Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Concurenti de excelenta din centrul de concurs


Judet:Bucuresti
Localitate:Bucuresti
Scoala:Scoala Gimnaziala Liviu Rebreanu
Nume elevClasaCadru didactic
Batog RobertI AMITRAN IULIANA
Borcea BogdanI AMITRAN IULIANA
Burcea MihaelaI AMITRAN IULIANA
Deftu AlexandruI AMITRAN IULIANA
Horea DarianI AMITRAN IULIANA
Ilina RoxanaI AMITRAN IULIANA
Ion AmaliaI AMITRAN IULIANA
Ionescu DanielI AMITRAN IULIANA
Istrate SebastianI AMITRAN IULIANA
Lavrente IrinaI AMITRAN IULIANA
Marin MaiaI AMITRAN IULIANA
Matei CristianI AMITRAN IULIANA
Suia SaraI AMITRAN IULIANA
Tatoli LeliaI AMITRAN IULIANA
Bohaltea ArianaI BCatanescu Florentina
Ene IsabelaI BCatanescu Florentina
Lixandru DanielI BCatanescu Florentina
Oancea TeodorI BCatanescu Florentina
Popescu InaI BCatanescu Florentina
Stefan OctavianI BCatanescu Florentina
Caciula AlexandruI CDumitru Carmen
Cimpoaca AndreeaI CDumitru Carmen
Ciobanu ElenaI CDumitru Carmen
Dumitru IonutI CDumitru Carmen
Eftime RaresI CDumitru Carmen
Lazar EvaI CDumitru Carmen
Meterca TeodorI CDumitru Carmen
Nicolescu MirceaI CDumitru Carmen
Niculescu AlexiaI CDumitru Carmen
Paraschiv CristinaI CDumitru Carmen
Paraschiv DragosI CDumitru Carmen
Rebega DavidI CDumitru Carmen
Tudorache VictorI CDumitru Carmen
Paragina MariaI DVLAD PAULA
Tascau NathaliaII BCRET ILEANA
Alexandru EmmaII CSasu Ana
Firoiu MariaII CSasu Ana
Negulescu TeodoraII CSasu Ana
Sandu RaresII CSasu Ana
Danescu Bianca AndreeaII DManciulea Mihaela
Pana CristianII DManciulea Mihaela
Predica TeodorII DManciulea Mihaela
Groseanu AlessiaIII DNAGY NICOLETA
Marina AnaIII DNAGY NICOLETA
Scarlatescu RianaIII DNAGY NICOLETA
Andrei Alexandra IoanaIV APESCARU IRINA
Iosif AnaIV APESCARU IRINA
Nicolae Justinian GabrielIV APESCARU IRINA
Calin ValentinIV CPOPA ISABELA
Enculescu AnaIV CPOPA ISABELA
Preda IoanaIV CPOPA ISABELA
Antemir AlexandruPregatitoare AManolescu Zeta
Manole RaysaPregatitoare AManolescu Zeta
Popa CristianaPregatitoare AManolescu Zeta
Stavarache AntoniaPregatitoare AManolescu Zeta
ANDRONACHE ANDREEAPregatitoare BGHITULETE CORINA
Chiaburu Yasmina AndreeaPregatitoare CGrama Iulia
Dumitru MirunaPregatitoare CGrama Iulia
Enculescu EcaterinaPregatitoare CGrama Iulia
Iliescu Maria SofiaPregatitoare CGrama Iulia
Mardale Bianca StefaniaPregatitoare CGrama Iulia
Nastase PavelPregatitoare CGrama Iulia
Negulescu Gheorghe MateiPregatitoare CGrama Iulia
Vasiu RuxandraPregatitoare CGrama Iulia
Bodarnea Radu CristianPregatitoare DMarin Ancuta
Brutu Ianis AndreiPregatitoare DMarin Ancuta
Dascalu Erica MariaPregatitoare DMarin Ancuta
Diaconu Horia AlexandruPregatitoare DMarin Ancuta
Enache RaduPregatitoare DMarin Ancuta
Lazar CarolPregatitoare DMarin Ancuta
Lungu LaviniaPregatitoare DMarin Ancuta
Petriu IuliaPregatitoare DMarin Ancuta
Simonescu Vlad AndreiPregatitoare DMarin Ancuta

Inapoi la centrele de concurs