Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti centru de concurs


Judet:Bucuresti
Localitate:Bucuresti
Scoala:Scoala Gimnaziala Nr. 194
Nume elevClasaPremiuCadru didactic
GRAMA ADRIANAI DEBALACEANU IULIA
ILIE GOGA RADUII AEMOLOIU AURORA
STOICA RARESII CEFRATILA FLORENTINA
LUPAN MARIAIV BELUPASCU NICOLETA
LUPU RUXANDRAIV BELUPASCU NICOLETA
DINCA DARIAPregatitoare BEIONESCU LUCIA
CHITESCU VLADPregatitoare DEGARCOVEANU VIRGINIA
PIPA RARES Pregatitoare FECOSNICERU DANIELA
CALIN OVIDIUIII DIPIRVU ANGELA
TRANDAFIR MATEII BIPOPESCU GEORGETA
NOHAI MARA I DIBALACEANU IULIA
DRAGHESCU MARIAII AIMOLOIU AURORA
PETCU CRISTIANII CIFRATILA FLORENTINA
DINU ALEXIAIII AINEDELCIU NINA
OBRETIN LUCAIII AINEDELCIU NINA
STAN ALECSIAIII CIGHEORGHE SABINA
RARES ANDREIIV AIIDINCA VALENTINA
REBEGEA STEFANIII CIIGHEORGHE SABINA
PURCARUS MARIAI BIIPOPESCU GEORGETA
COSTEA KATIAII AIIMOLOIU AURORA
MANDRAGIU MIHAIII AIIMOLOIU AURORA
CALINESCU EVAII BIISUVOROV FLORICA
DICU LUCAII BIISUVOROV FLORICA
DANA ANTONIAII CIIFRATILA FLORENTINA
MARGARIT ERICII DIIDECU LIVIA
CRISTEA MIHNEAII EIIADOCHITEI ELENA
DRAGNEA VLADII FIICONSTANTINESCU MARILENA
MEREUTA ANDREIII FIICONSTANTINESCU MARILENA
CHERASCU DIANAII GIICALINESCU PAULA
MARIA TUDORIII AIINEDELCIU NINA
PALADE MARIAIII AIINEDELCIU NINA
STOICA VLADIII CIIGHEORGHE SABINA
ISCRU DARIAIV CIIBARBU EUGENIA
ARGASEALA HARSA ALESIAIII DIIIPIRVU ANGELA
LAZAR GEORGIANAI BIIIPOPESCU GEORGETA
VRANCEANU SOFIAI DIIIBALACEANU IULIA
BALUTA ALEXANDRAIII AIIINEDELCIU NINA
MIHALACHE ALEXIAIII DIIIPIRVU ANGELA
TOCU EMAIII FIIILUPU MARIANA
PIRVU ARIANAI DIIIBALACEANU IULIA
STOICESCU ERICIII EIIIPAUN IULIANA
BULARDA ANDREII EIIICILIBAN ANIELA
TARCAN MARIAI EMCILIBAN ANIELA
DANA MARIUSII AMMOLOIU AURORA
EDUARD COLIBABAIII AMNEDELCIU NINA
SCUTARIU MAIAIV AMDINCA VALENTINA
SENDROIU MIRIAMPregatitoare BMIONESCU LUCIA

Inapoi la centrele de concurs