Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti centru de concurs


Judet:Constanta
Localitate:Eforie Nord
Scoala:Scoala Gimnaziala nr 1
Nume elevClasaPremiuCadru didactic
Andronachi DavidI AEStanoiev Cleopatra
Branga AlexiaI AEStanoiev Cleopatra
Branga DariaI AEStanoiev Cleopatra
Constantin IlincaI AEStanoiev Cleopatra
Constantinescu BiancaI AEStanoiev Cleopatra
Dobre ElisaI AEStanoiev Cleopatra
Giurgea PatrickI AEStanoiev Cleopatra
Karacoc ErsinI AEStanoiev Cleopatra
Murat EnisI AEStanoiev Cleopatra
Salomiea AndreiI AEStanoiev Cleopatra
Sion AlexandruI AEStanoiev Cleopatra
Voiculescu StefanI AEStanoiev Cleopatra
Calinescu Adelina GabrielaII AEGani Nela
Cincu DavidII AEGani Nela
Cinteanu RebeccaII AEGani Nela
Cretu SofiaII AEGani Nela
Culus TheodoraII AEGani Nela
Tanase MarioII BEJeciu Oana
Apostol IannisIII AEVargoliu Stela
Culus AndreiIII CEDoros Monica
Calivet DenizIV BEPaun Elisabeta
Ciocea SaraPregatitoare CP EClement Alina
Dobre AndaPregatitoare CP EClement Alina
Fantana AlesiaPregatitoare CP EClement Alina
Nemes TeodoraPregatitoare CP EClement Alina
Pavalachi JaninePregatitoare CP EClement Alina
Scripcaru DanielPregatitoare CP EClement Alina
Seitcadil MelisaPregatitoare CP EClement Alina
Tiliuta DavidPregatitoare CP EClement Alina
Yigit EbruPregatitoare CP EClement Alina
Blanzeanu TudorII AIGani Nela
Deaconu AlessiaII AIGani Nela
Filip AlexandruII AIGani Nela
Orbocea MateiIV BIPaun Elisabeta
Buga VladI AIIStanoiev Cleopatra
Feodotov AdelinaII AIIGani Nela
Meneveli AadenII AIIGani Nela
Vodita ErikaII AIIGani Nela
Manea TaniaPregatitoare CP IIClement Alina
Scanteie MarioI AIIIStanoiev Cleopatra
Mitran AlexandruIV BIIIPaun Elisabeta
Dobrescu SoniaII AIIIGani Nela
Hanu ionut AdrianII AIIIGani Nela
Ghita RaresIII AIIIVargoliu Stela
Truta RaresIII AIIIVargoliu Stela
Dumitrache FlorinI AMStanoiev Cleopatra
Zaporojan DariaI AMStanoiev Cleopatra
Chiorean SophiaI BMMemis Fieza
Baca AlisaII AMGani Nela
Curt-Sein daliaII AMGani Nela
Izbul HiraII AMGani Nela
Tudose PatrikII AMGani Nela
Beres AlidaII BMJeciu Oana
Horga EduardII BMJeciu Oana
Mihai AndraIV BMPaun Elisabeta

Inapoi la centrele de concurs