Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti centru de concurs


Judet:Dambovita
Localitate:Targoviste
Scoala:Colegiul National Constantin Cantacuzino
Nume elevClasaPremiuCadru didactic
MALAU CRISTIANII AEGHERGHESCU LAURENTIU EMIL
RADU BM EDUARD STEFAN II BEMIRICIOIU ALEXANDRA CARMEN
RADU S EDUARD STEFAN II BEMIRICIOIU ALEXANDRA CARMEN
FLOREA ANDREIII SEAndreescu Cristina si CHIRU ANDI
VOINEA MIHAIII SEAndreescu Cristina si CHIRU ANDI
CAPRARU CRISTINA MARIAIV AEPUIU OLIMPIA
PATRU EDUARD MIHAI IV AEPUIU OLIMPIA
VASILE REMUS STEFAN IV AEPUIU OLIMPIA
IVAN OCTAVIAN IV BEMANOLE ADRIANA
BOTEZATU NARCIS IONUTPregatitoare AESTROESCU STANA
BREBEANU MARIA TEODORAPregatitoare AESTROESCU STANA
COCLEA ANDREAS BOGDANPregatitoare AESTROESCU STANA
DINU STEFANIA ALEXANDRAPregatitoare AESTROESCU STANA
IONITA STEFANPregatitoare AESTROESCU STANA
MINCU PETRU MATHIASPregatitoare AESTROESCU STANA
PATRU BRIANA MARIAPregatitoare AESTROESCU STANA
PITICU ARIANAPregatitoare AESTROESCU STANA
PUIU STELIANAPregatitoare AESTROESCU STANA
RADU MARAPregatitoare AESTROESCU STANA
PETRE ANDREI SEBASTIANPregatitoare CECIOVLICA ISABELLA
BALAS RALUCA MARIAPregatitoare SEDINU DIDINA si TATOMIR ROXANA
GHENADE DAVID ANDREIPregatitoare SEDINU DIDINA si TATOMIR ROXANA
GHEORGHE DARIUS GABRIELPregatitoare SEDINU DIDINA si TATOMIR ROXANA
ILINCA ALEXIA MARIAPregatitoare SEDINU DIDINA si TATOMIR ROXANA
IORDACHE ARON ILIEPregatitoare SEDINU DIDINA si TATOMIR ROXANA
MIHAI LUCA ALEXANDRUPregatitoare SEDINU DIDINA si TATOMIR ROXANA
POPESCU ANDREEA ISABELPregatitoare SEDINU DIDINA si TATOMIR ROXANA
SAILEANU DAVIDPregatitoare SEDINU DIDINA si TATOMIR ROXANA
SFETCU IANNIS ANDREIPregatitoare SEDINU DIDINA si TATOMIR ROXANA
STANCIU LUCA GEORGEPregatitoare SEDINU DIDINA si TATOMIR ROXANA
POP ANA MONICAI DIBEJINARU CLAUDIA
VASILE THEODORII AIGHERGHESCU LAURENTIU EMIL
BROJBOIU SARA STEFANIAPregatitoare AIISTROESCU STANA
MITROI DARIA IOANAPregatitoare AIISTROESCU STANA
PETRE EDUARD GABRIELPregatitoare AIISTROESCU STANA
ANDREI DARIA STEFANIAPregatitoare CIICIOVLICA ISABELLA
ENACHE BIANCA MARIAPregatitoare CIICIOVLICA ISABELLA
ENACHE LUCA STEFANPregatitoare CIICIOVLICA ISABELLA
TATOMIR LIVIUPregatitoare CIICIOVLICA ISABELLA
PLATON GEORGIANA MARIAI AIIIONITA MARIA
SOARE BOGDAN ANDREII AIIIONITA MARIA
BUZAIANU MARIAI BIIPAUN VIRGINIA
IORDACHE STEFANI BIIPAUN VIRGINIA
MANGUTA AYANA MARIAI BIIPAUN VIRGINIA
MIHALCEA ANDREI RAZVANI BIIPAUN VIRGINIA
NITIGUS ALEXANDRU STEFANI BIIPAUN VIRGINIA
STANCU TIMEEA ELENAI BIIPAUN VIRGINIA
STANESCU SARA MARIAI BIIPAUN VIRGINIA
ANTOFIE ALEXANDRAII BIIMIRICIOIU ALEXANDRA CARMEN
NEAGU TEODORAII BIIMIRICIOIU ALEXANDRA CARMEN
STOICHICI ROBERT II BIIMIRICIOIU ALEXANDRA CARMEN
SUCIU ANDREI III SIIRADU MARIOARA si MARCU DANIELA LUMINITA
ANTON IOANA ALEXANDRA IV AIIPUIU OLIMPIA
COSTACHE DAMIAN IOAN IV AIIPUIU OLIMPIA
IONESCU DARIUS IV BIIMANOLE ADRIANA
GORGOTEANU STEFANIAPregatitoare AIISTROESCU STANA
LIXANDRU RARES ANDREIPregatitoare AIISTROESCU STANA
ONCESCU TEODORA GABRIELAPregatitoare AIISTROESCU STANA
ENE VALENTINPregatitoare CIICIOVLICA ISABELLA
MIHU ANNA MARIAPregatitoare CIICIOVLICA ISABELLA
DRAGUT LAVINIA VIOLETAPregatitoare SIIDINU DIDINA si TATOMIR ROXANA
NITA MARIA CRISTINAPregatitoare SIIDINU DIDINA si TATOMIR ROXANA
PATRU ALEXIA STEFANIAPregatitoare SIIDINU DIDINA si TATOMIR ROXANA
STANCIU ALBERT MIHAIPregatitoare SIIDINU DIDINA si TATOMIR ROXANA
TUDOR LUCA IANISPregatitoare SIIDINU DIDINA si TATOMIR ROXANA
MARCULESCU ALISSIA MARIAI BIIIPAUN VIRGINIA
MOLAC RARES MIHAII BIIIPAUN VIRGINIA
ONEA SARA MARIAI BIIIPAUN VIRGINIA
SANDULESCU NICOLE ARWENI BIIIPAUN VIRGINIA
BURNEI DARIUSI DIIIBEJINARU CLAUDIA
FRINCULEASA PETRUII AIIIGHERGHESCU LAURENTIU EMIL
STOIENESCU DAVIDII SIIIAndreescu Cristina si CHIRU ANDI
DUMITRESCU DRAGOS IV BIIIMANOLE ADRIANA
PANAIT MIHAIL OCTAVIAN IV AIIIPUIU OLIMPIA
COSTACHE MIHAI LUCIANPregatitoare AIIISTROESCU STANA
ALBU IULIA MARIAPregatitoare CIIICIOVLICA ISABELLA
NITA DARIA MARIAPregatitoare CIIICIOVLICA ISABELLA
DUMITRACHE VALENTINPregatitoare SIIIDINU DIDINA si TATOMIR ROXANA
BREZEANU ANA III SIIIRADU MARIOARA si MARCU DANIELA LUMINITA
SCHERER REBECCAPregatitoare AIIISTROESCU STANA
ANTONESCU DARIA ELENAI AMIONITA MARIA
BANCUTA RIANNA ALEXANDRAI AMIONITA MARIA
PIRVAN MICU IOANA TEODORAI AMIONITA MARIA
PLESEA FABIAN ALEXANDRUI AMIONITA MARIA
DIACONU MARIAII AMGHERGHESCU LAURENTIU EMIL
MIHALCIOIU CLAUDIAII AMGHERGHESCU LAURENTIU EMIL
TOMA STEFANIA II BMMIRICIOIU ALEXANDRA CARMEN
NEACSU ALEXANDRA ELENAIII AMPETRESCU ALEXANDRA
OLTEANU IOANA STEFANIAIII AMPETRESCU ALEXANDRA
POP ANDREI CALINIII AMPETRESCU ALEXANDRA
ARSENE CAROL MIHAIPregatitoare AMSTROESCU STANA
BARBIERU STEFAN MARIUSPregatitoare AMSTROESCU STANA
DOBRE VLAD PETRUTPregatitoare AMSTROESCU STANA
MARCU ALEXANDRU GABRIELPregatitoare AMSTROESCU STANA
SORESCU DARIUS MIHAIPregatitoare AMSTROESCU STANA
CHIRIAC ANDREI CRISTIANPregatitoare CMCIOVLICA ISABELLA
PETRESCU IOAN SEBASTIANPregatitoare CMCIOVLICA ISABELLA
DOBRICA ELIANA CRISTIANAPregatitoare SMDINU DIDINA si TATOMIR ROXANA
DUMITRACHE ANDREIPregatitoare SMDINU DIDINA si TATOMIR ROXANA
MILEA DENIS BERTONIPregatitoare SMDINU DIDINA si TATOMIR ROXANA
VAMA ADELIN ANDREIPregatitoare SMDINU DIDINA si TATOMIR ROXANA

Inapoi la centrele de concurs