Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Rezultate centru de concurs


Judet:Iasi
Localitate:TARGU FRUMOS
Scoala:SCOALA GARABET IBRAILEANU
Nume elevClasaPuncteCadru didactic
Barabula Larisa DanielaI B100Dascalu Mircia
Barhan Ioana BrandusaI B100Dascalu Mircia
Branza TeodorI B100Dascalu Mircia
Buzatu MirunaI B100Dascalu Mircia
Carausu MarcuI B100Dascalu Mircia
Ciurea SebastianI B100Dascalu Mircia
Cristina Constantin WilliamI B100Dascalu Mircia
Dau GeorgianaI B100Dascalu Mircia
Galca Flavian IonutI B100Dascalu Mircia
Manole Ciprian GheorgheI B100Dascalu Mircia
Onofrei StefanaI B100Dascalu Mircia
Plesca Daria IoanaI B100Dascalu Mircia
Riznic Philip IoanI B100Dascalu Mircia
Rosca Maria CezaraI B100Dascalu Mircia
Rusu Fabian VasileI B100Dascalu Mircia
Samson CristinaI B100Dascalu Mircia
Sfecles AndreiI B100Dascalu Mircia
Stoleru Maia IulianaI B100Dascalu Mircia
Ticu Miruna TeodoraI B100Dascalu Mircia
Vezeteu Maia StefanaI B100Dascalu Mircia
Calugaru Robert NicolaeI C100Cristea Camelia
Nechifor PaulI C100Cristea Camelia
Stroescu Cleopatra AndreeaI C95Cristea Camelia
Teodoritu Elena I C95Cristea Camelia
Baetu Sara ElenaI C93Cristea Camelia
Ungurianu GabrielaI C93Cristea Camelia
Munteanu Dragos GabrielI C88Cristea Camelia
Vavilov Matei SimonI C88Cristea Camelia
Muraru Ioan CasianI C85Cristea Camelia
Iordache AlexandraI C80Cristea Camelia
Lupu MedeeaI C80Cristea Camelia
Udila Casiana PaulinaI C80Cristea Camelia
Bichescu Medeea ElenaII B100Condurache Adriana
Benta Ionut CasianII B95Condurache Adriana
Ocu Luca AndreiII B90Condurache Adriana
Ciutea Raluca AndreeaII B88Condurache Adriana
Vasiliu Daria EcaterinaII B88Condurache Adriana
Onofrei AndreyII B86Condurache Adriana
Cimpeanu Cristina MihaelaII B85Condurache Adriana
Dumitrache Rares VasileII B83Condurache Adriana
Riznic Sarah ElenaII B82Condurache Adriana
Dohanica AlexandruII B75Condurache Adriana
Pintilie Maria DianaII B74Condurache Adriana
Moga EmilianII C100Belei Irina
Pavaluc StefanII C100Belei Irina
Butnariu StefanII C93Belei Irina
Matache SilviuII C90Belei Irina
Ungureanu AlexandruII C88Belei Irina
Donisa EmanuelII C85Belei Irina
Boanca DenisaII C80Belei Irina
Ivanov AlexandraIII B100Barbu Elena
Onofrei LorenaIII B100Barbu Elena
Vernica RobertIII B100Barbu Elena
Baciu OctavianIII B91Barbu Elena
Moldovanu AlexandraIII B90Barbu Elena
Benchea CiprianIII B87Barbu Elena
Codreanu SaraIII B80Barbu Elena
Pricop MariaIII B80Barbu Elena
Campanu CezaraIII B77Barbu Elena
Cimpanu CalinIII B77Barbu Elena
Zabulica IanisIII B77Barbu Elena
Cristea CalinIII B76Barbu Elena
Cardei CosminIII B75Barbu Elena
Lepadatu AndreeaIII B74Barbu Elena
Lucaci RobertIII B73Barbu Elena
Novac MatteoIII B73Barbu Elena
Mitocaru AlessiaIII B70Barbu Elena
Peiu SerbanIV C93Cucos Andreia
Ureche SebastianIV C93Cucos Andreia
Gavril eduardIV C78Cucos Andreia
Vizitiu Ana MariaIV C71Cucos Andreia
Roman AndreiIV CParticipantCucos Andreia

Inapoi la centrele de concurs