Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Rezultate centru de concurs


Judet:Bucuresti
Localitate:Bucuresti
Scoala:Scoala Gimnaziala nr. 27
Nume elevClasaPuncteCadru didactic
DADARLAT ANA MARIAI A100GHETA ELENA
SALVAN DARIAI A100GHETA ELENA
STROE MARIA ANDREEAI A100GHETA ELENA
CODIN ANDRAI A97GHETA ELENA
CONSTANTIN ALESSIA I A97GHETA ELENA
DOBRIN ALEXANDRA I A97GHETA ELENA
DUMITRU ANDREI JAMESI A97COZAC CRISTINA
RUSEN ALEXANDRUI A97GHETA ELENA
BUCULEI STEFANI A90GHETA ELENA
PANITA ALEXANDRUI A90GHETA ELENA
PAVELIUC IOANAI A90COZAC CRISTINA
SAVULESCU ANDREEAI A90COZAC CRISTINA
TRIFAN NATALIAI A90GHETA ELENA
MUTIS LUCA PETRUI A85GHETA ELENA
PIVODA DARIUSI A85GHETA ELENA
TANASE MATEII A82GHETA ELENA
ANGHEL STEFANI A81COZAC CRISTINA
BUDUI EDUARDI A80GHETA ELENA
IONICA MARIA BIANCAI A80COZAC CRISTINA
PAUNOAIA ALEXIAI A80GHETA ELENA
NICULAE ALBERTI A77COZAC CRISTINA
ROTARU LUCAI A75COZAC CRISTINA
RADU EVA I A73COZAC CRISTINA
MARZEA EDWARDI A70COZAC CRISTINA
FLOREA ANDREII A69COZAC CRISTINA
MANEA ERIKI A69COZAC CRISTINA
POPESCU MIRUNAI A69COZAC CRISTINA
DANCIU ALEXANDRUI A67GHETA ELENA
TANASIE COSMINI A65COZAC CRISTINA
MATEI COLIN I AParticipantGHETA ELENA
LUCA SASHAI AParticipantGHETA ELENA
GHEORGHIU ANDREII AParticipantGHETA ELENA
VOINEA ANDREII AParticipantGHETA ELENA
APOSTOL LARISAI D100CLAUDIA SASU
PARASCHIV MATEII D100CLAUDIA SASU
POLIFRONIE RADUI D100CLAUDIA SASU
SCRIECIU ALESSIAI D100CLAUDIA SASU
NITOI ALINI D97CLAUDIA SASU
TACHE REBECAI D97CLAUDIA SASU
BALAHURA STEFANI D95CLAUDIA SASU
CILIBIU TEODORAI D95CLAUDIA SASU
OLARU ALEXANDRUI D95CLAUDIA SASU
STAN RARESI D95CLAUDIA SASU
STEFAN ANDREII D95CLAUDIA SASU
TOADERU ANAI D95CLAUDIA SASU
VASILE IUSTINAI D95CLAUDIA SASU
CIOBOTAR MIRUNAI D90CLAUDIA SASU
MARINESCU MATEII D90CLAUDIA SASU
NICULESCU ILINCAI D90CLAUDIA SASU
POPOVICI ILINCAI D89CLAUDIA SASU
DOBRE COSMINI D79CLAUDIA SASU
DUBREU BIANCAI D79CLAUDIA SASU
TRANECI EDUARDI D75CLAUDIA SASU
CEREA DIANAI D70CLAUDIA SASU
TONGHIOIU ALBERTI D70CLAUDIA SASU
Mustatea Maria AntoniaII C100Radulescu Mirela
Toma DavidII C100Radulescu Mirela
Claru ElenaII C95Radulescu Mirela
Gaman LuizaII C91Radulescu Mirela
Popa BogdanII C90Radulescu Mirela
Badea AlexandruII C87Radulescu Mirela
Velicu MihneaII C85Radulescu Mirela
Gheorghe CrinaII C80Radulescu Mirela
Dobrica DianaII C77Radulescu Mirela
Popescu DeliaII C77Radulescu Mirela
Maican IuliaII C75Radulescu Mirela
Gioga CameliaII C72Radulescu Mirela
Craciun AmaliaII C67Radulescu Mirela
Surciuc AndreiII C61Radulescu Mirela
Mihaila Ruxandra MariaIII B65Dumitrache Mihaela
Radulescu IrinaIII B65Dumitrache Mihaela
ALESTAR MARIAPregatitoare A100GHICA FLORENTINA
TACHE TUDORPregatitoare A100GHICA FLORENTINA
TANASIE RARESPregatitoare A100GHICA FLORENTINA
CONSTANTIN ALEXANDRUPregatitoare A95GHICA FLORENTINA
IRIMESCU DAVID Pregatitoare A95GHICA FLORENTINA
MELEG DARIUSPregatitoare A95GHICA FLORENTINA
KALLADJXHIU THEODORPregatitoare A90GHICA FLORENTINA
MANEA ALEXANDRUPregatitoare A86GHICA FLORENTINA
necsulescu stefaniaPregatitoare A84GHICA FLORENTINA
TABACU CARLAPregatitoare A84GHICA FLORENTINA
GAMAN FELIX Pregatitoare A82GHICA FLORENTINA
ARTENE MELANIA Pregatitoare A81GHICA FLORENTINA
MATEESCU ALESSIAPregatitoare A81GHICA FLORENTINA
NUTU ANDREIPregatitoare A79GHICA FLORENTINA
PASCU CARLA Pregatitoare A79GHICA FLORENTINA
PETRESCU MATEIPregatitoare A74GHICA FLORENTINA
OLTEANU MATEIPregatitoare A73GHICA FLORENTINA
CHIRITA ANTONPregatitoare A70GHICA FLORENTINA
SAVU ERMINPregatitoare A64GHICA FLORENTINA
CALDARE DARIANAPregatitoare AParticipantGHICA FLORENTINA
POPA TANIAPregatitoare AParticipantGHICA FLORENTINA
CONSTANTIN NICOLASPregatitoare AParticipantGHICA FLORENTINA

Inapoi la centrele de concurs