Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti centru de concurs


Judet:Gorj
Localitate:Targu-Jiu
Scoala:CNSH
Nume elevClasaPremiuCadru didactic
OPRIANA REBECAI AECHERTES DIANA
BENGULESCU RARESI BEANGHEL SIMONA
BUSAN PETRONELAI BEANGHEL SIMONA
RADUCU MARIOI BEANGHEL SIMONA
Radu LuisaII AECiobotea Alina
Tita TeodoraII AECiobotea Alina
Balu ClaraII BEChirita Larisa
Ciolacu AnisiaII BEChirita Larisa
Clipici TeodoraII BEChirita Larisa
Fometescu AndreiII BEChirita Larisa
Jega DavidII BEChirita Larisa
Parnescu RoxanaII BEChirita Larisa
Scornea Marina IulianaIII BEBalaceanu Titi
Tenchea Stefania NataliaIII BEBalaceanu Titi
Chirita CristianaIV AEFleancu Ilie
Hornea EduardIV AEFleancu Ilie
Popescu AlexiaIV AEFleancu Ilie
Stanciu Tivlea ValentinIV AEFleancu Ilie
Malaescu MadalinaPregatitoare AETita Oana Cornelia
Manica Vlad AndreiPregatitoare AETita Oana Cornelia
Motea StefaniaPregatitoare AETita Oana Cornelia
Panescu Gabriela AlecsiaPregatitoare AETita Oana Cornelia
Papa DariaPregatitoare AETita Oana Cornelia
Pirvu Roxana AndreeaPregatitoare AETita Oana Cornelia
Popescu Radu AndreiPregatitoare AETita Oana Cornelia
Pulbere ArianaPregatitoare AETita Oana Cornelia
Radutu AnisiaPregatitoare AETita Oana Cornelia
Somordoleanu GabrielPregatitoare AETita Oana Cornelia
Stanciu Rares GabrielPregatitoare AETita Oana Cornelia
Caprea Ioana SoranaPregatitoare AITita Oana Cornelia
DUBREU CARINAI BIANGHEL SIMONA
Costinea Alessia StefaniaPregatitoare AITita Oana Cornelia
Culina Sara MariaPregatitoare AIITita Oana Cornelia
Munteanu CristinaPregatitoare AIITita Oana Cornelia
CARBUNESCU ALBERTI BIIANGHEL SIMONA
PETRICA SEBASTIANI BIIANGHEL SIMONA
Cristian DavidII AIICiobotea Alina
Neagoe IrinaII AIICiobotea Alina
Ragan Daria AndreeaII AIICiobotea Alina
Dabu Valentina MihaelaPregatitoare AIIITita Oana Cornelia
Ficiu Ana Maria DariaPregatitoare AIIITita Oana Cornelia
Lacatusu Iulia IoanaPregatitoare AIIITita Oana Cornelia
Loga Ana NataliaIII BIIIBalaceanu Titi
Rasoveanu AdrianIV AIIIFleancu Ilie
GOLEA NICOLE I BIIIANGHEL SIMONA
Sulea DariusIV AIIIFleancu Ilie
Vilsan David MihaiPregatitoare AIIITita Oana Cornelia
SARCINA TEODORAIII CIIIROSIANU DIANA
BOROI ANDREEAI BMANGHEL SIMONA
LUCA POP MANTAI BMANGHEL SIMONA
OLARU ANDREII BMANGHEL SIMONA
RABU GABRIELAI BMANGHEL SIMONA
STEGA ALEXANDRAI BMANGHEL SIMONA
VILCEANU ANDRAI BMANGHEL SIMONA
Popa DragosII AMCiobotea Alina
Vucea TeodoraII AMCiobotea Alina
Latu AlexiaII BMChirita Larisa
Logofetescu StefaniaII BMChirita Larisa
STANCA DIANAIII CMROSIANU DIANA

Inapoi la centrele de concurs