Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti centru de concurs


Judet:Vrancea
Localitate:Focsani
Scoala:Scoala Ion Basgan
Nume elevClasaPremiuCadru didactic
BORDEA DAVID NICOLAEI AETomescu Carmen
CARTAS STEFAN MATEII AETomescu Carmen
CHIRIBASA ALECSIA MARIAI AETomescu Carmen
CHIVOIU MARIUS CONSTANTINI AETomescu Carmen
GRIGORE IOSIFI BEVasuianu Cecilia
ZAMFIROIU IANNIS-STEFANI BEVasuianu Cecilia
ANDREI DAVID MIHAII CECudalb Mariana
SUSNEA LAURA FLORINAI CECudalb Mariana
COROIU LUCAII AELepadatu Alexandru
MILEA LUCAII AELepadatu Alexandru
BABATIE ALEXANDRUII BEEnoiu Florentina
BALERCA IUSTINII BEEnoiu Florentina
DIMA ALECSANDRU CRISTIANII BEEnoiu Florentina
DRAGUSANU DAVIDII BEEnoiu Florentina
GONGU RAISSAII BEEnoiu Florentina
GRIGORAS VLADII BEEnoiu Florentina
GRIGORIU GEORGEII BEEnoiu Florentina
MARCU EMILIANII BEEnoiu Florentina
PLACINTA SORANAII BEEnoiu Florentina
BALBARAU TEODORAII CEBUTUNOI TUDORELA
CIRIBASA MATIASII CEBUTUNOI TUDORELA
GIURGEA SOFIAII CEBUTUNOI TUDORELA
MUSCALU EMANUELII CEBUTUNOI TUDORELA
OTELAS GEORGIANAII CEBUTUNOI TUDORELA
SANDU IRINA ALEXANDRAII CEBUTUNOI TUDORELA
TUCULESCU ANDREI GABRIELII CEBUTUNOI TUDORELA
VASILE MIHAIII CEBUTUNOI TUDORELA
BORCEA ANDREIIII EMarian Dorina
BORCEA ANDREIIII AEMarian Dorina
CHITU RAZVANIII AEMarian Dorina
GHIBIRDIC DARIAIII AELepadatu Elena
HORODINSCHI DRAGOSIII AELepadatu Elena
LAZARIN MELINDAIII AELepadatu Elena
OPREA DARIAIII AEMarian Dorina
POGOREVICI IOANAIII AELepadatu Elena
ROTARU VANESSAIII AELepadatu Elena
TATU ALEXANDRUIII AEMarian Dorina
Bancila DariusIII BESpoiala Gina Laura
Busila RaulIII BESpoiala Gina Laura
Mija SebastianIII BESpoiala Gina Laura
Cioara Rares IonutIV AEMaria Cojanu
Gavrila IoanaIV AEMaria Cojanu
Ghilea AlexandruIV AEMaria Cojanu
Istudor AnamariaIV AEMaria Cojanu
Mocanu Tudor CristianIV AEMaria Cojanu
Taman TeodorIV AEMaria Cojanu
Tronaru BiancaIV AEMaria Cojanu
CUCUTA MATEIIII AIILepadatu Elena
MITREA ALESSIAIII AIILepadatu Elena
RENTEA MATEIIII AIILepadatu Elena
Sandu VanessaIV AIIMaria Cojanu
SIMION IASMINA ALEXANDRAIV BIICojocea Nicoleta
CURELARU KARINA-ANDREEAI BIIVasuianu Cecilia
DRAMBU DARIA-MIHAELAI BIIVasuianu Cecilia
LAPTUCA IOANA MARIA CATALINAI CIICudalb Mariana
MARINESCU DARIAI CIICudalb Mariana
PARASCHIV DARIAI DIIUdrea Mariana
CIOBANU REBECAII AIILepadatu Alexandru
MUSCALU RAFAELII AIILepadatu Alexandru
NICA ANDREIAII AIILepadatu Alexandru
MACIUCA CLAUDIAII BIIEnoiu Florentina
MARCU VLADII BIIEnoiu Florentina
PAHOME TUDORII BIIEnoiu Florentina
PAVEL ANDREIII BIIEnoiu Florentina
POPA ALEXANDRAII BIIEnoiu Florentina
SAVULESCU TUDORII BIIEnoiu Florentina
CIOCIRLAN ELENAII CIIBUTUNOI TUDORELA
GAITA RARES CONSTANTINII CIIBUTUNOI TUDORELA
GOGONEL ALEXANDRU ANDREIII CIIBUTUNOI TUDORELA
PETRE RAZVANII DIIMaxineanu Raluca
COTET TUDORIII AIILepadatu Elena
DINU ANA MARIAIII AIILepadatu Elena
LICIU DENISIII AIILepadatu Elena
NICULESCU MARIAIII AIILepadatu Elena
TUDORACHE DRAGOS GABRIELI AIIITomescu Carmen
GURGUIATU IOANAIII AIIILepadatu Elena
MOCANU JULIAIII AIIILepadatu Elena
Adascalului LucasIII CIIIBarcan Mirela
Lungu MateiIII CIIIBarcan Mirela
CUCUTA MARIAIII AIIILepadatu Elena
BURA ALEXANDRAI AIIITomescu Carmen
REGHINA SEBASTIANIII AIIILepadatu Elena
VOINEA IOANAIV BIIICojocea Nicoleta
DRAGOMIR MARIA BIANCAI AMTomescu Carmen
GURITA VLADIANAI BMVasuianu Cecilia
IFRIM ANDREEA-MIRUNAI BMVasuianu Cecilia
VRABIE MARIA LUISAI CMCudalb Mariana
IVAN NICOLOI DMUdrea Mariana
SAMOILA LUCAI DMUdrea Mariana
GINDAC AMALIAII AMLepadatu Alexandru
NICA NICOLETAII AMLepadatu Alexandru
STEFANESCU ELENAII AMLepadatu Alexandru
BOBOC ALEXANDRAII BMEnoiu Florentina
CHENDERES PETRUII BMEnoiu Florentina
CHIPER NICOLETAII BMEnoiu Florentina
COZMA CARINAII BMEnoiu Florentina
MIRON EVAII BMEnoiu Florentina
TUTOVEANU ALESSIAII BMEnoiu Florentina
BEZEA ALEXANDRUII CMBUTUNOI TUDORELA
MARAFEVICI IARINA MARINAII CMBUTUNOI TUDORELA
SACALEANU ANDREEA MARIAII CMBUTUNOI TUDORELA
CRACIUN DENISAIII AMMarian Dorina
GAINA ANDREIIII AMLepadatu Elena
SANDU SARAIII AMMarian Dorina
Boghean RaresIII CMBarcan Mirela
Cofarea DenisaIII CMBarcan Mirela
Girneata LeonardoIII CMBarcan Mirela
Alexe NarcisIV AMMaria Cojanu
Ancuta AlexandraIV AMMaria Cojanu
Citu MariaIV AMMaria Cojanu
Farcas Rares MatiasIV AMMaria Cojanu
Laluciu Miruna StefaniaIV AMMaria Cojanu
Monac AndreiIV AMMaria Cojanu
Rotaru KarinaIV AMMaria Cojanu
DIMOFTE TEODORAIV BMCojocea Nicoleta

Inapoi la centrele de concurs