Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti centru de concurs


Judet:Maramures
Localitate:Baia Mare
Scoala:Scoala Gimnaziala Nichita Stanescu
Nume elevClasaPremiuCadru didactic
Costin AntoniaI AEPop Luminita
Onet RaulII BEIvaszuk Corina
Pataky MayaII CECaprar Antonela
Aseujan GiuliaIII AEHusti Florentina-Ioana
Cavasi FlaviuIII AEHusti Florentina-Ioana
Cotetiu DavidIII AEHusti Florentina-Ioana
Nagy MariaIII AEHusti Florentina-Ioana
Pustai PaulIV AEChira Emilia-Maria
Sasaran SerbanIV AEChira Emilia-Maria
Pop RaresIV BEPascaniuc Zita
Buzura DavidPregatitoare AEDorca-Marginas Diana
Coman TudorPregatitoare AEDorca-Marginas Diana
Lonhardt EmmaPregatitoare AEDorca-Marginas Diana
Pataky ArisPregatitoare AEDorca-Marginas Diana
Ardelean StefaniaPregatitoare CECiociu Laura
Macovei MayaPregatitoare CECiociu Laura
Minaila FilipPregatitoare CECiociu Laura
Mocanu BogdanPregatitoare CECiociu Laura
Zodila IoanaPregatitoare CECiociu Laura
Grigorescu SaraIII AIHusti Florentina-Ioana
Panes DariaIII AIHusti Florentina-Ioana
Floruta-Ardelean AlexandruIII AIHusti Florentina-Ioana
Nan AndreiPregatitoare AIDorca-Marginas Diana
Hidecuti MateiPregatitoare CICiociu Laura
Sincai SaraPregatitoare CICiociu Laura
Roman BogdanPregatitoare AIIDorca-Marginas Diana
Vascul IuliaPregatitoare AIIDorca-Marginas Diana
Cormos VladPregatitoare BIIMarinescu Marinica
Dumitru AdrianPregatitoare BIIMarinescu Marinica
Lung StefanPregatitoare BIIMarinescu Marinica
Muresan AlexiaPregatitoare BIIMarinescu Marinica
Polbaci AlexandraPregatitoare BIIMarinescu Marinica
Buduru MateiPregatitoare CIICiociu Laura
Mada AndreiPregatitoare CIICiociu Laura
Moldovan TudorPregatitoare CIICiociu Laura
Pop DenisaPregatitoare CIICiociu Laura
Salajan AlexandruPregatitoare CIICiociu Laura
Tus MihneaPregatitoare CIICiociu Laura
Kerekes CodrutII CIICaprar Antonela
Salajan Noris-CruzIII AIIHusti Florentina-Ioana
Tamasan MateiIII AIIHusti Florentina-Ioana
Bude MedeeaPregatitoare AIIDorca-Marginas Diana
Boian NicolaPregatitoare CIICiociu Laura
Nichita DariaIII AIIIHusti Florentina-Ioana
Mateut RazvanIV BIIIPascaniuc Zita
Hasmasan DianaII BIIIIvaszuk Corina
Pop AndraPregatitoare BIIIMarinescu Marinica
Antonescu MirunaIII AIIIHusti Florentina-Ioana
Tiplea AlexandraPregatitoare AIIIDorca-Marginas Diana
Luputan IuliaPregatitoare BIIIMarinescu Marinica
Grad AlexPregatitoare CIIICiociu Laura
Marinca TudorIII AIIIHusti Florentina-Ioana
Osan RobertaIII AIIIHusti Florentina-Ioana
Serban AngelsIII AIIIHusti Florentina-Ioana
Szilagyi JuliaII AMPop Lucia
Miclean MateiII BMIvaszuk Corina
Bozga RaulIII AMHusti Florentina-Ioana
Muresan AlessiaIII AMHusti Florentina-Ioana
Filip AndreiPregatitoare CMCiociu Laura

Inapoi la centrele de concurs