Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Rezultate centru de concurs


Judet:Gorj
Localitate:Targu-Jiu
Scoala:Gimnaziala Sf. Nicolae
Nume elevClasaPuncteCadru didactic
Brancus AlbertI D100Marcut Leontina
Cioata MariaI D100Marcut Leontina
Gheorghita AlessandraI D90Marcut Leontina
Girbea CristinaI D90Marcut Leontina
Potcovaru MedeeaI D90Marcut Leontina
Dobre DariaI D82Marcut Leontina
Teodorescu AlisiaI D82Marcut Leontina
Calistru-Bornagel DianaI D80Marcut Leontina
Puiu RaduI D75Marcut Leontina
Pupazan DavidI D71Marcut Leontina
Scorei AntoniaI D69Marcut Leontina
Petrescu BiancaI D64Marcut Leontina
Stoichitoiu AneissI D61Marcut Leontina
Luca TeodoraI D60Marcut Leontina
Pargaru AmaliaI DParticipantMarcut Leontina
Ianc ConstantinI DParticipantMarcut Leontina
Vladu IrinaI DParticipantMarcut Leontina
Orbetu AlexI DParticipantMarcut Leontina
Mihutoiu ErvinI DParticipantMarcut Leontina
Ciochina Armand-GabrielII A100Surca Adriana
Tirban OctavianII A98Surca Adriana
Barbulescu Denisa-ValentinaII A90Surca Adriana
Margineanu Catalin-AlexandruII A90Surca Adriana
Blidaru Calin-StefanII A88Surca Adriana
Cucaila-Ciulica AlexandruII A85Surca Adriana
Ceovee-Militaru David-CalinII A80Surca Adriana
Ivascu RobertII A73Surca Adriana
Muraretu GabrielII A68Surca Adriana
Badea Adelin-IonutII A65Surca Adriana
Cosma Ionut-OctavianII A65Surca Adriana
Despa Anisia-MihaelaII A65Surca Adriana
Butcaru David-AndreiII A60Surca Adriana
Vrancuti MihaelaII AParticipantSurca Adriana
Gruescu Nicu-VladutII AParticipantSurca Adriana
Buduran AdrianII AParticipantSurca Adriana
Stroie Alexandru IonelII AParticipantSurca Adriana
Toma AurelianLucianII B100Mihu Mihaela
Balasa DarisII B90Mihu Mihaela
Ghigulescu Darius AlexandruII B90Mihu Mihaela
Lautaru DarianaII B90Mihu Mihaela
Rotaru MihaiII B90Mihu Mihaela
Ularu LaviniaII B90Mihu Mihaela
Toacsen Robert AndreiII B65Mihu Mihaela
Nistorescu EvelinaII B60Mihu Mihaela
Sbora Ioan DavidII C95Predescu Ciurea Carmen
Draica Sebastian AndreiII C90Predescu Ciurea Carmen
Petre AndreiII C80Predescu Ciurea Carmen
Bobeica Andrada MariaII C77.5Predescu Ciurea Carmen
Mocircioiu Cristina IoanaII C77Predescu Ciurea Carmen
Cismasu Daria StefaniaII C75Predescu Ciurea Carmen
Sogor Damiana MariaII C75Predescu Ciurea Carmen
Peia Raul CristianII C70Predescu Ciurea Carmen
Vasiloiu Mihai RazvanII C70Predescu Ciurea Carmen
ISTRATE DIANA-MIHAELAII D100ISTRATIE LILIANA
BATOANCA IULIA-CONSTANTINA II D90ISTRATIE LILIANA
SOSOI ERIKA-MARIA II D90ISTRATIE LILIANA
ALBUS DENIS-FLORIN II D82.5ISTRATIE LILIANA
GLODEANU DAVID-FLORIN II D77.5ISTRATIE LILIANA
GAVANESCU TUDOR II D67.5ISTRATIE LILIANA
OITA VICTOR-FABIAN II D67.5ISTRATIE LILIANA
PETRICA CIPRIAN IONUTII D67.5ISTRATIE LILIANA
POPESCU SARA-STEFANIA II D65ISTRATIE LILIANA
RATA-MITROFAN BIANCA-ELENA II D65ISTRATIE LILIANA
COTAN LIVIA-MALINAII D62.5ISTRATIE LILIANA
MILOSTEANU EDUARD-IONUTII D62.5ISTRATIE LILIANA
ROIBU SARA II D62.5ISTRATIE LILIANA
DAMIAN OCTAVIAN-GABRIEL II D60ISTRATIE LILIANA
IENCUT GABRIEL II DParticipantISTRATIE LILIANA
CERNEA ANCA-FLORIANAII DParticipantISTRATIE LILIANA
LEOVEANU-ANDREI EMA II DParticipantISTRATIE LILIANA
TIVIG DAVID-CIPRIAN II DParticipantISTRATIE LILIANA
STEFAN ERIK-IONUT II DParticipantISTRATIE LILIANA
BARBUICA ERIKA-MARIA II DParticipantISTRATIE LILIANA
POPESCU ELIZA-MARIAII DParticipantISTRATIE LILIANA
RUJAN IOAN-ROBERT II DParticipantISTRATIE LILIANA
STOICHIN LUCA II DParticipantISTRATIE LILIANA
BALAN DARIOIII B100TARCAU CAMELIA
Balan DarioIII b100Tarcau Camelia
BIRCEANU RADUIII B100TARCAU CAMELIA
Birceanu RaduIII b100Tarcau Camelia
Gruescu Ana MariaIII b100Tarcau Camelia
GRUESCU ANA-MARIAIII B100TARCAU CAMELIA
TUDOR LARISAIII B100TARCAU CAMELIA
Tudor LarisaIII b100Tarcau Camelia
Bertha BrianaIII D96Militaru Daniela
Condoiu TeodoraIII D96Militaru Daniela
Iriza AlexandruIII D96Militaru Daniela
Popescu CristianaIII D96Militaru Daniela
Popescu CristianaIII D96Militaru Daniela
Tismanaru Daiana GeorgianaIII D96Militaru Daniela
Viezure IonutIII D96Militaru Daniela
Pungan CasianaIII D95Militaru Daniela
Tolescu DarianaIII D89Militaru Daniela
Niculescu AlexandruIII D82Militaru Daniela
Stanulescu LucaIII D81Militaru Daniela
Pasarin GabrielIII D79Militaru Daniela
Toma DorianIII D77Militaru Daniela
Calugaru AndreiIII D70Militaru Daniela
Constantinescu AmaliaIII D70Militaru Daniela
Epure Luca III D69Militaru Daniela
Stan EduardIII D69Militaru Daniela
Mitu IndiraIII D67Militaru Daniela
Vacaru CalinIII D65Militaru Daniela
Lolea Luana III D64Militaru Daniela
Popescu IoanaIII D62Militaru Daniela
DRAGAN DORIANAIV B100CANAVEA NICOLETA
MANOLACHE GIULIAIV B100CANAVEA NICOLETA
VULPE VLADIV B100CANAVEA NICOLETA
STAMATOIU DAIANAIV B96CANAVEA NICOLETA
COVERCA STEFANIAIV B86CANAVEA NICOLETA
IVANOIU ANA-MARIAIV B85CANAVEA NICOLETA
SCHINTEIE MALINAIV BParticipantCANAVEA NICOLETA
TRANCAU ANDREIIV BParticipantCANAVEA NICOLETA
Dastevski-Vilceanu Clara-MariaIV D100Popescu Elena
Tudorescu OctavianIV D100Popescu Elena
Vladasel Annia-StephanieIV D100Popescu Elena
Vladoiu IoanaIV D100Popescu Elena
Coculescu Mihail-RaresIV D95Popescu Elena
Budilica Ionut-DanIV D85Popescu Elena
Cioana Patrick-StefanIV D80Popescu Elena
Guta DariusIV D75Popescu Elena

Inapoi la centrele de concurs