Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti centru de concurs


Judet:Bucuresti
Localitate:Bucuresti
Scoala:SCOALA GIMNAZIALA NR. 129
Nume elevClasaPremiuCadru didactic
BADARAU STEFAN LAURENTIUI AEBADOI IONICA
BARBAROS NOAH ANDREII AEBADOI IONICA
COSTACHE MARIA BIANCAI AEBADOI IONICA
NICOLAU ANTONIO NICOLAS I AEBADOI IONICA
PASCAL ANTONIA MARIAI AEBADOI IONICA
POPA DARIUS ANDREII AEBADOI IONICA
PUPEZA STEFANI AEBADOI IONICA
BUZOIANU ROBERTI BEBIRA DANIELA
CARP NICOLAI BEBIRA DANIELA
CISMARESCU CLARAI BEBIRA DANIELA
DINCA VICTORI BEBIRA DANIELA
NANU TEODORAI BEBIRA DANIELA
SPULBER SONIAI BEBIRA DANIELA
STERPU DAVIDI BEBIRA DANIELA
STOICA ADELAI BEBIRA DANIELA
SUHETZKI EDUARDI BEBIRA DANIELA
URECHE NICOLEI BEBIRA DANIELA
CONSTANTIN ISABELAI DEPASCU CAMELIA
DINA DIANAI DEPASCU CAMELIA
GHEORGHE CRISTIANI DEPASCU CAMELIA
NICULAE CARINAI DEPASCU CAMELIA
NISTOR YANNISI DEPASCU CAMELIA
NITA MONICAI DEPASCU CAMELIA
SANDULESCU RALUCAI DEPASCU CAMELIA
TOMA ALEXANDRUI DEPASCU CAMELIA
UESAN VLADI DEPASCU CAMELIA
IGNAT LAVINIA MARIAII AECARMEN IVASCA
MINEA ANA MARIA TEODORAII AECARMEN IVASCA
MITU SOFIAII AECARMEN IVASCA
POPESCU MATEI STEFANII AECARMEN IVASCA
POPESCU RADU MIHAILII AECARMEN IVASCA
CARLAN RUXANDRAII BENEAGU GEORGETA
LACUSTA NATALIAII BENEAGU GEORGETA
Alexe KarinaII CEPopa Ionela Alina
Surdu Tudor NicolasII CEPopa Ionela Alina
Vlad Andrei AlexandruII CEPopa Ionela Alina
NEGOITA TUDORIV BEVasile Alexandrina
Cioroianu DariaIV CEGeorgescu Carmen
Gherghina IoanaIV CEGeorgescu Carmen
Munteanu CostinIV CEGeorgescu Carmen
Nicolae CezaraIV CEGeorgescu Carmen
Nosea CatalinIV CEGeorgescu Carmen
BERCEANU ANDREIPregatitoare BEOLTEANU FLORINA
BOHNER ALEXIAPregatitoare BEOLTEANU FLORINA
DUMITRU ANTONIAPregatitoare BEOLTEANU FLORINA
DUNE ANDREIPregatitoare BEOLTEANU FLORINA
GRIGORE DAVIDPregatitoare BEOLTEANU FLORINA
HARMANESCU MATEIPregatitoare BEOLTEANU FLORINA
IONESCU LIDONAPregatitoare BEOLTEANU FLORINA
MACOVEI ILINCAPregatitoare BEOLTEANU FLORINA
MAGUREANU INGRIDPregatitoare BEOLTEANU FLORINA
POPPER ANDREI Pregatitoare BEOLTEANU FLORINA
BURTEA ANTONIAPregatitoare CEOBRETIN MARINELA
BISU ROBERTPregatitoare DEPOPAZU MARIANA
MITRAN ALEXANDRAPregatitoare DEPOPAZU MARIANA
TULUS MARIA Pregatitoare DEPOPAZU MARIANA
FILIP STEFAN-TUDORIII AIANDREI GEORGIANA
PRIOTEASA LUCA-STEFANIII AIANDREI GEORGIANA
TECUCEANU RADU-STEFANIII AIANDREI GEORGIANA
PANAIT STEFANIII BIGEORGESCU ROXANA
OANA ALESSANDRA GEORGIANAI AIIBADOI IONICA
PREDA MIHAII BIIBIRA DANIELA
MIHAI ROBERT ALEXANRUI AIIBADOI IONICA
TUDOR INGRID IOANAI AIIBADOI IONICA
VADUVA LARISA CRISTINAI AIIBADOI IONICA
KANIKLI SIBELI BIIBIRA DANIELA
TURCULET DAVIDI BIIBIRA DANIELA
VINTILA MARAI BIIBIRA DANIELA
ZANFIR MATEII BIIBIRA DANIELA
Finta David NicholasII CIIPopa Ionela Alina
Marinescu RaduII CIIPopa Ionela Alina
Niculescu AlexandruII CIIPopa Ionela Alina
APOSTOL MARIO-ANDREIIII AIIANDREI GEORGIANA
POPESCU ANAIII AIIANDREI GEORGIANA
Dumitru DenisaIII EIIPlesea Viorica
BUCATEA REBECCAPregatitoare BIIOLTEANU FLORINA
CARSTOIU MIHAELAPregatitoare BIIOLTEANU FLORINA
CAZACU CALINPregatitoare CIIOBRETIN MARINELA
HACMAN DAVIDPregatitoare CIIOBRETIN MARINELA
SERBAN MARIAPregatitoare CIIOBRETIN MARINELA
MANITA EDUARDI DIIIPASCU CAMELIA
JICA ALEXIAIV BIIIVasile Alexandrina
BARBAROS SASHAPregatitoare BIIIOLTEANU FLORINA
POPESCU ANDREIPregatitoare BIIIOLTEANU FLORINA
Alexandrescu DariusPregatitoare DIIIPOPAZU MARIANA
BALAN AMELIAPregatitoare DIIIPOPAZU MARIANA
PAUNICA ALEXANDRUPregatitoare DIIIPOPAZU MARIANA
POPAZU ANDREIPregatitoare DIIIPOPAZU MARIANA
ENDES IOANAI AIIIBADOI IONICA
VERIGA ALESSIAI DIIIPASCU CAMELIA
MALAIAS MATEIPregatitoare BIIIOLTEANU FLORINA
FLORESCU MIRCEAI BMBIRA DANIELA
IANCU MAYAI BMBIRA DANIELA
MARAI RADUI BMBIRA DANIELA
MARDARE ANDREII BMBIRA DANIELA
PLAESU JULIAI BMBIRA DANIELA
POPA CATALINI BMBIRA DANIELA
SALCUDEANU MARIAI BMBIRA DANIELA
TOPOR ANA-MARIAI BMBIRA DANIELA
CARBUNARU ANA CRISTINAI DMPASCU CAMELIA
POP RARESI DMPASCU CAMELIA
MACLAVA SEBASTIAN IONUTII AMCARMEN IVASCA
SIRBU CATALIN GABRIELII AMCARMEN IVASCA
IVANOV ANA MARIAII BMNEAGU GEORGETA
NEAGU CLARAII BMNEAGU GEORGETA
Dumitrache MirunaII CMPopa Ionela Alina
PISAU YANNIS-GABRIELIII AMANDREI GEORGIANA
BUCUR MARIAIII BMGEORGESCU ROXANA
Mirea AlexandraIII EMPlesea Viorica
DANILOV ALEXANDRUPregatitoare BMOLTEANU FLORINA
IONESCU MIHAIPregatitoare BMOLTEANU FLORINA

Inapoi la centrele de concurs