Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti centru de concurs


Judet:Bucuresti
Localitate:Bucuresti
Scoala:Scoala Gimnaziala Liviu Rebreanu
Nume elevClasaPremiuCadru didactic
Andreescu DanielI BECRET ILEANA
Frant ElenaI BECRET ILEANA
Iordache FlorinI BECRET ILEANA
Pazii CristinaI BECRET ILEANA
Tascau NathaliaI BECRET ILEANA
Constantinescu DianaI CESasu Ana
Dumbrava FlorinI CESasu Ana
Firoiu MariaI CESasu Ana
Hromadnic PatriciaI CESasu Ana
Negulescu TeodoraI CESasu Ana
Oprea RalucaI CESasu Ana
Panduru AncaI CESasu Ana
Sandu RaresI CESasu Ana
Agoston ErikaI DEManciulea Mihaela
Circiumaru Alexandra MariaI DEManciulea Mihaela
Danescu Bianca AndreeaI DEManciulea Mihaela
Englert Sofia MariaI DEManciulea Mihaela
Haritonov Cezar AndreiI DEManciulea Mihaela
Postoaca David AlexandruI DEManciulea Mihaela
Groseanu AlessiaII DENAGY NICOLETA
Munteanu IasminaII DENAGY NICOLETA
Scarlatescu RianaII DENAGY NICOLETA
Calin ValentinIII CEPOPA ISABELA
Enculescu AnaIII CEPOPA ISABELA
Besleaga TeodoraIV AEManolescu Zeta
Bolda DaliaIV AEManolescu Zeta
Chirea OlafIV AEManolescu Zeta
Ciupitu MirunaIV AEManolescu Zeta
Fanone AnaIV AEManolescu Zeta
Pastrama MirunaIV AEManolescu Zeta
Petrache AlesiaIV AEManolescu Zeta
Pitis AlexandruIV AEManolescu Zeta
Stegaru AndreeaIV AEManolescu Zeta
Bosoc AndreiIV BEPescaru Emilia
Gavrilenco AndreiIV BEPescaru Emilia
Ionel MarioIV BEPescaru Emilia
Miclaus AlexandruIV BEPescaru Emilia
Rosu SebastianIV BEPescaru Emilia
Teodor StefanIV BEPescaru Emilia
Vlad AlexandraIV BEPescaru Emilia
Alexandru Valentina BiancaIV CEGrama Iulia
Alexe Ioana AlexandraIV CEGrama Iulia
Grama Dragos AdrianIV CEGrama Iulia
Mirita Rares IonutIV CEGrama Iulia
Robu Alesia RiannaIV CEGrama Iulia
Ionescu DanielPregatitoare AENeagoe Mirela
Marin MaiaPregatitoare AENeagoe Mirela
Peter MariaPregatitoare AENeagoe Mirela
Anghel RebeccaPregatitoare BECatanescu Florentina
Apostolescu MariaPregatitoare BECatanescu Florentina
Badescu LorenaPregatitoare BECatanescu Florentina
Bohaltea ArianaPregatitoare BECatanescu Florentina
Bratu EduardPregatitoare BECatanescu Florentina
Calarasu AlexandruPregatitoare BECatanescu Florentina
Citaru IuliaPregatitoare BECatanescu Florentina
Condrut RaduPregatitoare BECatanescu Florentina
Cristea ElisaPregatitoare BECatanescu Florentina
Diaconu DavidPregatitoare BECatanescu Florentina
Dumitru DariaPregatitoare BECatanescu Florentina
Gulie AntoniaPregatitoare BECatanescu Florentina
Lixandru DanielPregatitoare BECatanescu Florentina
Martin AriannePregatitoare BECatanescu Florentina
Mircea DariaPregatitoare BECatanescu Florentina
Popescu InaPregatitoare BECatanescu Florentina
Zvolf DavidPregatitoare BECatanescu Florentina
Alexe VladPregatitoare CEDumitru Carmen
Badea AntoniaPregatitoare CEDumitru Carmen
Cristea TeodorPregatitoare CEDumitru Carmen
Eftime RaresPregatitoare CEDumitru Carmen
Ghinda IlincaPregatitoare CEDumitru Carmen
Gutita EduardPregatitoare CEDumitru Carmen
Meterca TeodorPregatitoare CEDumitru Carmen
Niculescu MirceaPregatitoare CEDumitru Carmen
Olaneanu EduardPregatitoare CEDumitru Carmen
Paraschiv DragosPregatitoare CEDumitru Carmen
Postoaca IoanaPregatitoare CEDumitru Carmen
Sepilov CristianPregatitoare CEDumitru Carmen
Stoian MaraPregatitoare CEDumitru Carmen
Vamanu LucaPregatitoare CEDumitru Carmen
Constantin MarioI CISasu Ana
Enachi BiancaIII AIPESCARU IRINA
Munteanu AndreeaIV AIManolescu Zeta
Dinu Stefan AdrianI CIISasu Ana
Cretu Iulia AndreeaI DIIManciulea Mihaela
Dabu Daria AndreeaI DIIManciulea Mihaela
Herinean Sara MariaI DIIManciulea Mihaela
Predica TeodorI DIIManciulea Mihaela
Olaru MihaiIII AIIPESCARU IRINA
Tiron AileenIII AIIPESCARU IRINA
Stefanescu AndreiIV AIIManolescu Zeta
Chirita MariaIV BIIPescaru Emilia
Peleasa AndreeaIV BIIPescaru Emilia
Stanciu RebecaIV BIIPescaru Emilia
Trifu KarinaIV BIIPescaru Emilia
Tudor FlorinIV BIIPescaru Emilia
Deftu DavidPregatitoare AIINeagoe Mirela
Iordache AndraPregatitoare AIINeagoe Mirela
Iancu AlexandruPregatitoare DIIVLAD PAULA
Cojocariu AndreiIV BIIPescaru Emilia
Tuta ErikIV BIIPescaru Emilia
Bugnaru BiancaPregatitoare CIIDumitru Carmen
Cimpoaca AndreeaPregatitoare CIIDumitru Carmen
Ciopasiu TinaPregatitoare CIIDumitru Carmen
Lazar EvaPregatitoare CIIDumitru Carmen
Manaila DanielPregatitoare CIIDumitru Carmen
Niculescu AlexiaPregatitoare CIIDumitru Carmen
Paun TheaPregatitoare CIIDumitru Carmen
Rebega DavidPregatitoare CIIDumitru Carmen
Calitescu Irina GabrielaI DIIManciulea Mihaela
Cocalea Alessia GabrielaI DIIManciulea Mihaela
Calarasu AndreiII DIINAGY NICOLETA
Chivu AndreiII DIINAGY NICOLETA
Iordan AndreiII DIINAGY NICOLETA
Istrate CarinaII DIINAGY NICOLETA
Marina AnaII DIINAGY NICOLETA
Munteanu TeodorII DIINAGY NICOLETA
Balasa LucaIII AIIPESCARU IRINA
Ilina SandraIII AIIPESCARU IRINA
Blaga AlexandraIV AIIManolescu Zeta
Dinu VladIV AIIManolescu Zeta
Manole MariusIV AIIManolescu Zeta
Popa AndreiIV AIIManolescu Zeta
Sibiseanu DavidIV AIIManolescu Zeta
Buleandra DavidPregatitoare BIICatanescu Florentina
Ionita DenisaPregatitoare BIICatanescu Florentina
Simion StefanPregatitoare BIICatanescu Florentina
Stefan OctavianPregatitoare BIICatanescu Florentina
Cheptea MirunaPregatitoare CIIDumitru Carmen
Dumitru EduardPregatitoare CIIDumitru Carmen
Lincan Daria MariaI DIIIManciulea Mihaela
Budocu AlexandruIV AIIIManolescu Zeta
Ciontea EricPregatitoare DIIIVLAD PAULA
David Voian EvelinaPregatitoare DIIIVLAD PAULA
Dumitru SofiaPregatitoare DIIIVLAD PAULA
Eftimie TudorPregatitoare DIIIVLAD PAULA
Let StefanPregatitoare DIIIVLAD PAULA
Popa EricPregatitoare DIIIVLAD PAULA
Popa MateiPregatitoare DIIIVLAD PAULA
Simion DariusPregatitoare DIIIVLAD PAULA
Spiridon SebastianIV AIIIManolescu Zeta
Toader AndreiIV AIIIManolescu Zeta
Suia SaraPregatitoare AIIINeagoe Mirela
Ciobanu ElenaPregatitoare CIIIDumitru Carmen
Udrea LucaPregatitoare CIIIDumitru Carmen
Pop DenisIII CIIIPOPA ISABELA
Toral MiquelIV AIIIManolescu Zeta
Tudorache VictorPregatitoare CIIIDumitru Carmen
Danciu IoanaI BMCRET ILEANA
Dimulescu IrinaI BMCRET ILEANA
Dolanescu Crainiceanu StefanI BMCRET ILEANA
Vaduva MaraI BMCRET ILEANA
Visoiu EmaI BMCRET ILEANA
Antemir AndreiI DMManciulea Mihaela
Constantinescu VladI DMManciulea Mihaela
Furu Delia AndreeaI DMManciulea Mihaela
Pana CristianI DMManciulea Mihaela
Bratianu VictoriaII DMNAGY NICOLETA
Cazacu DavidII DMNAGY NICOLETA
Mazuru TeodoraII DMNAGY NICOLETA
Radu MihaiII DMNAGY NICOLETA
Bratu AlesiaIII CMPOPA ISABELA
Cupa AlexiaIV AMManolescu Zeta
Manole DavidIV BMPescaru Emilia
Neagu RobertIV BMPescaru Emilia
Neagu RobertIV BMPescaru Emilia
Trifu MariaIV BMPescaru Emilia
Pirvu Mario FlorinIV CMGrama Iulia
Stefanescu MateiIV CMGrama Iulia
Stefanescu MateiIV CMGrama Iulia
Ene IsabelaPregatitoare BMCatanescu Florentina
Oancea TeodorPregatitoare BMCatanescu Florentina
Petrea MaraPregatitoare BMCatanescu Florentina
Roscovaru MaraPregatitoare BMCatanescu Florentina

Inapoi la centrele de concurs