Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Concurenti de excelenta din centrul de concurs


Judet:Bucuresti
Localitate:Bucuresti
Scoala:Scoala Gimnaziala Liviu Rebreanu
Nume elevClasaCadru didactic
Andreescu DanielI BCRET ILEANA
Frant ElenaI BCRET ILEANA
Iordache FlorinI BCRET ILEANA
Pazii CristinaI BCRET ILEANA
Tascau NathaliaI BCRET ILEANA
Constantinescu DianaI CSasu Ana
Dumbrava FlorinI CSasu Ana
Firoiu MariaI CSasu Ana
Hromadnic PatriciaI CSasu Ana
Negulescu TeodoraI CSasu Ana
Oprea RalucaI CSasu Ana
Panduru AncaI CSasu Ana
Sandu RaresI CSasu Ana
Agoston ErikaI DManciulea Mihaela
Circiumaru Alexandra MariaI DManciulea Mihaela
Danescu Bianca AndreeaI DManciulea Mihaela
Englert Sofia MariaI DManciulea Mihaela
Haritonov Cezar AndreiI DManciulea Mihaela
Postoaca David AlexandruI DManciulea Mihaela
Groseanu AlessiaII DNAGY NICOLETA
Munteanu IasminaII DNAGY NICOLETA
Scarlatescu RianaII DNAGY NICOLETA
Calin ValentinIII CPOPA ISABELA
Enculescu AnaIII CPOPA ISABELA
Besleaga TeodoraIV AManolescu Zeta
Bolda DaliaIV AManolescu Zeta
Chirea OlafIV AManolescu Zeta
Ciupitu MirunaIV AManolescu Zeta
Fanone AnaIV AManolescu Zeta
Pastrama MirunaIV AManolescu Zeta
Petrache AlesiaIV AManolescu Zeta
Pitis AlexandruIV AManolescu Zeta
Stegaru AndreeaIV AManolescu Zeta
Bosoc AndreiIV BPescaru Emilia
Gavrilenco AndreiIV BPescaru Emilia
Ionel MarioIV BPescaru Emilia
Miclaus AlexandruIV BPescaru Emilia
Rosu SebastianIV BPescaru Emilia
Teodor StefanIV BPescaru Emilia
Vlad AlexandraIV BPescaru Emilia
Alexandru Valentina BiancaIV CGrama Iulia
Alexe Ioana AlexandraIV CGrama Iulia
Grama Dragos AdrianIV CGrama Iulia
Mirita Rares IonutIV CGrama Iulia
Robu Alesia RiannaIV CGrama Iulia
Ionescu DanielPregatitoare ANeagoe Mirela
Marin MaiaPregatitoare ANeagoe Mirela
Peter MariaPregatitoare ANeagoe Mirela
Anghel RebeccaPregatitoare BCatanescu Florentina
Apostolescu MariaPregatitoare BCatanescu Florentina
Badescu LorenaPregatitoare BCatanescu Florentina
Bohaltea ArianaPregatitoare BCatanescu Florentina
Bratu EduardPregatitoare BCatanescu Florentina
Calarasu AlexandruPregatitoare BCatanescu Florentina
Citaru IuliaPregatitoare BCatanescu Florentina
Condrut RaduPregatitoare BCatanescu Florentina
Cristea ElisaPregatitoare BCatanescu Florentina
Diaconu DavidPregatitoare BCatanescu Florentina
Dumitru DariaPregatitoare BCatanescu Florentina
Gulie AntoniaPregatitoare BCatanescu Florentina
Lixandru DanielPregatitoare BCatanescu Florentina
Martin AriannePregatitoare BCatanescu Florentina
Mircea DariaPregatitoare BCatanescu Florentina
Popescu InaPregatitoare BCatanescu Florentina
Zvolf DavidPregatitoare BCatanescu Florentina
Alexe VladPregatitoare CDumitru Carmen
Badea AntoniaPregatitoare CDumitru Carmen
Cristea TeodorPregatitoare CDumitru Carmen
Eftime RaresPregatitoare CDumitru Carmen
Ghinda IlincaPregatitoare CDumitru Carmen
Gutita EduardPregatitoare CDumitru Carmen
Meterca TeodorPregatitoare CDumitru Carmen
Niculescu MirceaPregatitoare CDumitru Carmen
Olaneanu EduardPregatitoare CDumitru Carmen
Paraschiv DragosPregatitoare CDumitru Carmen
Postoaca IoanaPregatitoare CDumitru Carmen
Sepilov CristianPregatitoare CDumitru Carmen
Stoian MaraPregatitoare CDumitru Carmen
Vamanu LucaPregatitoare CDumitru Carmen

Inapoi la centrele de concurs