Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Rezultate centru de concurs


Judet:Valcea
Localitate:Horezu
Scoala:Liceul Constantin Brancoveanu
Nume elevClasaPuncteCadru didactic
Ginju Emilia MateeaI B100Antoana Florina
Giurca Yanis FlorentinI B100Antoana Florina
Orleanu Luca MihaiI B100Antoana Florina
Patroi Alexia StefaniaI B100Antoana Florina
Popescu Darius IonutI B100Antoana Florina
Achim Elena ElizaI B98Antoana Florina
Biscu Carina MariaI B98Antoana Florina
Gag SaraI B98Antoana Florina
Raicu Stefan AntonieI B98Antoana Florina
Rizescu Ioana RalucaI B98Antoana Florina
Bucur Ion AndreaI B95Antoana Florina
Rachieru SofiaI B90Antoana Florina
Cioranu IoanaI B85Antoana Florina
Hanciu David ConstantinI B85Antoana Florina
Puetu IoanaII A100Ciolpan Cristiana
Rada Maria AndreeaII A100Ciolpan Cristiana
Sicoe Larisa PetronelaII A100Ciolpan Cristiana
Ulmeanu MarinaII A100Ciolpan Cristiana
Buga AlexiaII A97Ciolpan Cristiana
Lutescu Andreea TeodoraII A93Ciolpan Cristiana
Sardarescu EduardII A93Ciolpan Cristiana
Tirca MariaII A92Ciolpan Cristiana
Matei AnaII A91Ciolpan Cristiana
Paduraru PetrutII A90Ciolpan Cristiana
Driga MadalinaII A85Ciolpan Cristiana
Mormonea MarioII A85Ciolpan Cristiana
Davidescu DariaII A84Ciolpan Cristiana
Moatar DariusII A82Ciolpan Cristiana
Golescu Lupu DianaIII A97Cioranu Alina
Diaconu Rares MihailIII A95Cioranu Alina
Mirea SaraIII A90Cioranu Alina
Sodolescu GabrielaIII A85Cioranu Alina
Patrascu ElizaIII A80Cioranu Alina
Tanasescu AntonioIII A80Cioranu Alina
Tanasie AmaliaIII A80Cioranu Alina
Munteanu Radu StefanIII C100Badea Iuliana
Raducan StefanIII C100Badea Iuliana
Mornea Constantin AndreiIII C98Badea Iuliana
Ciontea Florin IonutIII C96Badea Iuliana
Anghel Adana MagdalenaIII C93Badea Iuliana
Miuta Sodolescu Andrei CatalinIII C91Badea Iuliana
Sendrescu RobertIV A90Puetu Giorgiana Elena
Popescu MateiIV A85Puetu Giorgiana Elena
Ciocirlan TeodoraIV A84Puetu Giorgiana Elena
Rugea RalucaIV A83Puetu Giorgiana Elena
Serban EvelineIV A83Puetu Giorgiana Elena
Beregata RebecaIV A81Puetu Giorgiana Elena
Chisevescu AndradaIV B100Avramoiu Maria
Buse MihaiIV B97Avramoiu Maria
Fiastru LuanaIV B94Avramoiu Maria
Chelcea DarianaIV B91Avramoiu Maria
Ghimisi EduardIV B90Avramoiu Maria
Sodolescu IoanaIV B83Avramoiu Maria

Inapoi la centrele de concurs