Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Concurenti de excelenta din centrul de concurs


Judet:Dambovita
Localitate:Targoviste
Scoala:Colegiul National Constantin Cantacuzino
Nume elevClasaCadru didactic
LIXANDRU RARES ANDREII ASTROESCU STANA
MINCU PETRU MATHIASI ASTROESCU STANA
PATRU BRIANA MARIA I ASTROESCU STANA
Ghinoiu GabrielI CBREBEANU CIPRIAN DOREL
ANDREI KARIN ANASTASIAI STATOMIR ROXANA
BALAS RALUCA MARIAI STATOMIR ROXANA
BONCEA STEFANI STATOMIR ROXANA
ILINCA ALEXIA MARIAI STATOMIR ROXANA
IORDACHE ARON ILIEI STATOMIR ROXANA
MILEA DENIS BERTONII STATOMIR ROXANA
NITA MARIA CRISTINAI STATOMIR ROXANA
POPESCU ANDREEA ISSABELI STATOMIR ROXANA
SOARE BOGDAN ANDREIII AIONITA MARIA
BUZAIANU MARIAII BPAUN VIRGINIA
IORDACHE STEFANII BPAUN VIRGINIA
MANGUTA AYANA MARIAII BPAUN VIRGINIA
MIHALCEA ANDREI RAZVANII BPAUN VIRGINIA
MOLAC RARES MIHAIII BPAUN VIRGINIA
NITIGUS ALEXANDRU STEFANII BPAUN VIRGINIA
STANCU TIMEEA ELENAII BPAUN VIRGINIA
STANESCU SARA MARIAII BPAUN VIRGINIA
VASILE FLAVIUS VALENTINII BPAUN VIRGINIA
BURNEI DARIUS CRISTIANII DBEJINARU CLAUDIA
POP ANA MONICAII DBEJINARU CLAUDIA
MALAU DARIUS CRISTIAN III AGHERGHESCU LAURENTIU EMIL
ANTOFIE ALEXANDRA III BMIRICIOIU CARMEN ALEXANDRA
NEAGU TEODORA III BMIRICIOIU CARMEN ALEXANDRA
RADU S EDUARD STEFAN III BMIRICIOIU CARMEN ALEXANDRA
BREZEANU ANA MARIA IV SRADU MARIOARA si MARCU LUMINITA
ADAM F TEODORA DANIELAPregatitoare APUIU OLIMPIA NICOLETA
CAPRARU STEFAN RAZVANPregatitoare APUIU OLIMPIA NICOLETA
ENACHE ERIKA MARIAPregatitoare APUIU OLIMPIA NICOLETA
IORDACHE TUDORPregatitoare APUIU OLIMPIA NICOLETA
LUPUCA EDUARD ALEXANDRUPregatitoare APUIU OLIMPIA NICOLETA
MELLA CHRISTIAN MIHAIPregatitoare APUIU OLIMPIA NICOLETA
NIMU ANDREI EMANUELPregatitoare APUIU OLIMPIA NICOLETA
STANCU MARIA ANASTASIAPregatitoare APUIU OLIMPIA NICOLETA
ANDREI ALEXANDRU IONUTPregatitoare SGORAN ALEXANDRA si STROE ALEXANDRA
ARON AMELIA STEFANIAPregatitoare SGORAN ALEXANDRA si STROE ALEXANDRA
BADEA IONUT ADRIANPregatitoare SGORAN ALEXANDRA si STROE ALEXANDRA
CHITULESCU DAVID IOANPregatitoare SGORAN ALEXANDRA si STROE ALEXANDRA
COJOACA DIANA MARIAPregatitoare SGORAN ALEXANDRA si STROE ALEXANDRA
DUMITRACHE ARIANA IOANAPregatitoare SGORAN ALEXANDRA si STROE ALEXANDRA
MATEI MARIA ANTONIA Pregatitoare SGORAN ALEXANDRA si STROE ALEXANDRA
MIHALCEA ALEXIA MARIAPregatitoare SGORAN ALEXANDRA si STROE ALEXANDRA
OPREA GEORGE ROBERTPregatitoare SGORAN ALEXANDRA si STROE ALEXANDRA

Inapoi la centrele de concurs