Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti centru de concurs


Judet:Arges
Localitate:MIOVENI
Scoala:SCOALA LIVIU REBREANU
Nume elevClasaPremiuCadru didactic
Aurel OctavianII DEGeorgeta Pisica
Radoi AndreiII DEGeorgeta Pisica
Sora MariaIV AEValentina Sora
Tita TeodorIV AEValentina Sora
Budoiu Antonio GabrielPregatitoare AEJeana Tita
Bursuc Lucas ConstantinPregatitoare AEJeana Tita
Ciobotea Cosmin AndreiPregatitoare AEJeana Tita
Dumitrache Andreea RamonaPregatitoare AEJeana Tita
Livezeanu Mihnea AndreiPregatitoare AEJeana Tita
Miu SebastianPregatitoare AEJeana Tita
Neculae Kevin CiprianPregatitoare AEJeana Tita
Nicolae Mario AlexandruPregatitoare AEJeana Tita
Nitu Stefan EduardPregatitoare AEJeana Tita
Rosu Timeea AndreeaPregatitoare AEJeana Tita
Stanciulescu Arthur StefanPregatitoare AEJeana Tita
Sultana Radu AndreiPregatitoare AEJeana Tita
Chiuta GabrielPregatitoare BEElisabeta Tanasescu
Cirstea AmaliaPregatitoare BEElisabeta Tanasescu
Haiducu TudorPregatitoare BEElisabeta Tanasescu
Lazaroiu RebeccaPregatitoare BEElisabeta Tanasescu
Oncescu AlessiaPregatitoare BEElisabeta Tanasescu
Tudor EduardPregatitoare BEElisabeta Tanasescu
Cretu ElenaPregatitoare EEGheorghe Nastase
Gavan DavidPregatitoare EEGheorghe Nastase
Macarie Costi Pregatitoare EEGheorghe Nastase
Mihaiu TeodorPregatitoare EEGheorghe Nastase
Nitu ElizaPregatitoare EEGheorghe Nastase
Pirvu AnaPregatitoare EEGheorghe Nastase
Rosescu Andrei Pregatitoare EEGheorghe Nastase
Savu AndreiPregatitoare EEGheorghe Nastase
Tudor VladutPregatitoare EEGheorghe Nastase
Dutu Ana-MariaPregatitoare AIJeana Tita
Dragomir Adelin Pregatitoare BIIElisabeta Tanasescu
Alexe AndreeaII DIIGeorgeta Pisica
Radu ErikaII DIIGeorgeta Pisica
Nastase Cristiana-MariaPregatitoare AIIJeana Tita
Stan Larisa ElenaPregatitoare AIIJeana Tita
Vulpas Ioana VanessaPregatitoare AIIJeana Tita
Dita DenisaPregatitoare BIIElisabeta Tanasescu
Dobre StefaniaPregatitoare BIIElisabeta Tanasescu
Martalogu EduardPregatitoare BIIElisabeta Tanasescu
Oprescu VladutPregatitoare BIIElisabeta Tanasescu
Radu Alberto Pregatitoare BIIElisabeta Tanasescu
Buzoianu StefanII DIIIGeorgeta Pisica
Voicu DariaII DIIIGeorgeta Pisica
Bacanu AntonioII DIIIGeorgeta Pisica
Toma MihaiPregatitoare AIIIJeana Tita
Paterau AntonioPregatitoare BIIIElisabeta Tanasescu
Vladoi StefanI CMCarmen Voican
Costache Daria Elena Pregatitoare AMJeana Tita
Nicolescu Antonio NicolaePregatitoare AMJeana Tita
Popa Emma NicolePregatitoare AMJeana Tita
Radulescu MateiPregatitoare AMJeana Tita
Stoica IoanaPregatitoare AMJeana Tita
Necula DenisaPregatitoare BMElisabeta Tanasescu
Draghici AlexPregatitoare EMGheorghe Nastase

Inapoi la centrele de concurs