Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti centru de concurs


Judet:Dambovita
Localitate:Targoviste
Scoala:Scoala Tudor Vladimirescu
Nume elevClasaPremiuCadru didactic
Economu Radu DumitruI Step by stepEDelureanu Eliza Roxana si Stefan Tataranu Bianca
Radu Melissa MariaI Step by stepEDelureanu Eliza Roxana si Stefan Tataranu Bianca
Ioana Marco AndreiII Step by stepECatalina Catalina si Saghel Ionela
Vizitiu Silvia IoanaII Step by stepECatalina Catalina si Saghel Ionela
Arghira AnaIII Step by stepEVlasceanu Maria si Creata Dorina
Dragomir Mihai CristianIII Step by stepEVlasceanu Maria si Creata Dorina
Istrate DariaIII Step by stepEVlasceanu Maria si Creata Dorina
Musescu SoniaIII Step by stepEVlasceanu Maria si Creata Dorina
Hrisca RobertIV Step by stepEAnton Maria Milica si Fintineru Gabriela
Hura Tudor Ana-MariaIV Step by stepEAnton Maria Milica si Fintineru Gabriela
Luca Ene MihailIV Step by stepEAnton Maria Milica si Fintineru Gabriela
Radu Anisia CosminaIV Step by stepEAnton Maria Milica si Fintineru Gabriela
Banu Natalia RucsandraPregatitoare AEBlidaru Roxana Maria
Ciurezu Ioana AndraPregatitoare AEBlidaru Roxana Maria
Dobrica Daria ElenaPregatitoare AEBlidaru Roxana Maria
Neaga Robert MarianPregatitoare AEBlidaru Roxana Maria
Nicolae Darius IonutPregatitoare AEBlidaru Roxana Maria
Nitescu Maria ClaraPregatitoare AEBlidaru Roxana Maria
Pietrareanu Marius AlexandruPregatitoare AEBlidaru Roxana Maria
Serban Matei RaduPregatitoare AEBlidaru Roxana Maria
Dragoi AlbertIII Step by stepIVlasceanu Maria si Creata Dorina
Rizea SanzianaIII Step by stepIVlasceanu Maria si Creata Dorina
Tincescu ErikaIII Step by stepIVlasceanu Maria si Creata Dorina
Vlad DianaIII Step by stepIVlasceanu Maria si Creata Dorina
Dragut Dragos AndreiPregatitoare AIBlidaru Roxana Maria
Gruia Marius MarianPregatitoare AIBlidaru Roxana Maria
Milea Nicolle JasminePregatitoare AIIBlidaru Roxana Maria
Gheorghe SiminaIII Step by stepIIVlasceanu Maria si Creata Dorina
Mihailescu MelisaIII Step by stepIIVlasceanu Maria si Creata Dorina
Radu SaraPregatitoare AIIBlidaru Roxana Maria
Oprea AlexandraIII Step by stepIIIVlasceanu Maria si Creata Dorina
Safta MarioIII Step by stepIIIVlasceanu Maria si Creata Dorina
Serb CristinaIII Step by stepIIIVlasceanu Maria si Creata Dorina
Badicioiu Sofia IoanaPregatitoare AIIIBlidaru Roxana Maria
Iordache Titus AndreiI Step by stepIIIDelureanu Eliza Roxana si Stefan Tataranu Bianca

Inapoi la centrele de concurs