Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti centru de concurs


Judet:Galati
Localitate:Galati
Scoala:Liceul Teoretic Mircea Eliade
Nume elevClasaPremiuCadru didactic
DONOSE LAVINIAI AEDumitru Cornelia
GHEORGHITA REBECAI AEDumitru Cornelia
LEONTE DARIUSI AEDumitru Cornelia
MANZA STEFANI AEDumitru Cornelia
RADULESCU DIANAI AEDumitru Cornelia
STAN LOREDANAI AEDumitru Cornelia
TAMAZLACARIU ALINAI AEDumitru Cornelia
ANTON ANDREEAI BEPetcu Nicoleta
CALOIANU TUDORI BEPetcu Nicoleta
ENACHE ALINI BEPetcu Nicoleta
PALADE TEODORA-MARIAI BEPetcu Nicoleta
BRATU ALBERT-NICOLASPregatitoare AETudorache Alexandrina
GRADINARU MIRUNA-MARIAPregatitoare AETudorache Alexandrina
IGNAT DARIA-BIANCAPregatitoare AETudorache Alexandrina
IOANITESCU DAVID ANDREIPregatitoare AETudorache Alexandrina
MOGOS ILARIAPregatitoare AETudorache Alexandrina
NEDELCU ALESSIA-MARIAPregatitoare AETudorache Alexandrina
ROSCA RAZVAN-ANDREIPregatitoare AETudorache Alexandrina
BANCILA ANDRADAPregatitoare BECapris Mariana
MARIN DARIAPregatitoare BECapris Mariana
PANAIT BIANCAPregatitoare BECapris Mariana
VIERU RALUCAPregatitoare BECapris Mariana
VIRLANUTA BIANCA Pregatitoare BECapris Mariana
COCU RAULI BIPetcu Nicoleta
DARIE ANDREEA-RALUCAI BIIPetcu Nicoleta
BRANDIU DAVID-ROBERTI CIIComan Alexi-Daniela
HUZUM MARIO-GEORGEI CIIComan Alexi-Daniela
MURARIU SEBASTIAN-MIHAII CIIComan Alexi-Daniela
CHIRILA ALEXANDRU- GEORGEPregatitoare AIITudorache Alexandrina
GHELASE ELENAPregatitoare AIITudorache Alexandrina
MOGA LORENA-MARIAPregatitoare AIITudorache Alexandrina
NEGRU-NECULA DAVID-ANDREIPregatitoare AIITudorache Alexandrina
BELDIE AURAPregatitoare BIICapris Mariana
URSU MELANIAI AIIDumitru Cornelia
CARAMALAU MIHAI II AIILupu-Neicu Stan
STOICA ALEXANDRUII AIILupu-Neicu Stan
TOFAN COSMINII AIILupu-Neicu Stan
DRAGAN EDUARD-NICOLAEI AIIDumitru Cornelia
BUNU HORIA-STEFANI BIIPetcu Nicoleta
COMANESCU MARIAI BIIPetcu Nicoleta
FERENCZ FRANCESCA-RAMONAI BIIPetcu Nicoleta
NECHITA CARLAI BIIPetcu Nicoleta
PAVLOV ALEXANDRAI BIIPetcu Nicoleta
CHIRILOIU GEORGEPregatitoare BIICapris Mariana
IONESCU PAULPregatitoare BIICapris Mariana
TABACARU GABRIELAPregatitoare BIICapris Mariana
NASTAC ELENAIII AIIIScholler Victorita
SEFERIS TONI-ANDREIPregatitoare AIIITudorache Alexandrina
CITEA SORINPregatitoare BIIICapris Mariana
CARP ANA-MARIAI CIIIComan Alexi-Daniela
POPA COSMIN-GEORGEPregatitoare AIIITudorache Alexandrina
SOROCOLET LUCA-STEFAN Pregatitoare AIIITudorache Alexandrina
CARAPCENCU SAMIRAI AMDumitru Cornelia
DOMINTEANU DARIA-MARIAI BMPetcu Nicoleta
OANCA ROBERTIII AMScholler Victorita
POPA ELISAIII AMScholler Victorita
DONICI ANDREEAPregatitoare BMCapris Mariana
DONICI MIRCEAPregatitoare BMCapris Mariana

Inapoi la centrele de concurs