Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti centru de concurs


Judet:Vaslui
Localitate:Vaslui
Scoala:Scoala Gimnaziala Stefan cel Mare Vaslui
Nume elevClasaPremiuCadru didactic
Burghelea ElisaI AEMUNTEANU SIMONA
ILAS MIRUNAI AEMUNTEANU SIMONA
Agafitei GeorgeI BECozma Liliana
Senchiu Alexandru- PetruI BECozma Liliana
ALISTAR MATEII CERAIZU ALINA-NADIA
CIOBANU ALEXANDRUI CERAIZU ALINA-NADIA
IAMANDI ANDREII CERAIZU ALINA-NADIA
MODORANU ALEXANDRUI CERAIZU ALINA-NADIA
OLARIU ALEXANDRAI CERAIZU ALINA-NADIA
POPA MARIAI CERAIZU ALINA-NADIA
VOLOCARIU CALINI CERAIZU ALINA-NADIA
Borza DavidI DECERNAT RICA
Hariuc DragosI DECERNAT RICA
Sima Marius TeodorI DECERNAT RICA
TATARU SERBAN-GEORGEII AECirlescu Iulia
TOSU VLAD-MIHAIII AECirlescu Iulia
BLANITA LIVIU-IOANII CEMAFTEI LUMINITA
BOT THEODOR-ANDREIII CEMAFTEI LUMINITA
DARESCU ANDRA-ELENAII CEMAFTEI LUMINITA
GACHE STEFANIA-IOANAII CEMAFTEI LUMINITA
ACATRINEI DAVIDIII DEBUGULET GIANINA
GRECU CEZARIII DEBUGULET GIANINA
RUSU BIANCA MARIAIV CEJUVERDEANU LOREDANA
ANTONIU SOFIAIV DEBUTNARU MANUELA
GOLOGAN IVANAIV DEBUTNARU MANUELA
SAFIR TUDOR-GEORGEIV DEBUTNARU MANUELA
Steclaru MariaIV EEBorcan Lacramioara
Butnaru AlessandroPregatitoare CEDOROBAT DIANA
Pricop IustinPregatitoare CEDOROBAT DIANA
Gacia AgnesPregatitoare DECiubotariu Gabriela
Lupu Sofia- MariaPregatitoare DECiubotariu Gabriela
Volocaru Eduard -StefanPregatitoare DECiubotariu Gabriela
CASANDRA VICTORI AIMUNTEANU SIMONA
TROFIN YAISAI AIMUNTEANU SIMONA
CHIRITESCU DENISIV CIJUVERDEANU LOREDANA
CIOCAN RADUIV CIJUVERDEANU LOREDANA
BORTUN ALEXIAIV DIBUTNARU MANUELA
ADAM ALEXANDRUI AIMUNTEANU SIMONA
BOTEZATU LUKASI AIMUNTEANU SIMONA
COROGEANU MIRUNAI AIMUNTEANU SIMONA
FILIP ALBERTI AIMUNTEANU SIMONA
MOCANU VLADIMIRI AIMUNTEANU SIMONA
ROMAN DAVIDI AIMUNTEANU SIMONA
ARUSOAEI LUCAI CIRAIZU ALINA-NADIA
SCRIPCARU SOFIAI CIRAIZU ALINA-NADIA
LAZAR IANISII AICirlescu Iulia
MIHORDEA MATEIIII AISTEFANITA ADRIANA
Ciobotaru BiancaIII BIGherase Carmen
ILIUTA GEORGIANAIII CIANDRUNACHE CARMEN
CALANCIA DELIA IOANAIV CIJUVERDEANU LOREDANA
CIRLAN ANASTASIAIV DIBUTNARU MANUELA
HULUBEI ANDREIIV DIBUTNARU MANUELA
Macovei LaurentiuIV EIBorcan Lacramioara
Scripcaru DariusIV EIBorcan Lacramioara
LAPTES MARIAI AIIMUNTEANU SIMONA
Vartolomei BogdanIII BIIGherase Carmen
Rachita DenisPregatitoare DIICiubotariu Gabriela
CIULEI MADALINAI AIIMUNTEANU SIMONA
IONASCU LAURA-ELENAII AIICirlescu Iulia
Balan RaresIV EIIBorcan Lacramioara
Tanasa StefaniaIV EIIBorcan Lacramioara
LUNGU ANDREEAI AIIMUNTEANU SIMONA
SPUZA RAZVANI AIIMUNTEANU SIMONA
ZURBA ALEXIAI AIIMUNTEANU SIMONA
BELEUTA ALEXIAI CIIRAIZU ALINA-NADIA
DAVID ILARIAI CIIRAIZU ALINA-NADIA
LAZARESCU TEODORI CIIRAIZU ALINA-NADIA
POPA COSMINI CIIRAIZU ALINA-NADIA
RUSU DAVIDI CIIRAIZU ALINA-NADIA
Enache MihaiI DIICERNAT RICA
Sima RaresI DIICERNAT RICA
CHIRIAC ANDRA-MARIAII AIICirlescu Iulia
GRIGORUTA DAVIDII AIICirlescu Iulia
PRISECARU GIULIA-ELENAII AIICirlescu Iulia
FLOREA CARLOS-ALFREDOII CIIMAFTEI LUMINITA
MATEI RARES-ANDREIII CIIMAFTEI LUMINITA
PANZARU MARIAN-MIRELII CIIMAFTEI LUMINITA
PASCA MIHAI-SEBASTIANII CIIMAFTEI LUMINITA
SANDU MARIUS-GABRIELII CIIMAFTEI LUMINITA
Chicu Bianca-IonelaII DIIBuciumas Maricica
Perju Andra-MariaII DIIBuciumas Maricica
Postu Andreea-BeatriceII DIIBuciumas Maricica
ARSENI TEODORA-ANDREEAIII AIISTEFANITA ADRIANA
SERBAN DRAGOSIII AIISTEFANITA ADRIANA
SIRGHI-BOJIAN MIHAIIII AIISTEFANITA ADRIANA
BALICA TEODORAIII CIIANDRUNACHE CARMEN
Ciuc Andreea Pregatitoare CIIDOROBAT DIANA
Ilie RalucaPregatitoare CIIDOROBAT DIANA
Cracana MihaiPregatitoare DIICiubotariu Gabriela
Mandrea IulianPregatitoare DIICiubotariu Gabriela
Paduraru Pregatitoare DIICiubotariu Gabriela
Rosca AlessiaPregatitoare DIICiubotariu Gabriela
DUMBRAVA RARESIII CIIIANDRUNACHE CARMEN
TOPORASCU STEFANIAI AIIIMUNTEANU SIMONA
Salabina MariaII DIIIBuciumas Maricica
Scinteie Matei-StefanII DIIIBuciumas Maricica
Voicu George-DavidII DIIIBuciumas Maricica
Dobos IlincaIV AIIITeodoru Alina
BURAGA ECATERINAI AIIIMUNTEANU SIMONA
Oprita MirunaII DIIIBuciumas Maricica
Buhaescu SaraIV AIIITeodoru Alina
RAILEANUI AIIIMUNTEANU SIMONA
Pricop Denisa-AndreeaII DIIIBuciumas Maricica
Spuma Ana-MariaII DIIIBuciumas Maricica
Sandu TeodorIII BIIIGherase Carmen
Scinteie AlexandraIII BIIIGherase Carmen
MORARU MAYAI AMMUNTEANU SIMONA
RUSU ALEODORI AMMUNTEANU SIMONA
CALDARE STEFANIAI CMRAIZU ALINA-NADIA
CIOBANU ANDREII CMRAIZU ALINA-NADIA
FIGHIUC ERICAI CMRAIZU ALINA-NADIA
VASILACHE RADUI CMRAIZU ALINA-NADIA
BARON LAURENTIU-ANDREIII AMCirlescu Iulia
CEPOI-PLESCAN ERICA-MARIAII AMCirlescu Iulia
JUFA MARA-CARINAII AMCirlescu Iulia
RADU OCTAVIAN-MATEIII AMCirlescu Iulia
RADU MATEI-ANDREIII CMMAFTEI LUMINITA
SIMA EDUARD-DANIELII CMMAFTEI LUMINITA
Corduneanu Sofia-MariaII DMBuciumas Maricica
Noia Daria-StefaniaII DMBuciumas Maricica
Popica MirunaII DMBuciumas Maricica
Samson Alexandra-ElenaII DMBuciumas Maricica
PARPALEA MIRUNA-IOANAIII AMSTEFANITA ADRIANA
HURDUBAIA ANDREIIII DMBUGULET GIANINA
Iancu NicolaIV AMTeodoru Alina
CHIROSCA BEATRICEIV CMJUVERDEANU LOREDANA
Moraru MariaIV EMBorcan Lacramioara
Cicareaza EduardPregatitoare CMDOROBAT DIANA
Cioaric DavidPregatitoare CMDOROBAT DIANA
Apostol CalinPregatitoare DMCiubotariu Gabriela
Avasiloaie DariaPregatitoare DMCiubotariu Gabriela
Bugulet ArianaPregatitoare DMCiubotariu Gabriela
Hurdubae GeorgianaPregatitoare DMCiubotariu Gabriela
Ionita DariusPregatitoare DMCiubotariu Gabriela
Istrate RobertaPregatitoare DMCiubotariu Gabriela
Postu CosminPregatitoare DMCiubotariu Gabriela

Inapoi la centrele de concurs