Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti centru de concurs


Judet:Constanta
Localitate:Constanta
Scoala:Scoala nr.12 B. P.Hasdeu
Nume elevClasaPremiuCadru didactic
Ghebaur cRINAI AEMIHAI AURELIA
Seceleanu AndiI AEMIHAI AURELIA
Dinu RazvanI EEPetre Felicia
Gherghe DavidI EEPetre Felicia
Popescu Mateo-CosminI EEPetre Felicia
Sprinceana Ana IlincaII DECotofana Veronica
Beu Mihai RobertIII CEMIHAI AURELIA
Cociasu AlexandruIII CEMIHAI AURELIA
GHITA SOFIA MARIAIII DETARAS VALENTINA
IBRAM MELISIII DETARAS VALENTINA
LICOI DARIA MIHAELAIII DETARAS VALENTINA
MANEA RARES ANDREIIII DETARAS VALENTINA
POPESCU LOREDANA CRISTINAIII DETARAS VALENTINA
Gradinariu Teodora IV AEPetre Maria Georgiana
Isleam BilghinIV BEGheldi Filis
Lucaci AlexandraPregatitoare DEMIHAI AURELIA
Negoescu EricPregatitoare DEMIHAI AURELIA
Barbu MateiII DICotofana Veronica
Pilici ConstantinIII BIMihai Aurelia
Snacov EduardIII CIMIHAI AURELIA
Olaru AndreiPregatitoare DIMIHAI AURELIA
Popescu IoanaI AIIMIHAI AURELIA
Barbatu VladIII BIIMihai Aurelia
Iscu DavidIII CIIMIHAI AURELIA
Medeleanu AlessioPregatitoare DIIMIHAI AURELIA
Baciu RaresI AIIMIHAI AURELIA
Bajdu Elena-MariaI EIIPetre Felicia
Gavaz Razvan-NicolasI EIIPetre Felicia
Toiu StefanIII AIIMIHAI AURELIA
Dinca IoanaIII CIIMIHAI AURELIA
Grigore Alexandru IV AIIPetre Maria Georgiana
Jugravu RaduIV AIIPetre Maria Georgiana
Zana Alexia MariaIV BIIGheldi Filis
Preda SofiaPregatitoare DIIMIHAI AURELIA
Zus BogdanaPregatitoare DIIMIHAI AURELIA
Batranca DianaI AIIIMIHAI AURELIA
Boramet DenisI AIIIMIHAI AURELIA
Stan IrinaI AIIIMIHAI AURELIA
Gemanaru LeonardIII CIIIMIHAI AURELIA
PAUN MARIA CATALINAIII DIIITARAS VALENTINA
VIERU MIHAI ALEXANDRUIII DIIITARAS VALENTINA
Isleam Harun EdenIV BIIIGheldi Filis
BALABAN IULIA SILVIAIII DIIITARAS VALENTINA
DRAGOI NISTORENCO MARIAIII DIIITARAS VALENTINA
Ismail OnurPregatitoare DIIIMIHAI AURELIA
MARDIROSIAN EMANUELIII DIIITARAS VALENTINA
TUZLARU LUCA RARESIII DIIITARAS VALENTINA
Dulhai DavidPregatitoare DIIIMIHAI AURELIA
Matei RaduPregatitoare DIIIMIHAI AURELIA
Colodrovschi VictoriaI EMPetre Felicia
Mandescu Bianca-MihaelaI EMPetre Felicia
Cumitu LucaIII AMMIHAI AURELIA
Voicu DaliaIII AMMIHAI AURELIA
Codin DeliaIII BMMihai Aurelia
Ciustea VeraIII CMMIHAI AURELIA
Ghita Gianni IV AMPetre Maria Georgiana
Petcu Andrada IV AMPetre Maria Georgiana
Stoiciu RalucaIV AMPetre Maria Georgiana

Inapoi la centrele de concurs