Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti centru de concurs


Judet:Maramures
Localitate:Baia Mare
Scoala:Scoala Gimnaziala Nichita Stanescu
Nume elevClasaPremiuCadru didactic
Lonhardt Emma I AEDorca-Marginas Diana
Cormos VladI BEMarinescu Marinica
Costin Iulia I BEMarinescu Marinica
Curtuzan Elena I BEMarinescu Marinica
Dumitru AdrianI BEMarinescu Marinica
Grosan AngelaI BEMarinescu Marinica
Harjobescu Tudor I BEMarinescu Marinica
Oltean DenisI BEMarinescu Marinica
Sabou Vanessa I BEMarinescu Marinica
Macovei MayaI CECiociu Laura
Minaila FilipI CECiociu Laura
Salajan NorisIV AEHusti Florentina-Ioana
Grama Luca Pregatitoare AEChira Emilia-Maria
Ignat CarinaPregatitoare AEChira Emilia-Maria
Podina TudorPregatitoare AEChira Emilia-Maria
Rogojan RaulPregatitoare AEChira Emilia-Maria
Silaghi AlexandraPregatitoare AEChira Emilia-Maria
Todorut GiuliaPregatitoare AEChira Emilia-Maria
Osan PatriciaPregatitoare AIChira Emilia-Maria
Ropan HoriaPregatitoare AIChira Emilia-Maria
Bancos CristianI AIIPop Maria-Luminita
Hotea Raul I BIIMarinescu Marinica
Cocis ElenaII BIITyekar Ana-Maria
Tomoiaga DavidII BIITyekar Ana-Maria
Farte AndreiIII AIIPop Lucia
Sasaran MihaiPregatitoare AIIChira Emilia-Maria
Titoc MariaPregatitoare BIIMunteanu Adela
Bonti Raluca Pregatitoare AIIIChira Emilia-Maria
Lupoian StefaniaPregatitoare AIIIChira Emilia-Maria
Rosca VasileIII CIIICaprar Antonela
Piscoran AlexanderPregatitoare AIIIChira Emilia-Maria
Kerekes CodrutIII CIIICaprar Antonela
Roman Bogdan I AMDorca-Marginas Diana
Chirila Erick I AMDorca-Marginas Diana
Coman Tudor I AMDorca-Marginas Diana
Costin AntoniaI AMPop Maria-Luminita
Nicolae Sara I BMMarinescu Marinica
Mocanu BogdanI CMCiociu Laura
Toie EsteraIII CMCaprar Antonela
Cotetiu DavidIV AMHusti Florentina-Ioana
Arduszadan Tudor Pregatitoare AMChira Emilia-Maria
Pruna AntoniaPregatitoare AMChira Emilia-Maria

Inapoi la centrele de concurs