Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti centru de concurs


Judet:Constanta
Localitate:Eforie Nord
Scoala:Scoala Gimnaziala nr 1
Nume elevClasaPremiuCadru didactic
Cincu DavidI AEGani Nela
Culus TheodoraI AEGani Nela
Deaconu AlessiaI AEGani Nela
Meneveli AadenI AEGani Nela
Vodita ErikaI AEGani Nela
Horga EduardI BEJeciu Oana
Apostol IannisII AEVargoliu Stela
Badalache AndreeaII AEVargoliu Stela
Cristache RazvanII AEVargoliu Stela
Groza CarlaII AEVargoliu Stela
Paraschiv IlincaII AEVargoliu Stela
Rascol AlexandraII AEVargoliu Stela
Truta RaresII AEVargoliu Stela
Vargoliu LucaII AEVargoliu Stela
Visovan BiancaII AEVargoliu Stela
Burtea AdrianIII BEPaun Elisabeta
Jora VeronicaIII BEPaun Elisabeta
Mihai AndraIII BEPaun Elisabeta
Mitran AlexandruIII BEPaun Elisabeta
Necula Alexa MariaIV AEMemis Feiza
Badea MariaIV BEMarinescu Alina
Diaconescu VictorIV BEMarinescu Alina
Marinescu MariaIV BEMarinescu Alina
Seitcadil SaraIV BEMarinescu Alina
Andronachi DavidPregatitoare AEStanoiev Cleopatra
Branga DariaPregatitoare AEStanoiev Cleopatra
Constantin IlincaPregatitoare AEStanoiev Cleopatra
Dobre ElisaPregatitoare AEStanoiev Cleopatra
Karakoc ErsunPregatitoare AEStanoiev Cleopatra
Murat EmisPregatitoare AEStanoiev Cleopatra
Paraschiv StefanPregatitoare AEStanoiev Cleopatra
Tudose PatrickI AIGani Nela
Voiculescu TimoteiIII BIPaun Elisabeta
Ignat VictorIV BIIMarinescu Alina
Baca Ebru AlisaI AIIGani Nela
Cinteanu RebeccaI AIIGani Nela
Beres AlidaI BIIJeciu Oana
Popescu EduardII CIIDoros Monica
Orbocea MateiIII BIIPaun Elisabeta
Nastase CristianIV BIIMarinescu Alina
Branga AlexiaPregatitoare AIIStanoiev Cleopatra
Giurgea PatrickPregatitoare AIIStanoiev Cleopatra
Filip AlexandruI AIIIGani Nela
Constantinescu BiancaPregatitoare AIIIStanoiev Cleopatra
Cristea SaraPregatitoare AIIIStanoiev Cleopatra
Maner DavidPregatitoare AIIIStanoiev Cleopatra
Stanciu MariaPregatitoare AIIIStanoiev Cleopatra
Feodotov AdelinaI AMGani Nela
Maxim EduardI BMJeciu Oana
Calivet DenizIII BMPaun Elisabeta
Frecus IoanaIII BMPaun Elisabeta
Grigore CatalinaIII BMPaun Elisabeta
Joavina IrinaIII BMPaun Elisabeta
Salomiea AndreiPregatitoare AMStanoiev Cleopatra
Sion AlexandruPregatitoare AMStanoiev Cleopatra

Inapoi la centrele de concurs