Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Rezultate centru de concurs


Judet:Dolj
Localitate:Craiova
Scoala:Scoala Gimnaziala Mihai Viteazul
Nume elevClasaPuncteCadru didactic
Balmau BogdanI A100Preda Constantin
Chita BogdanI A100Preda Constantin
Ionescu StefanI A100Preda Constantin
Totoianu RaresI A100Preda Constantin
Cojocaru CatalinI A95Preda Constantin
Epure TeodoraI A95Preda Constantin
Galiceanu ArianaI A95Preda Constantin
Ghibuci LaviniaI A90Preda Constantin
Pirvuloiu DavidI A90Preda Constantin
Stoian BogdanI A90Preda Constantin
Badea OanaI A80Preda Constantin
Badeanu MariaI A80Preda Constantin
Cernescu VictorI A80Preda Constantin
Motroc MihaiI A80Preda Constantin
Dina ElenaI B90Guiu Luminita
Margelu DenisI B90Guiu Luminita
Cristea DavidI B80Guiu Luminita
Minca AndreiI B80Guiu Luminita
Ion CristianaI C 95Bucur Daniela
Racovita AlessiaI C 95Bucur Daniela
Moraru RobertaI C 92Bucur Daniela
Buca IngridI C 90Bucur Daniela
Duna ElizaI C 90Bucur Daniela
Paun RaysaI C 90Bucur Daniela
Lupu DavidI C 75Bucur Daniela
Zavelca MihaiI C 75Bucur Daniela
Oprea SebastianI C 71Bucur Daniela
Arhot AlexandruI C 70Bucur Daniela
Predescu DavidI D100Stanescu Janina
Stanescu RazvanI D100Stanescu Janina
Barbu AnthonyI D90Stanescu Janina
Bazaverde AlexiaI D90Stanescu Janina
Lapadus FabianaI D90Stanescu Janina
Lazar GabrielI D90Stanescu Janina
Sandoiu AlexiaI D81Stanescu Janina
Ionescu RobertI D80Stanescu Janina
Kriszta VeronicaI D80Stanescu Janina
Tulica RianaI D75Stanescu Janina
Ilinca RianaI D71Stanescu Janina
Radutu AnaI D70Stanescu Janina
Matei RazvanII A95Sibisanu Gheorghe
Momea LucaII A95Sibisanu Gheorghe
Pop AlexandruII A95Sibisanu Gheorghe
Ciurea HarryII A91Sibisanu Gheorghe
Merisanu GabrielII A91Sibisanu Gheorghe
Gongea CalinII A89Sibisanu Gheorghe
Bartagui RobertII A87Sibisanu Gheorghe
Munteanu DariaII A85Sibisanu Gheorghe
Luta AndreeaII A80Sibisanu Gheorghe
Salan MarioII A80Sibisanu Gheorghe
Preduna IrinaII A79Sibisanu Gheorghe
Medintu Vlad AndreiII C80Pantu denisa
Anghel Radu DariaII D100Radut Liliana Stanila Mihaela
Diaconu SaraII D100Radut Liliana Stanila Mihaela
Dumitrescu RobertII D100Radut Liliana Stanila Mihaela
Sutu TeodorII D100Radut Liliana Stanila Mihaela
Calin RalucaII D90Radut Liliana Stanila Mihaela
Mirea IngridII D90Radut Liliana Stanila Mihaela
Isvoranu AndreeaII D85Radut Liliana Stanila Mihaela
Abagiu AlexandraII D80Radut Liliana Stanila Mihaela
Badea CatalinaII D75Radut Liliana Stanila Mihaela
Diaconu SilviaII D70Radut Liliana Stanila Mihaela
Barbulescu LarisaIII A98Retea Floriana
Nistor LiviuIII A98Retea Floriana
Camen SidoniaIII A95Retea Floriana
Gagealov LarisaIII A95Retea Floriana
Ivan FabianIII A95Retea Floriana
Budica RobertIII A90Retea Floriana
Combei Raul MarioIII B90Marica Ilie
Fainis SebastianIII B72Marica Ilie
Dumitrescu DavidIII C98Barbu Nicoleta
Beju EricaIII C97Barbu Nicoleta
Popa BiancaIII C97Barbu Nicoleta
Ghita LucaIII C96Barbu Nicoleta
Serban MirianaIII C92Barbu Nicoleta
Gramus AdrianIII C90Barbu Nicoleta
Dobrota DavidIII D100Serban Luminita Manasia Florentina
Draghici RobertIII D100Serban Luminita Manasia Florentina
Schioparlan AnaIII D100Serban Luminita Manasia Florentina
Teodorescu CristinaIII D100Serban Luminita Manasia Florentina
Wieder SebastianIII D100Serban Luminita Manasia Florentina
Dune RuxandraIII D95Serban Luminita Manasia Florentina
Gavrila DeeaIII D95Serban Luminita Manasia Florentina
Pavel RobertaIII D95Serban Luminita Manasia Florentina
Buzatu IoanaIII D93Serban Luminita Manasia Florentina
Cebuc KarinaIII D93Serban Luminita Manasia Florentina
Gaina EricaIII D93Serban Luminita Manasia Florentina
Lupescu IustinIII D92Serban Luminita Manasia Florentina
Dediu AlexiaIII D90Serban Luminita Manasia Florentina
Mitran BogdanIII D72Serban Luminita Manasia Florentina
Patulea DariaIII D70Serban Luminita Manasia Florentina
Voicu MariusIV C88Dumitrescu Ileana
Cepoi AncaIV C85Dumitrescu Ileana
Balaure PetrisorIV D100Simileanu Ramona Tita Viorica
Vladut DianaIV D100Simileanu Ramona Tita Viorica
Ionescu Daria IV D97Simileanu Ramona Tita Viorica
Meche MihneaIV D84Simileanu Ramona Tita Viorica
Raica LucianIV D80Simileanu Ramona Tita Viorica
Buzarnescu RobertPregatitoare A100Burca Gheorghe
Velea Marius AndreiPregatitoare A95Burca Gheorghe
Oprisan Rares ConstantinPregatitoare A85Burca Gheorghe
Bobin AlexiaPregatitoare B97Stefan Ioana
Rachiteanu BeatricePregatitoare B95Stefan Ioana
Staicu GabrielPregatitoare B89Stefan Ioana

Inapoi la centrele de concurs