Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Rezultate centru de concurs


Judet:Olt
Localitate:Corabia
Scoala:Scoala Gimnaziala Virgil Mazilescu
Nume elevClasaPuncteCadru didactic
Ilias DariaI A100Ruscu Eleonora
Ispas GabrielI A100Ruscu Eleonora
Prodan StefanI A100Ruscu Eleonora
Smarandache AndreiI A100Ruscu Eleonora
Ungureanu RazvanI A100Ruscu Eleonora
Baciu AndreeaI A97Ruscu Eleonora
Bratasanu AndreiI A97Ruscu Eleonora
Gruia DanielI A97Ruscu Eleonora
Mircea AndreiI A97Ruscu Eleonora
Predica DenisI A97Ruscu Eleonora
Zavaleanu Ana EricaI A97Ruscu Eleonora
Zavaleanu AlexandraI A94Ruscu Eleonora
Caldararu GabrielI A84Ruscu Eleonora
Tudora NicusorI A82Ruscu Eleonora
Brebeneanu AncaI A79Ruscu Eleonora
Sima DanielI A74Ruscu Eleonora
Subasu LorenaI A74Ruscu Eleonora
Ristea DenisaI A64Ruscu Eleonora
Stoica AlexandruI A64Ruscu Eleonora
Tucu AlessandraI A64Ruscu Eleonora
Radu FabianI AParticipantRuscu Eleonora
Ciuca VasileI AParticipantRuscu Eleonora
Dragomir LaviniaI AParticipantRuscu Eleonora
Dragut MimiI AParticipantRuscu Eleonora
Popa DenisI AParticipantRuscu Eleonora
Sapca MihaiI AParticipantRuscu Eleonora
Bescuca AlexandruII A100Pufulete Jenica
Birtan DenisaII A100Pufulete Jenica
Ciocirlan AndraII A100Pufulete Jenica
Pop VladII A100Pufulete Jenica
Raducanu GabrielaII A100Pufulete Jenica
Sanda CosminaII A100Pufulete Jenica
Sapca IoanaII A100Pufulete Jenica
Tutuianu RazvanII A100Pufulete Jenica
Vadastreanu SebastianII A100Pufulete Jenica
Dulea MarioII A98Pufulete Jenica
Andrei RazvanII A96Pufulete Jenica
Luca AlessandraII A95Pufulete Jenica
Gimbou BiancaII A85Pufulete Jenica
Rusanescu AmaliaII A85Pufulete Jenica
Crisu CatalinaII A80Pufulete Jenica
Anghel AmiII B100Datcu Adela
Barbalatescu TeodoraII B100Datcu Adela
Bescuca MariaII B100Datcu Adela
Capataru StefanII B100Datcu Adela
Cococi MihaiII B100Datcu Adela
Datcu AndreiII B100Datcu Adela
Filip TraianII B100Datcu Adela
Lacatus AndreiII B100Datcu Adela
Leta AndreeaII B100Datcu Adela
Lia GabrielII B100Datcu Adela
Marinas MihaelaII B100Datcu Adela
Mirea IrinaII B100Datcu Adela
Mitroi CosminaII B100Datcu Adela
Rosu IoanaII B100Datcu Adela
Tudor AmaliaII B100Datcu Adela
Vicica MaraII B100Datcu Adela
Bucuresteanu ElizaII B95Datcu Adela
Pitulice MarioII B95Datcu Adela
Ruta CristinaII B95Datcu Adela
Barbu DanielII B90Datcu Adela
Cazacu DavidII B90Datcu Adela
Crusoveanu SarahII B90Datcu Adela
Datcu CatalinII B90Datcu Adela
Diaconu BogdanII B90Datcu Adela
Nitu AndreiII B90Datcu Adela
Tucu NicolaII B90Datcu Adela
Lazar ClaudiuII B85Datcu Adela
Sanda DariusII B85Datcu Adela
Radovita DragosII B80Datcu Adela
Ilina AndreiII B75Datcu Adela
Ion LaurentiuII B75Datcu Adela
Tomescu AlexandraII B70Datcu Adela
Zanfir GabrielII B70Datcu Adela
Ciobanica AlexandruIII B100Velea Mariana
Gune AndraIII B100Velea Mariana
Musat HoriaIII B100Velea Mariana
Serbanica AliciaIII B100Velea Mariana
Staicu RazvanIII B100Velea Mariana
Stanica EmmaIII B100Velea Mariana
Vasile SergiuIII B100Velea Mariana
Vladu DariusIII B100Velea Mariana
Ivan LorenaIII B97Velea Mariana
Bescuca TheodoraIII B95Velea Mariana
Gherghita MaraIII B95Velea Mariana
Raicea AlexiaIII B95Velea Mariana
Torba RaresIII B95Velea Mariana
Constantin Briceag AlexandruIII B92Velea Mariana
Efrimov IoanaIII B92Velea Mariana
Jianu DariaIII B92Velea Mariana
Patru HadeIII B92Velea Mariana
Ciucu ArianaIII B90Velea Mariana
Dimulescu BeatriceIII B90Velea Mariana
Pisla TheodorIII B90Velea Mariana
Stoian AdrianIII B90Velea Mariana
Mandres RubenIII B85Velea Mariana
pieleIII B85Velea Mariana
Stancila DianaIII B85Velea Mariana
Bucalet MariaIII B80Velea Mariana
Popa CristianIII B80Velea Mariana
Andrei RoxanaIII B75Velea Mariana
Cristea AdrianIII B75Velea Mariana
Mitrut MarinaIII B60Velea Mariana
Mote IonutIII BParticipantVelea Mariana
Micu EduardPregatitoare A100Ciobanu Rodica
Stanciu AlexandruPregatitoare A100Ciobanu Rodica
Cocolos AlexandraPregatitoare A95Ciobanu Rodica
Streche OliviaPregatitoare A95Ciobanu Rodica
Raducea GeorgePregatitoare A93Ciobanu Rodica
Romagnoli HenrikPregatitoare A90Ciobanu Rodica
Geanta Matilde Pregatitoare A85Ciobanu Rodica
Tomescu Alexandru Pregatitoare A85Ciobanu Rodica
Milcu AndreiPregatitoare A80Ciobanu Rodica
Achimescu KarinaPregatitoare B100Ciucu Veronica
Bratasanu AlexandruPregatitoare B100Ciucu Veronica
Cismaru ElenaPregatitoare B100Ciucu Veronica
Ivan AlexandruPregatitoare B100Ciucu Veronica
Lupu DariaPregatitoare B100Ciucu Veronica
Nicola IlincaPregatitoare B100Ciucu Veronica
Boaghe DianaPregatitoare B97Ciucu Veronica
Ilie MariaPregatitoare B97Ciucu Veronica
Stoican AlexandruPregatitoare B97Ciucu Veronica
Iusuf AylinPregatitoare B95Ciucu Veronica
Popa IoanaPregatitoare B92Ciucu Veronica
Ungureanu RebecaPregatitoare B90Ciucu Veronica
Moraru CatalinPregatitoare B87Ciucu Veronica
Capataru AlexandruPregatitoare B85Ciucu Veronica
Taslaca Banica AndreiPregatitoare B85Ciucu Veronica
Popa AdiPregatitoare B83Ciucu Veronica
Crusoveanu ErikPregatitoare B75Ciucu Veronica

Inapoi la centrele de concurs