Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Rezultate centru de concurs


Judet:Olt
Localitate:Corabia
Scoala:Scoala Gimnaziala Virgil Mazilescu
Nume elevClasaPuncteCadru didactic
Cocolos AlexandraI A100Ciobanu Rodica
Duinea StefanI A100Ciobanu Rodica
Micu EduardI A100Ciobanu Rodica
Raducea GeorgeI A100Ciobanu Rodica
Romagnoli HenrikI A100Ciobanu Rodica
Stanciu AlexandruI A100Ciobanu Rodica
Streche OliviaI A100Ciobanu Rodica
Milcu AndreiI A95Ciobanu Rodica
Marin FabianI A93Ciobanu Rodica
Bedir AmirI B100Ciucu Veronica
Bratasanu AlexandruI B100Ciucu Veronica
Craciun DavidI B100Ciucu Veronica
Datcu DavidI B100Ciucu Veronica
Ivan AlexandruI B100Ciucu Veronica
Moraru CatalinI B100Ciucu Veronica
Popa AdiI B100Ciucu Veronica
Ilie MariaI B95Ciucu Veronica
Lupu DariaI B95Ciucu Veronica
Nicola IlincaI B95Ciucu Veronica
Cristuinea AdelaI B90Ciucu Veronica
Raducea AnelisseI B90Ciucu Veronica
Popa IoanaI B85Ciucu Veronica
Achimescu KarinaI B80Ciucu Veronica
Tomescu AlexandruI B75Ciucu Veronica
Boaghe DianaI B65Ciucu Veronica
Stoican AlexandruI B60Ciucu Veronica
Ungureanu RebecaI BParticipantCiucu Veronica
Serban DariusI BParticipantCiucu Veronica
Capataru AlexandruI BParticipantCiucu Veronica
Gircoveanu IrinaI BParticipantCiucu Veronica
Bratasanu AndreiII A100Ruscu Eleonora
Smarandache AndreiII A100Ruscu Eleonora
Zavaleanu AnaII A100Ruscu Eleonora
Ungureanu RazvanII A98Ruscu Eleonora
Ispas GabrielII A95Ruscu Eleonora
Prodan StefanII A95Ruscu Eleonora
Baciu AndreeaII A80Ruscu Eleonora
Ilias DariaII A80Ruscu Eleonora
Predica DenisII A80Ruscu Eleonora
Subasu LorenaII A80Ruscu Eleonora
Zavaleanu AlexandraII A80Ruscu Eleonora
Gruia DanielII A78Ruscu Eleonora
Dragomir LaviniaII A75Ruscu Eleonora
Mircea AndreiII A75Ruscu Eleonora
Stoica AlexandruII A75Ruscu Eleonora
Sima DanielII A72Ruscu Eleonora
Caldararu GabrielII A70Ruscu Eleonora
Brebeneanu AncaII A65Ruscu Eleonora
Tudora NicusorII A65Ruscu Eleonora
Dragut MimiII A60Ruscu Eleonora
Popa DenisII AParticipantRuscu Eleonora
Cuica VasiII AParticipantRuscu Eleonora
Radu Fabian II AParticipantRuscu Eleonora
Sapca MihaiII AParticipantRuscu Eleonora
Ristea DenisaII AParticipantRuscu Eleonora
Bescuca AlexandruIII A100Pufulete Jenica
Birtan DenisaIII A100Pufulete Jenica
Ciocirlan AndraIII A100Pufulete Jenica
Pop VladIII A100Pufulete Jenica
Raducanu GabrielaIII A100Pufulete Jenica
Sanda CosminaIII A100Pufulete Jenica
Sapca IoanaIII A100Pufulete Jenica
Tutuianu RazvanIII A100Pufulete Jenica
Vadastreanu SebastianIII A100Pufulete Jenica
Dulea AndreiIII A98Pufulete Jenica
Luca AlessandraIII A98Pufulete Jenica
Diaconescu RobertIII A95Pufulete Jenica
Andrei RazvanIII A90Pufulete Jenica
Matei CiprianIII A90Pufulete Jenica
Stefan PatrikIII A85Pufulete Jenica
Gimbou BiancaIII A80Pufulete Jenica
Petcu MihaiIII A80Pufulete Jenica
Rusanescu AmaliaIII A80Pufulete Jenica
Anghel AmiIII B100Datcu Adela Carmen
Bescuca MariaIII B100Datcu Adela Carmen
Capataru StefanIII B100Datcu Adela Carmen
Cococi MihaiIII B100Datcu Adela Carmen
Datcu AndreiIII B100Datcu Adela Carmen
Datcu CatalinIII B100Datcu Adela Carmen
Filip TraianIII B100Datcu Adela Carmen
Leta AndreeaIII B100Datcu Adela Carmen
Lia GabrielIII B100Datcu Adela Carmen
Mirea IrinaIII B100Datcu Adela Carmen
Mitroi CosminaIII B100Datcu Adela Carmen
Rosu IoanaIII B100Datcu Adela Carmen
Ruta CristinaIII B100Datcu Adela Carmen
Tudor AmaliaIII B95Datcu Adela Carmen
Vicica MaraIII B95Datcu Adela Carmen
Crusoveanu SarahIII B90Datcu Adela Carmen
Marinas MihaelaIII B90Datcu Adela Carmen
Pitulice MarioIII B85Datcu Adela Carmen
Tucu NicolasIII B85Datcu Adela Carmen
Ion LaurentiuIII B80Datcu Adela Carmen
Barbu DanielIII B75Datcu Adela Carmen
Sanda DariusIII B70Datcu Adela Carmen
Tomescu AlexandraIII B60Datcu Adela Carmen
Cazacu DavidIII BParticipantDatcu Adela Carmen
Zamfir MariusIII BParticipantDatcu Adela Carmen
Ciobanica AlexandruIV B100Velea Mariana
Gherghita MaraIV B100Velea Mariana
Gune GabrielaIV B100Velea Mariana
Jianu DariaIV B100Velea Mariana
Mandres RubenIV B100Velea Mariana
Musat HoriaIV B100Velea Mariana
Serbanica AliciaIV B100Velea Mariana
Staicu RazvanIV B100Velea Mariana
Stanica EmmaIV B100Velea Mariana
Torba RaresIV B100Velea Mariana
Vasile SergiuIV B100Velea Mariana
Vladu DariusIV B100Velea Mariana
Efrimov IoanaIV B98Velea Mariana
Bescuca Theodora IV B96Velea Mariana
Constantin Briceag AlexandruIV B96Velea Mariana
Raicea AlexiaIV B94Velea Mariana
Ivan LorenaIV B90Velea Mariana
Patru JadeIV B90Velea Mariana
Pisla AndreiIV B88Velea Mariana
Stoian AdrianIV B88Velea Mariana
Cristea AlexandruIV B86Velea Mariana
Dimulescu BeatriceIV B86Velea Mariana
Andrei RuxandraIV B80Velea Mariana
Popa CristianIV B80Velea Mariana
Piele BogdanIV B72Velea Mariana
Mote IonutIV BParticipantVelea Mariana

Inapoi la centrele de concurs