Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti centru de concurs


Judet:Constanta
Localitate:Constanta
Scoala:Scoala nr.12 B. P.Hasdeu
Nume elevClasaPremiuCadru didactic
Cragasu RaduII AECostin Liliana
Ghebaur CrinaII AECostin Liliana
Mocanu MateiII AECostin Liliana
Regep ErenII AECostin Liliana
Seceleanu AndiII AECostin Liliana
Harbu NathalieII BEAlexandru Mihaela
Arsene Albert PeterII DEZamfir Eugenia
Blacioti PetruII DEZamfir Eugenia
Dumitrache Anna ElenaII DEZamfir Eugenia
Halep CristianII DEZamfir Eugenia
Muedin Elif AnelisII DEZamfir Eugenia
Vieru Nicolae AlexandruII DEZamfir Eugenia
Bajdu ElenaII EEPetre Felicia
Dinu RazvanII EEPetre Felicia
Mandescu BiancaII EEPetre Felicia
Negoita Luca-VladII EEPetre Felicia
Trenchea DariusIV AEManciu Victoria
Beu Mihai RobertIV CEMihai Aurelia
Licoi Daria MihaelaIV DETaras Valentina
Cumpanasu DavidPregatitoare AEPetre Maria Georgiana
Murariu RaduPregatitoare AEPetre Maria Georgiana
Stroe VladPregatitoare AEPetre Maria Georgiana
Tudor BogdanPregatitoare AEPetre Maria Georgiana
AZIS SIBLENA LARAPregatitoare BERotaru Iuliana
BURCEA CARLAPregatitoare BERotaru Iuliana
GROSU RUXANDRA GEORGIANAPregatitoare BERotaru Iuliana
ISCI LARA NICOLEPregatitoare BERotaru Iuliana
MANTA ALEXANDRAPregatitoare BERotaru Iuliana
NICOLAESCU PATRICK STEFANPregatitoare BERotaru Iuliana
ROMAN ANDREI SEBASTIANPregatitoare BERotaru Iuliana
Burlacu CrinaPregatitoare DEGheldi Filis
Feizula SerginII AICostin Liliana
Murgulet SebastianII AICostin Liliana
Toiu StefanIV AIManciu Victoria
Dobre DianaII BIAlexandru Mihaela
Iacolovici AlexiaII BIAlexandru Mihaela
Ionescu StefanII DIZamfir Eugenia
Rudencu Bianca SofiaII DIZamfir Eugenia
Serif Melec MelisaII DIZamfir Eugenia
Colodrovschi VictoriaII EIPetre Felicia
Popescu Mateo-CosminII EIPetre Felicia
GHEORGHESTEANU VLADIII BITAPU SIMONA MARINELA
POPESCU ALEXANDRUIII CICRISTEA CARMEN
NICOLAE CRISTIAN MATEIPregatitoare BIRotaru Iuliana
Constantinescu Eva SofiaPregatitoare DIGheldi Filis
Boramet DenisII AIICostin Liliana
PERJU CRISTIANIII CIICRISTEA CARMEN
Barbu MateiIII DIICotofana veronica
Costea DeliaIV BIICocargeanu Ana
Cociasu AlexandruIV CIIMihai Aurelia
Marcu AbelII AIICostin Liliana
Stan GabrielII BIIAlexandru Mihaela
Agiibram HarunII DIIZamfir Eugenia
Dumitrache AdrianII DIIZamfir Eugenia
Iordache Eduard StefanII DIIZamfir Eugenia
Munteanu BiancaII DIIZamfir Eugenia
Stoica EmmaII DIIZamfir Eugenia
COSTACHE SEBASTIAN IOANIII AIIBrabete Violeta-Olimpia
CRANGUS FLAVIA STEFANIAIII AIIBrabete Violeta-Olimpia
DINU LUCAIII CIICRISTEA CARMEN
NICOLA AMIRAIII CIICRISTEA CARMEN
STARICA FRANCESCOIII CIICRISTEA CARMEN
Pantiru SimonPregatitoare AIIPetre Maria Georgiana
DANCU ANDREEAPregatitoare BIIRotaru Iuliana
DRAGOMIR GEORGIAPregatitoare BIIRotaru Iuliana
ENCIU EDUARD MIHAIPregatitoare BIIRotaru Iuliana
FUNDA ROBERT CRISTIANPregatitoare BIIRotaru Iuliana
MUCILIANU BIANCA MARIAPregatitoare BIIRotaru Iuliana
Hristu Amalia MariaPregatitoare DIIGheldi Filis
DINCA COSTIIII BIIITAPU SIMONA MARINELA
Cumitu LucaIV AIIIManciu Victoria
Naum AlbertIV AIIIManciu Victoria
Tiba MateiII FIIITaras Valentina
Balaban Iulia SilviaIV DIIITaras Valentina
BANU RADU VASILEIII CIIICRISTEA CARMEN
Pilici ConstantinIV BIIICocargeanu Ana
Cheltuianu AlexiaPregatitoare AIIIPetre Maria Georgiana
Mocanu LucaPregatitoare AIIIPetre Maria Georgiana
Orzoi AdrielaPregatitoare AIIIPetre Maria Georgiana
Pera DanielPregatitoare AIIIPetre Maria Georgiana
Perianu ElenaIV DIIITaras Valentina
Damaschin LucaPregatitoare DIIIGheldi Filis
Batranca DianaII AMCostin Liliana
Chehaia SaraII AMCostin Liliana
Iscu SofiaII AMCostin Liliana
Iuliu TaniaII BMAlexandru Mihaela
Pascale OctavianII BMAlexandru Mihaela
Sapariuc AlesiaII BMAlexandru Mihaela
Ables Ebru DefneII DMZamfir Eugenia
Beghim Izel ElyfII DMZamfir Eugenia
Cojocaru Ema IoanaII DMZamfir Eugenia
Cornea AndreiII DMZamfir Eugenia
Gherghe DavidII EMPetre Felicia
Guliu Ana CristinaII EMPetre Felicia
NANU STEFANIII AMBrabete Violeta-Olimpia
VASII RAZVANIII CMCRISTEA CARMEN
Ibram AidanIV BMCocargeanu Ana
Zavera StefanIV BMCocargeanu Ana
Ciorbaru StefanIV CMMihai Aurelia
DUSU YOSIF Pregatitoare BMRotaru Iuliana
RAMBOACA EMILIANPregatitoare BMRotaru Iuliana
Bocai BogdanPregatitoare DMGheldi Filis
Bocai RazvanPregatitoare DMGheldi Filis
Gelil SerenPregatitoare DMGheldi Filis
Ciorita SebastianPregatitoare EMTalagai Filiz Liliana
Curutchi CiprianPregatitoare EMTalagai Filiz Liliana
Gheorghe SofiaPregatitoare EMTalagai Filiz Liliana
Ilie GabrielaPregatitoare EMTalagai Filiz Liliana

Inapoi la centrele de concurs