESCU IRINA-ELENA
MEZDROIU MARIA ALEXIAI DIOPRESCU IRINA-ELENA
POPESCU ALEXANDRA I DIOPRESCU IRINA-ELENA
UTA TANIA ALESSIAI DIOPRESCU IRINA-ELENA
PAVAL VLADIMIR-MIHNEAII AIGEORGESCU ELISABETA
GRIGORESCU STEFANIA-OANA II CISMARANDOIU TAMARA
COJUSNEANU PAUL VICTORIII EINICOLETA BADEA
NICOLAE MARA IOANAIII EINICOLETA BADEA
CIOBANU CLARAIII AICROITORU VIOLETA
GRIMBERG MAYA ELENAIII FIMIRUNA-MADALINA CHERASCU
BUSI KARINA IV BICOSAC FILOFTIA
POPESCU ANDREEA I DIIOPRESCU IRINA-ELENA
DUTU ECATERINAI EIIPOPESCU STEFANIA
TOMA MARIAI EIIPOPESCU STEFANIA
BIRZAN ALEXANDRUIII BIIRADULESCU DOINA
NEGULESCU ALEXANDRU IV BIICOSAC FILOFTIA
BOSEA ANDREIII FIIFOTA-LITA MONICA
COMAN RADUIII BIIRADULESCU DOINA
CIOIAN SILVIU II CIISMARANDOIU TAMARA
NICOLAESCU ELENA- DANIELA II CIISMARANDOIU TAMARA
Tudosie DavidII DIIPOPESCU ELENA
DOROBANTU DAVIDII BIIPARASCHIV IVONA
MIRESCU VLADII FIIFOTA-LITA MONICA
LUTA ALEXANDRA BIANCAIII EIINICOLETA BADEA
MARICA ALEXANDRA IOANAIII EIINICOLETA BADEA
MIHAI DANIEL VALENTINIII EIINICOLETA BADEA
VERGU VICTOR PAULIII EIINICOLETA BADEA
ZIDARU GHEORGHE RARESIII EIINICOLETA BADEA
TONESCU VLADIMIRIII BIIRADULESCU DOINA
IONESCU FILIPIII FIIMIRUNA-MADALINA CHERASCU
PETRESCU NICOLAS SEBASTIANIII FIIMIRUNA-MADALINA CHERASCU
SANTOIU ERIKA MARIAIII FIIMIRUNA-MADALINA CHERASCU
GIBA IRIS-ELENAPregatitoare BIISUROVCEK ION
IORDANCA STEFAN-ALEXANDRUPregatitoare BIISUROVCEK ION
PETRIA GEORGE-ALEXANDRUPregatitoare BIISUROVCEK ION
POPESCU DARIA-MARIAPregatitoare BIISUROVCEK ION
SUILEA ALEXIA-STEFANIAPregatitoare BIISUROVCEK ION
ZORLESCU THEODOR-CONSTANTINPregatitoare BIISUROVCEK ION
BURGHELEA MIHNEA STEFANI EIIIPOPESCU STEFANIA
OLARU MAIAIII BIIIRADULESCU DOINA
TOMESCU ELISAII FIIIFOTA-LITA MONICA
TURU DIANAIII BIIIRADULESCU DOINA
DITOIU CALIN CONSTANTINIII FIIIMIRUNA-MADALINA CHERASCU
GAREA ANTONIAI EIIIPOPESCU STEFANIA
BALSAN ALEXANDRAIII BIIIRADULESCU DOINA
TABACUTU ANDIIII BIIIRADULESCU DOINA
Popescu SilviaII DIIIPOPESCU ELENA
ARISANU MIHAIIII BIIIRADULESCU DOINA
BURGHELEA RARESIII BIIIRADULESCU DOINA
COCILEA MATEI STEFANI DMOPRESCU IRINA-ELENA
HANGIU RAMONA I DMOPRESCU IRINA-ELENA
MIHAI MARIAI DMOPRESCU IRINA-ELENA
BAIASU KATALIN-MIHAI II CMSMARANDOIU TAMARA
BANUT DANIELA II CMSMARANDOIU TAMARA
CHERA LUCA II CMSMARANDOIU TAMARA
CHIRITA ANDRA II CMSMARANDOIU TAMARA
DIMITRIU IOANA II CMSMARANDOIU TAMARA
SAVIN ALEXANDRA II CMSMARANDOIU TAMARA
Erhan Ana TeodoraII DMPOPESCU ELENA
MUJA KARINAII BMPARASCHIV IVONA
SIMA RAZVANII FMFOTA-LITA MONICA
CIOBOTEA SEBASTIAN IOANIII EMNICOLETA BADEA
GIUROIU MINDRU TUDOR CASIANIII EMNICOLETA BADEA
MARGINE ALEXANDRU NICOLASIII EMNICOLETA BADEA
RADELU ALIN VASILEIII EMNICOLETA BADEA
BAJEAN MATEOIII BMRADULESCU DOINA
BLAJAN RARESIII FMMIRUNA-MADALINA CHERASCU
TRUTOIU IOANA IV BMCOSAC FILOFTIA
PALADA GABRIEL-STEFANPregatitoare BMSUROVCEK ION

Inapoi la centrele de concurs