Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Rezultate centru de concurs


Judet:Vrancea
Localitate:Focsani
Scoala:Scoala Anghel Saligny
Nume elevClasaPuncteCadru didactic
BODAS NATALIA I A100Tecu Maria
LOVIN ANDREEA I A100Tecu Maria
MICU BIANCA I A100Tecu Maria
MOCANU ALEXANDRA I A100Tecu Maria
MOTOC MEDEEA I A100Tecu Maria
SIRBU PETRU I A100Tecu Maria
SPINU MATTEO I A100Tecu Maria
SUBTIRELU DAVID I A100Tecu Maria
ENE MIHAELA I A97Tecu Maria
MIHALACHE MARA I A96Tecu Maria
BUHAESCU RARES I A95Tecu Maria
COPILU DAVID I A95Tecu Maria
MARIN ANDREI I A95Tecu Maria
PRESCURA PATRICK I A95Tecu Maria
TATARU SABIN I A95Tecu Maria
VLAD DOMINIC I A95Tecu Maria
MATEI ALEXANDRA I A90Tecu Maria
MIHALCEANU NATALIA I A90Tecu Maria
STANCULESCU SEBASTIAN I A90Tecu Maria
TANASE RENATA I A88Tecu Maria
MOVILEANU DRAGOS I A86Tecu Maria
RICIU DARIA IONELA I A85Tecu Maria
VELIC LUCA I A85Tecu Maria
POTARNICHE DENISA I A80Tecu Maria
MICU TEODORA I A75Tecu Maria
IGNEA RIANA I AParticipantTecu Maria
Calinoiu AlexadraI B95Necoara Jana
Danila Sofia-I B95Necoara Jana
Duta DavidI B95Necoara Jana
Constantinescu Briana MayaI B90Necoara Jana
Hurmuzache GabrielI B90Necoara Jana
Mardari RebecaI B90Necoara Jana
Voicu AriannaI B90Necoara Jana
Andrei MariaI B85Necoara Jana
Dumitru IoanaI B85Necoara Jana
Ismail DenisaI B80Necoara Jana
Ismail MelissaI B80Necoara Jana
Androni RaduI C100Rusu Mirela
Curca IrinaI C100Rusu Mirela
Largeanu IoanaI C100Rusu Mirela
Micu DennisI C100Rusu Mirela
Mihaila TeodoraI C100Rusu Mirela
Necula MariaI C100Rusu Mirela
Necula MariaI C100Rusu Mirela
Cucoli CristianI C95Rusu Mirela
Dumitrache CatalinaI C95Rusu Mirela
Gaina DariusI C95Rusu Mirela
Harabor SaraI C95Rusu Mirela
Jelea DianaI C95Rusu Mirela
Manescu AnaI C95Rusu Mirela
Pasare MateiI C95Rusu Mirela
Popa TeodorI C95Rusu Mirela
Brinzei DianaI C90Rusu Mirela
Reteanu AmaliaI C90Rusu Mirela
Soroiu DenisaI C90Rusu Mirela
Stefan MariaI C90Rusu Mirela
Stoian FlorinI C90Rusu Mirela
Voicu TudorI C90Rusu Mirela
Plugaru TudorII B97Dima Marinela
Vucmanovici VladII B90Dima Marinela
Cristescu MirunaII B81Dima Marinela
Ichim CarlaII B81Dima Marinela
Ivghenie DariusII B80Dima Marinela
Lupu PatriciaII B80Dima Marinela
Duta AlexandraII B78Dima Marinela
Gurgu DavidII B78Dima Marinela
Plesa BiancaII B77Dima Marinela
Stanciu Sara II B75Dima Marinela
Sonea MariaII B68Dima Marinela
NIicoara SebastianII B65Dima Marinela
Olaru LauraII B65Dima Marinela
Bogdan RaresII B60Dima Marinela
Dumitru EduardII B60Dima Marinela
Ciochina DenisaII BParticipantDima Marinela
Tinjala EduardII BParticipantDima Marinela
Tugui LucaII BParticipantDima Marinela
Voineag MirunaIII A100Serban Ileana
Alexandrescu AndradaIII A97Serban Ileana
Burla Ana-MariaIII A90Serban Ileana
Nicolae ElenaIII A90Serban Ileana
Nor RalucaIII A90Serban Ileana
Stanciu DariaIII A90Serban Ileana
Ghebus BogdanIII B90Lepadatu Elena
Lalu AndreiIII B90Lepadatu Elena
Ignat DragosIII B80Lepadatu Elena
PARASCHIV ILARIAIII C100Tertiu Veronica
AGACHE MARIA MEDEEAIII C97Tertiu Veronica
BLIDARU DENISA STEFANIAIII C95Tertiu Veronica
DOLDOR RAZVAN GABRIELIII C91Tertiu Veronica
ENE RAZVAN FLORINIII C91Tertiu Veronica
LETU MAYA ANDREEAIII C91Tertiu Veronica
MANEA DRAGOS IONUTIII C91Tertiu Veronica
PISLARU ALEX GABRIELIII C91Tertiu Veronica
TARLEA DRAGOS NICOLAEIII C84Tertiu Veronica
Sava ElenaIII D100Bindar Gabriela
Serban AndraIII D90Bindar Gabriela
Teodorescu MirelIII D82Bindar Gabriela
Lazar SergiuIII D80Bindar Gabriela
Bratu Sara III D74Bindar Gabriela
Bratu DenisaIII D70Bindar Gabriela
Muha MarioIII D65Bindar Gabriela
Grigoras IlariaIV A100Alstanei Mihaela
Huzuneanu RoxanaIV A100Alstanei Mihaela
Parpauta MariaIV A100Alstanei Mihaela
Rentea CezarIV A100Alstanei Mihaela
Simulescu DariaIV A100Alstanei Mihaela
Strambei ElenaIV A100Alstanei Mihaela
Vilcu MiriamIV A100Alstanei Mihaela
Cirnu ClaudiaIV A98Alstanei Mihaela
Ionescu IustinIV A90Alstanei Mihaela
Androni StefanIV B100Chirazi Maria
Constantinescu DragosIV B100Chirazi Maria
Natu MirunaIV B100Chirazi Maria
Stefan SoniaIV B100Chirazi Maria
Seserman DariusIV B96Chirazi Maria
Tataru MihneaIV B95Chirazi Maria
Tyrturica IlariaIV B94Chirazi Maria
Lensu AlexandruIV B90Chirazi Maria
Lupu SebastianIV B86Chirazi Maria
Anton ClaudiaIV B84Chirazi Maria
Negoita DvaidIV B80Chirazi Maria
Nicolae AndreiIV B80Chirazi Maria
Statache AlessiaIV B80Chirazi Maria
Balatrestu ElenaIV B78Chirazi Maria
Porumboiu AlexandraIV B75Chirazi Maria
CIUSLEANU AMINA IV D100Badasca Loredana
GAIGARGI MATEI IV D100Badasca Loredana
POPA RIALDA MARIA IV D100Badasca Loredana
TUGUI CONSTANTIN TUDOR IV D100Badasca Loredana
TOPOR ANTONIA MARIA IV D98Badasca Loredana
PETREA JUSTINA MARIA IV D91Badasca Loredana
SPINU SABINA GEORGIANA IV D91Badasca Loredana
AVRAM MAIA ILINCA IV D90Badasca Loredana
MOISE RICARDO STELIANIV D86Badasca Loredana
IONESCU ALMIRA STEFANIA IV D85Badasca Loredana
CIOBANU CHRISTIAN MARIAIV D84Badasca Loredana
Citu DorianPregatitoare B100Ifrim Geanina
Ghenuche IoanPregatitoare B100Ifrim Geanina
Mocanu FilipPregatitoare B100Ifrim Geanina
Necula TudorPregatitoare B100Ifrim Geanina
Paraiac DragosPregatitoare B100Ifrim Geanina
Stanila MateiPregatitoare B100Ifrim Geanina
Teodorescu AlexandruPregatitoare B100Ifrim Geanina
Topor EduardPregatitoare B100Ifrim Geanina
Gradeanu BiancaPregatitoare B98Ifrim Geanina
Cojocea-Albu CrinaPregatitoare B95Ifrim Geanina
Cojocea-Albu IrisPregatitoare B95Ifrim Geanina
Irimia IrinaPregatitoare B93Ifrim Geanina
Rusu SmarandaPregatitoare B92Ifrim Geanina
Alecu DavidPregatitoare B90Ifrim Geanina
Atanasiu TaraPregatitoare B90Ifrim Geanina
Buruiana LetitiaPregatitoare B90Ifrim Geanina
Lungu RaisaPregatitoare B90Ifrim Geanina
Murgeanu MihaiPregatitoare B90Ifrim Geanina
Saulea MateiPregatitoare B90Ifrim Geanina
Voicu Stefan Pregatitoare B84Ifrim Geanina
Ene D IustinaPregatitoare C100Vucmanovici Roxana
Gioanta MariaPregatitoare C100Vucmanovici Roxana
Hristea Bianca AndreeaPregatitoare C100Vucmanovici Roxana
Lungu Alessia IoanaPregatitoare C100Vucmanovici Roxana
Nechifor Teodor MateiPregatitoare C100Vucmanovici Roxana
Costin P ArianaPregatitoare C96Vucmanovici Roxana
Busila Adelina CrinaPregatitoare C92Vucmanovici Roxana
Petrea Bianca AndreeaPregatitoare C92Vucmanovici Roxana
Soare Madalina GabrielaPregatitoare C92Vucmanovici Roxana
Biciin RobertPregatitoare C84Vucmanovici Roxana
Buzatu D IuliaPregatitoare C84Vucmanovici Roxana
Micu Delia ElenaPregatitoare C84Vucmanovici Roxana
Oancia RaresPregatitoare C84Vucmanovici Roxana
Cojoc G MariaPregatitoare C75Vucmanovici Roxana
Dutu Andrei DenisPregatitoare C75Vucmanovici Roxana
Gavriliu P Denisa MariaPregatitoare C75Vucmanovici Roxana
Grigoras GabrielPregatitoare C75Vucmanovici Roxana
Juganaru A MariaPregatitoare C75Vucmanovici Roxana
Olteanu IlariaPregatitoare C75Vucmanovici Roxana
Olteanu AlessiaPregatitoare C75Vucmanovici Roxana
Solomon Ayana LauraPregatitoare C75Vucmanovici Roxana
Stoica DariusPregatitoare C75Vucmanovici Roxana
Surla Rares Andrei Tudor I AlexandraPregatitoare C75Vucmanovici Roxana
Grosu Maria AlessiaPregatitoare C64Vucmanovici Roxana
Hristea Bianca AndreeaPregatitoare C64Vucmanovici Roxana
Lupu MaiaPregatitoare C64Vucmanovici Roxana
Tudor AlexandraPregatitoare C64Vucmanovici Roxana
Ciobanu SofiaPregatitoare E100Ionelia Beteringhe
Pantus RaresPregatitoare E100Ionelia Beteringhe
Petrea MariaPregatitoare E100Ionelia Beteringhe
Nedelcu RaresPregatitoare E92Beteringhe Ionelia

Inapoi la centrele de concurs