Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti centru de concurs


Judet:Bucuresti
Localitate:Bucuresti
Scoala:Scoala Gimnaziala Nr. 81
Nume elevClasaPremiuCadru didactic
ARON THEODORI AETRIF LAURA
BADOI FILIPI AETRIF LAURA
BRATU TUDORI AETRIF LAURA
BUJOR DAVIDI AETRIF LAURA
CAZACU VLADI AETRIF LAURA
CEAUSU CLARAI AETRIF LAURA
CIAUSU ANDREEAI AETRIF LAURA
CONSTANTIN VLADI AETRIF LAURA
DOBRITOIU ALEXANDRAI AETRIF LAURA
DUMBRAVA LUCAI AETRIF LAURA
FECIORU STEFANI AETRIF LAURA
FRATICA ARYANAI AETRIF LAURA
IONESCU RALUCAI AETRIF LAURA
ISTRATE LAURAI AETRIF LAURA
MATEI GABRIELAI AETRIF LAURA
MINEA ANDRAI AETRIF LAURA
NICOLAIE LUIZAI AETRIF LAURA
NITAN DANIELI AETRIF LAURA
RUSU IOANAI AETRIF LAURA
SERBU DENISAI AETRIF LAURA
TARASEVICI KATARINAI AETRIF LAURA
TERZI REBECCAI AETRIF LAURA
VASILOIU ALEXIAI AETRIF LAURA
BALESCU MARIAI CEFERCHIU ALINA
MENGAZI ALESYAI CEFERCHIU ALINA
MORARU VLAD MIHAII CEFERCHIU ALINA
NEAGU ANASTASIA IOANAI CEFERCHIU ALINA
MIHAILA IRINAI EENAN ANICA
OPREA TUDORI EENAN ANICA
PAUN CRISTIANI EENAN ANICA
SORICA EDUARDI EENAN ANICA
POPA VICTOR II AEURSACHE ANISOARA
SECARA LIDIA II AEURSACHE ANISOARA
BRATU CRISTINAII BEDONCIU MIHAELA
GAICA MARIAII BEDONCIU MIHAELA
MARACINE PENA ADINAII BEDONCIU MIHAELA
SIMA TEODORII BEDONCIU MIHAELA
DEDU ALEXANDRUII CEPANAITESCU LIESS GEORGIANA
DINCA MIRUNAII DEIVAN CATALINA
RADOI MATEI DOMINICII DEIVAN CATALINA
CIOBOTARU MIHAIIII BELUNGU IULIANA
SANDU ADREIIII BELUNGU IULIANA
VERBONCU ANAIII BELUNGU IULIANA
BALANOIU SARAIII CEARGHIR ROXANA
BUSTIUC ALIONAIII CEARGHIR ROXANA
CAMPEANU MARIAIII CEARGHIR ROXANA
CULINA NATALIAIII CEARGHIR ROXANA
DIMA DAVIDIII CEARGHIR ROXANA
ENE KARINAIII CEARGHIR ROXANA
HANCERIUC ANA MARIAIII CEARGHIR ROXANA
POPESCU ALEXANDRAIII CEARGHIR ROXANA
SIRBU MALINAIII CEARGHIR ROXANA
AFTODIE IRINA IOANAIV AEMOISE AURELIA
GILCEVESCU DARIA CRISTIANAIV AEMOISE AURELIA
MANOLACHE SEBASTIAN STEFANIV AEMOISE AURELIA
RADU ALESIA CRISTINAIV AEMOISE AURELIA
MOC BIANCAIV BEBIRSAN SIMONA
SACALA SANZIANAIV BEBIRSAN SIMONA
ALBU SARAPregatitoare AEOPRESCU LEONTINA
BURTOIU STEFANPregatitoare AEOPRESCU LEONTINA
CIOBANU ANDREIPregatitoare AEOPRESCU LEONTINA
PREDA DENISAPregatitoare AEOPRESCU LEONTINA
STEFANESCU GIULIAPregatitoare AEOPRESCU LEONTINA
TANASE STEFANPregatitoare AEOPRESCU LEONTINA
ARAPU MATEO MIHAIPregatitoare BEBARBUTA ELENA
CALIN ANDREI GEORGEPregatitoare BEBARBUTA ELENA
COLTUC DARIA MARIAPregatitoare BEBARBUTA ELENA
DARIE MARA IOANAPregatitoare BEBARBUTA ELENA
DRAGNEA TIMOTEI ANDREIPregatitoare BEBARBUTA ELENA
DUMITRASCU RARESPregatitoare BEBARBUTA ELENA
MIHAI DENIS ALEXANDRUPregatitoare BEBARBUTA ELENA
MOLDOVAN DAVID ALEXANDRUPregatitoare BEBARBUTA ELENA
PANAIT LUCA CRISTIANPregatitoare BEBARBUTA ELENA
TUDOR ANA GABRIELSPregatitoare BEBARBUTA ELENA
Durla Ingrid Pregatitoare CEAndreescu Camelia
Enache TiberiuPregatitoare CEAndreescu Camelia
Osean MariaPregatitoare CEAndreescu Camelia
Ristea AlexiaPregatitoare CEAndreescu Camelia
BOTA LUCAPregatitoare EEVASILE CATALINA MARIA
DIACONU YASEMINAPregatitoare EEVASILE CATALINA MARIA
IACOB SEBASTIANPregatitoare EEVASILE CATALINA MARIA
MOLIE CIOTIR NICHOLASPregatitoare EEVASILE CATALINA MARIA
NARE SILVIAPregatitoare EEVASILE CATALINA MARIA
PETRESCU PAULPregatitoare EEVASILE CATALINA MARIA
SIMION YANNISPregatitoare EEVASILE CATALINA MARIA
TAGANSKI TALPregatitoare EEVASILE CATALINA MARIA
VIDU TUDORPregatitoare EEVASILE CATALINA MARIA
VOINEA MARCPregatitoare EEVASILE CATALINA MARIA
MIRSANU IONUTII AIURSACHE ANISOARA
VISOIU ROSE MARIEI AITRIF LAURA
DEDU GIORGIOSI CIFERCHIU ALINA
SOARE IOANA CRISTIANAI CIFERCHIU ALINA
STEREA IOANA CARINA I CIFERCHIU ALINA
MOISE ANDREII DIMARCULESCU EMILIA
COSTEA VLADII BIDONCIU MIHAELA
BUDAU REBECAIII CIARGHIR ROXANA
DRAGODAN ANTONIOIII CIARGHIR ROXANA
NICULA ADELINAIII CIARGHIR ROXANA
CUPANACHE ANA MARIAIV AIMOISE AURELIA
DUMITRASCONIU RAZVANI AIITRIF LAURA
MACARSCHI ALESSIAI AIITRIF LAURA
SARPE MATEIII BIIDONCIU MIHAELA
ENACHE ANDREIIII BIILUNGU IULIANA
CIUREA MARIAIII CIIARGHIR ROXANA
BALANESCU VICTORIV BIIBIRSAN SIMONA
DINCA VLADI AIITRIF LAURA
MAGUI MIHNEAII AIIURSACHE ANISOARA
GHEORGHE ANA MARIA II CIIPANAITESCU LIESS GEORGIANA
TANASESCU ROBERTII DIIIVAN CATALINA
APOSTOL ALEXIAPregatitoare AIIOPRESCU LEONTINA
CAZACHEVICI SASHAPregatitoare AIIOPRESCU LEONTINA
DUMITRACHE-NEGOITA DELIAPregatitoare AIIOPRESCU LEONTINA
NICA BIANCAPregatitoare AIIOPRESCU LEONTINA
VISARION MATHEUSPregatitoare AIIOPRESCU LEONTINA
VOICU DAVIDPregatitoare AIIOPRESCU LEONTINA
Barbu SebastianPregatitoare CIIAndreescu Camelia
Baxan NicholasPregatitoare CIIAndreescu Camelia
Dragan KarinaPregatitoare CIIAndreescu Camelia
Rosioru DianaPregatitoare CIIAndreescu Camelia
BRATU MARINAPregatitoare EIIVASILE CATALINA MARIA
HUMA MATEIPregatitoare EIIVASILE CATALINA MARIA
ANTON MARIAII BIIIDONCIU MIHAELA
NUMAN DILARAIII CIIIARGHIR ROXANA
COJOCARU FILIPII CIIIPANAITESCU LIESS GEORGIANA
PISTRITU RALUCAII CIIIPANAITESCU LIESS GEORGIANA
NICULAE MARIUSIII CIIIARGHIR ROXANA
OSEAN PAULII BIIIDONCIU MIHAELA
EREMIA MATEIIII CIIIARGHIR ROXANA
POPESCU DAVID ALEXANDRUIV AIIIMOISE AURELIA
BAICU BIANCA ANDREEAPregatitoare BIIIBARBUTA ELENA
CIOBANU ALEXANDRUI EIIINAN ANICA
DRAGAN MIRCEAI AMTRIF LAURA
MONAC MAIAI AMTRIF LAURA
PETCU DRAGOSI AMTRIF LAURA
GATU RAMI CHRISTIANI CMFERCHIU ALINA
GRAMA FILOTEIAI CMFERCHIU ALINA
MARGINE STEFANIA MAYAI CMFERCHIU ALINA
MITRACHE TEODORI CMFERCHIU ALINA
MIHAI DAVID MATEII EMNAN ANICA
NECULA EDUARDI EMNAN ANICA
MANOLACHE RAZVANII AMURSACHE ANISOARA
MOSOIA MIRUNAII AMURSACHE ANISOARA
PETCU FILIPII BMDONCIU MIHAELA
PETRE ALEXANDRUII BMDONCIU MIHAELA
ROTARU CARINAII BMDONCIU MIHAELA
MELNIC SARAII CMPANAITESCU LIESS GEORGIANA
SERBAN CRISTIANII CMPANAITESCU LIESS GEORGIANA
STOIAN NINA AMALIAII DMIVAN CATALINA
VISARION MAYAIII BMLUNGU IULIANA
LAZAR RALUCAIII CMARGHIR ROXANA
SESCU SIDONIAIV BMBIRSAN SIMONA
MIU MARIAPregatitoare AMOPRESCU LEONTINA
MAGHERU IRINA GABRIELAPregatitoare BMBARBUTA ELENA
RUS DENIS IOANPregatitoare BMBARBUTA ELENA
TASCU MARA ALEXANDRAPregatitoare BMBARBUTA ELENA
Hurjui AndreeaPregatitoare CMAndreescu Camelia
Vartic AlexiaPregatitoare CMAndreescu Camelia
DOBRE DARIAPregatitoare EMVASILE CATALINA MARIA

Inapoi la centrele de concurs