Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti centru de concurs


Judet:Maramures
Localitate:Baia Mare
Scoala:Scoala Nicolae Iorga
Nume elevClasaPremiuCadru didactic
BUD DIANAII BEKATO ANCA
BURCAR BIANCAII BEKATO ANCA
CODREANU MIHAIII BEKATO ANCA
SCHMIED ANASTASIAII BEKATO ANCA
TRENISAN SOFIAII BEKATO ANCA
BARBUL - ZETEA MARIAII DEGAVRISAN ANCA
CUCEU ROBERTAII DEGAVRISAN ANCA
ZAHARIE MARCUSII DEGAVRISAN ANCA
POP TUDORIV BECURAC MARIA
TRENISAN VOICAIV DECHERECHES AMALIA
FARCAS RARESPregatitoare AESELEK FARCAS
TAS KALISCH DAMIANPregatitoare AESELEK FARCAS
BENEA MIRUNAPregatitoare BEFLOREA MARIANA
CAUNI ALEXANDRUPregatitoare BEFLOREA MARIANA
CIOCIU TOMAS Pregatitoare BEFLOREA MARIANA
DRAGOS TEODORAPregatitoare BEFLOREA MARIANA
DRAGOS TOMAPregatitoare BEFLOREA MARIANA
FLOREA FLORINAPregatitoare BEFLOREA MARIANA
KISS VLADUTPregatitoare BEFLOREA MARIANA
MORAR DAMARISPregatitoare BEFLOREA MARIANA
MURESAN STEFANIAPregatitoare BEFLOREA MARIANA
NAGY BOTOS CARLAPregatitoare BEFLOREA MARIANA
PERNES ANDRA Pregatitoare BEFLOREA MARIANA
PISCORAN RARES Pregatitoare BEFLOREA MARIANA
SCHMIED TEODORAPregatitoare BEFLOREA MARIANA
STEGERAN ANDREIPregatitoare BEFLOREA MARIANA
VANCEA ANAPregatitoare BEFLOREA MARIANA
COCIOBAN BIANCAPregatitoare DETODASCA MIHAELA
PETRESCU ALEXANDRUPregatitoare DETODASCA MIHAELA
POP SOFIAPregatitoare DETODASCA MIHAELA
PRICOP CRISTINAPregatitoare DETODASCA MIHAELA
PUJINA DAVIDPregatitoare DETODASCA MIHAELA
RUS BUCUR ARIANAPregatitoare DETODASCA MIHAELA
STAN KRISTAPregatitoare DETODASCA MIHAELA
TUTEA ROBERTAPregatitoare DETODASCA MIHAELA
LAZAR DAVIDII DIGAVRISAN ANCA
CACINA RADUIII BIBARBUL LILIANA
PETRUTIU IANAIII BIBARBUL LILIANA
BAR DIANAPregatitoare DITODASCA MIHAELA
BAR DIANAPregatitoare DITODASCA MIHAELA
ZAHARIE FINEASIV DIICHERECHES AMALIA
BARLE RIHANNAPregatitoare AIISELEK FARCAS
LAZAR DARIA Pregatitoare AIISELEK FARCAS
MUNTEAN ALESSIAPregatitoare AIISELEK FARCAS
NECHITA NICHOLASPregatitoare AIISELEK FARCAS
POP SOFIAPregatitoare AIISELEK FARCAS
ABRUDAN ALEXANDRUII BIIKATO ANCA
CHIRA CAMELIAII BIIKATO ANCA
GOTH ALEXANDRAII BIIKATO ANCA
ORZA CRISTINAII BIIKATO ANCA
BORCUTI DANAII DIIGAVRISAN ANCA
BOROTA FILIPII DIIGAVRISAN ANCA
POP ALEXANDRUII DIIGAVRISAN ANCA
TEREC ALEXIAII DIIGAVRISAN ANCA
HARAGAS ADRIANAIII BIIBARBUL LILIANA
SABO ALEXANDRUIII BIIBARBUL LILIANA
POP IANISIII DIIARDELEAN IULIANA
CHIS ANDREIIV AIIMURESAN COMAN
PURDA ANDREIIV AIIMURESAN COMAN
IANCU ANDREIIV BIICURAC MARIA
ROBU ALEXANDRAIV BIICURAC MARIA
PALFI GABRIELIV EIITIPLEA NICHITA
TANASE MATEIIV EIITIPLEA NICHITA
COVACI ALESIAPregatitoare AIISELEK FARCAS
PINTEA FLAVIAPregatitoare AIISELEK FARCAS
ZOLTAN ZENOPregatitoare AIISELEK FARCAS
BERINTAN TATIANAPregatitoare BIIFLOREA MARIANA
BUTEAN AYANAPregatitoare BIIFLOREA MARIANA
LESE DAVIDPregatitoare BIIFLOREA MARIANA
BECZI KRISZTIANPregatitoare DIITODASCA MIHAELA
TAMAS ALESSIAPregatitoare DIITODASCA MIHAELA
SCOROPAN ILARIAIII DIIIARDELEAN IULIANA
LUKA CATALINPregatitoare AIIISELEK FARCAS
MURESAN MARIUS Pregatitoare AIIISELEK FARCAS
ROATIS IRINAII DMGAVRISAN ANCA
BENEA RARESIII BMBARBUL LILIANA
DANCIU MELISAIII BMBARBUL LILIANA
KATO ANDREEAIII BMBARBUL LILIANA
RUSU SAHARAPregatitoare AMSELEK FARCAS
SALAJAN MIHAIPregatitoare AMSELEK FARCAS
HRICZAK RAULPregatitoare BMFLOREA MARIANA
KRISTEA OCTAVIANPregatitoare BMFLOREA MARIANA
MATEI MAIAPregatitoare BMFLOREA MARIANA
POCOL REBECAPregatitoare BMFLOREA MARIANA
BARBUL ANDRA Pregatitoare DMTODASCA MIHAELA
PANIC MAYAPregatitoare DMTODASCA MIHAELA

Inapoi la centrele de concurs