Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Rezultate centru de concurs


Judet:Bacau
Localitate:Bacau
Scoala:Scoala Gimnaziala George Bacovia
Nume elevClasaPuncteCadru didactic
Albu IustunI A100Dimidof Coca
Dimidif MirunaI A100Dimidof Coca
Harabagiu MarioI A100Dimidof Coca
Macovei MaraI A100Dimidof Coca
Maftei DragosI A95Dimidof Coca
Apostu StefaniaI A90Dimidof Coca
Banu RobertI A90Dimidof Coca
Hulub Raluca I A85Dimidof Coca
Lacatusu RianaI A85Dimidof Coca
Florica MaiaI A70Dimidof Coca
Andrunache RazvanI B100Isaila David Denisa
Sarbu DavidI B85Isaila David Denisa
Tilici DariaI B85Isaila David Denisa
Vlad AlinI B84Isaila David Denisa
Bejenaru Ana MariaI B67Isaila David Denisa
Ozturk LeylaI B62Isaila David Denisa
Spoeala AndraI B62Isaila David Denisa
Hongu AlexandraII A100Focsa Alina
Daniluc CosminII A90Focsa Alina
Zaharia RaduII A85Focsa Alina
Costache AlexII A80Focsa Alina
Tasie MirunaII A80Focsa Alina
Ghenta AdrianII A75Focsa Alina
Dragne IngridII A72Focsa Alina
Bostan Teodora II A70Focsa Alina
Coteata Rares II A70Focsa Alina
Balan Rares II A63Focsa Alina
Iancu AndreiII A62Focsa Alina
Constantinescu CalinII B100Albu Alina
Maftei DariaII B90Albu Alina
Nica AlessiaII B90Albu Alina
Buda MariaII B70Albu Alina
Costache Urecheanu MariaII B70Albu Alina
Badita Mara III A100Panfile Oana
Leascu AlexandraIII A100Panfile Oana
Nastasa RazvanIII A100Panfile Oana
Scortanu StefaniaIII A100Panfile Oana
Draghin MihneaIII A97Panfile Oana
Milea MaraIII A95Panfile Oana
Pintilescu RenataIII A95Panfile Oana
Cismasu AmaliaIII A90Panfile Oana
Alexa TudorIII A85Panfile Oana
Buzeschi RobertIII A82Panfile Oana
Albu AndreiIII A76Panfile Oana
Ciubotaru AlinIII A75Panfile Oana
Sandulache ArianaIII A74Panfile Oana
Pantelimon AlexandraIII B100Bulibasa Annabella
Cerchez IustinIII B95Bulibasa Annabella
Ungureanu AlessioIII B95Bulibasa Annabella
Hasan BogdanIII B90Bulibasa Annabella
Brasovanu AlexandruIII B80Bulibasa Annabella
Velicu AlexandraIII B75Bulibasa Annabella
Voinea StefanIII B75Bulibasa Annabella
Grozavu BiancaIII B70Bulibasa Annabella
Chitic DenisaIII B68Bulibasa Annabella
Castravete GeorgianaIII B67Bulibasa Annabella
Hongu LarisaIV 100Nastasa Gina
Hongu LarisaIV a100Nastasa Gina
Buga Andrei FlorinIV a82Nastasa Gina
Marin AndreiIV a80Nastasa Gina
Arab RamanPregatitoare A100Busuioc Alina
Berza IoanPregatitoare A100Busuioc Alina
Boboc AlinaPregatitoare A100Busuioc Alina
Bosuioc AlexandraPregatitoare A100Busuioc Alina
Bosuioc AndreeaPregatitoare A100Busuioc Alina
Buciumel AndreeaPregatitoare A100Busuioc Alina
Haidau MelaniaPregatitoare A100Busuioc Alina
Hutu BiancaPregatitoare A100Busuioc Alina
Mircea IlincaPregatitoare A100Busuioc Alina
Ojog DariusPregatitoare A100Busuioc Alina
Pupaza AlexandruPregatitoare A100Busuioc Alina
Rusu AlexandruPregatitoare A100Busuioc Alina
Stoica BrandusaPregatitoare A100Busuioc Alina
Toporau AndreeaPregatitoare A100Busuioc Alina
Bunduc DavidPregatitoare A98Busuioc Alina
Dragan MihaiPregatitoare A98Busuioc Alina
Hancu IoanaPregatitoare A98Busuioc Alina
Nedea MateoPregatitoare A98Busuioc Alina
Vranceanu DavidPregatitoare A98Busuioc Alina

Inapoi la centrele de concurs