Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti centru de concurs


Judet:Dambovita
Localitate:Targoviste
Scoala:Scoala Matei Basarab
Nume elevClasaPremiuCadru didactic
CASANDROIU RADUI AECORHANEANU ANGELA
EIUB MARIAI AECORHANEANU ANGELA
ILINCA DENISI AECORHANEANU ANGELA
OPREA STEFANIAI AECORHANEANU ANGELA
MARIA ANDREEA ELIZA I CEDUMITRACHE ROXANA
STANCU ANDREEA FLORENTINA I CEDUMITRACHE ROXANA
BADEA STEFAN RARESII AENEACSU CATALINA IOANA
BUTUCARU MIRUNA ANDREEAII AENEACSU CATALINA IOANA
COSTACHE ALEXANDRU GABRIELII AENEACSU CATALINA IOANA
CRISTEA ALBERT FLORINII AENEACSU CATALINA IOANA
MATACHE LUCA ANDREIII AENEACSU CATALINA IOANA
SANDU ANDRA IOANAII AENEACSU CATALINA IOANA
SPULBAR FLORIN CLAUDIUII AENEACSU CATALINA IOANA
STANESCU ANDREEA IOANAII AENEACSU CATALINA IOANA
STOICA ALEXIA MARIAII AENEACSU CATALINA IOANA
SURUGIU ALBERT MIHAIII AENEACSU CATALINA IOANA
TUDOR MARIA ALEXANDRAII AENEACSU CATALINA IOANA
TURNESCU MARIA ALEXANDRAII AENEACSU CATALINA IOANA
BUCUR ANDREIII BETUDOR LUMINITA
STOICAN ANDREIII BETUDOR LUMINITA
ENE MATEI CONSTANTINII CETUDOR IULIANA
MAGHIRAN DAVIDII CETUDOR IULIANA
COJOCARU BIANCAIV AEBADEA CLARA
DANAILA CALINIV AEBADEA CLARA
DUMITRESCU DAVIDIV AEBADEA CLARA
HAMZA MARIAIV AEBADEA CLARA
ION RARESIV AEBADEA CLARA
LUPASCU TEODORAIV AEBADEA CLARA
MANEA GEORGIANIV AEBADEA CLARA
MOCANU BETRISAIV AEBADEA CLARA
NEACSU DARIAIV AEBADEA CLARA
NEACSU STEFANIAIV AEBADEA CLARA
OPREA DAVIDIV AEBADEA CLARA
SANDU DIANAIV AEBADEA CLARA
SERBAN IOANAIV AEBADEA CLARA
SICOE SEBASTINIV AEBADEA CLARA
TUDOR OCTAVIANIV AEBADEA CLARA
VISAN SARAIV AEBADEA CLARA
BUTUCEA TEODORA ELENAPregatitoare AESTANCESCU ELENA
KARA MARIA ALEXIAPregatitoare AESTANCESCU ELENA
LUPOIU DENISPregatitoare AESTANCESCU ELENA
STEFANA FABIAN ANDREIPregatitoare AESTANCESCU ELENA
SUGEAC MARIA SARAPregatitoare AESTANCESCU ELENA
ILINCA DAVID Pregatitoare BEDASCALU CATALINA
LAZAROIU ANTONIA Pregatitoare BEDASCALU CATALINA
MIHAI MARA Pregatitoare BEDASCALU CATALINA
TOBOSARU MIRUNA Pregatitoare BEDASCALU CATALINA
PUCHIANU DARIA FLORENTINAPregatitoare AISTANCESCU ELENA
CILIBAN TEODORA ALEXANDRA Pregatitoare BIIDASCALU CATALINA
DRAGUT NATALIA Pregatitoare BIIDASCALU CATALINA
MATEI IONUT ALEXANDRU Pregatitoare BIIDASCALU CATALINA
NEAGU IOANA TEODORA Pregatitoare BIIDASCALU CATALINA
DUMITRACHE ANDRA MARIAII AIINEACSU CATALINA IOANA
CIUCA NATALIAI AIICORHANEANU ANGELA
CRISTESCU ANDREII AIICORHANEANU ANGELA
NICOARA BOGDANI AIICORHANEANU ANGELA
SANDU ANNE MARIEI AIICORHANEANU ANGELA
TUDOR SOFIAI AIICORHANEANU ANGELA
BURLACU DAVID STEFANI CIIDUMITRACHE ROXANA
NICA BOGDAN TEODORII AIINEACSU CATALINA IOANA
MIRITOIU BOGDANII BIITUDOR LUMINITA
CAZACU LUCA ANDREIPregatitoare AIISTANCESCU ELENA
GHEORGHESCU IONICA BOGDANPregatitoare AIISTANCESCU ELENA
POPA ANTONIA ELENAPregatitoare AIISTANCESCU ELENA
POPOIACU RALUCA ANDREEAPregatitoare AIISTANCESCU ELENA
ANGHEL VLAD NICOLAE Pregatitoare BIIDASCALU CATALINA
CINEPA RADU GABRIEL Pregatitoare BIIDASCALU CATALINA
NECHITA DENIS STEFAN Pregatitoare BIIDASCALU CATALINA
VADUVA ERICI BIIIPOROJAN RALUCA
BADEA FLAVIUS COSTINII AIIINEACSU CATALINA IOANA
BAYRAK SAMIRAII AIIINEACSU CATALINA IOANA
STANCA VICENTIU DANIELII AIIINEACSU CATALINA IOANA
DUMITRU CRISTIANA FRANCESCAPregatitoare AIIISTANCESCU ELENA
NEDELCU DRAGOS GEORGEPregatitoare AIIISTANCESCU ELENA
SALISTEANU DRAGOS ANDREIPregatitoare AIIISTANCESCU ELENA
TEODORESCU PETRU LUCIANPregatitoare AIIISTANCESCU ELENA
ALDULESCU ALEXANDRAI BIIIPOROJAN RALUCA
PENA SERGIUI BIIIPOROJAN RALUCA
PLOSCARU ANDREEAI BIIIPOROJAN RALUCA
ANDREI ALESIA MARIA I CIIIDUMITRACHE ROXANA
MORARITA RADU ALEXANDRUII AIIINEACSU CATALINA IOANA
SOTIR STEFAN ANDREIII AIIINEACSU CATALINA IOANA
STANCU SERGIUIV AIIIBADEA CLARA
WAGENPFIEL ANDREIIV AIIIBADEA CLARA
PLOSCARU ANTONIO RARESPregatitoare AIIISTANCESCU ELENA
COZMA DELIAI AMCORHANEANU ANGELA
DOBRE KARINAI AMCORHANEANU ANGELA
GAGIU RARESI AMCORHANEANU ANGELA
LUNGEANU SARAI AMCORHANEANU ANGELA
NITU KARINAI AMCORHANEANU ANGELA
PANAIT TUDORI AMCORHANEANU ANGELA
SANDU STEFANI AMCORHANEANU ANGELA
TUDORACHE MATEII AMCORHANEANU ANGELA
VASILE ANDRADAI AMCORHANEANU ANGELA
FURTUNA NICOLLEI BMPOROJAN RALUCA
PRUNDARU DARIAII CMTUDOR IULIANA
DRAGOMIR TOMAIII AMION CRISTINA
HORJEA MIRUNAIII AMION CRISTINA
FERARIU COSMINIII BMBUTUCEA DANA
BRATU MARGARITAIV AMBADEA CLARA
CIOCAN DAIANAIV AMBADEA CLARA
FLOREA ANDREIIV AMBADEA CLARA
LEBADA ANDRAIV AMBADEA CLARA
NEACSU MARIUSIV AMBADEA CLARA

Inapoi la centrele de concurs