Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti centru de concurs


Judet:Prahova
Localitate:Ploiesti
Scoala:Scoala Grigore Moisil
Nume elevClasaPremiuCadru didactic
MORARU ANDREI II AECOSTACHE CORNELIA
SCARLAT IOANAII AECOSTACHE CORNELIA
STAN LAURENTIUII AECOSTACHE CORNELIA
DOBRE REBECAII BENAE ELENA
IACOB PATRICKII BENAE ELENA
VASILESCU RUXANDRA II BENAE ELENA
BADEA ANDRADAIII EEDOGARU IOANA
DOBRE ANDREIIII EEDOGARU IOANA
COLTANEL ANAIV AEGEANA ANA-MARIA
DUCA ADELINAIV AEGEANA ANA-MARIA
DUMITRU ALEXANDRU IV AEGEANA ANA-MARIA
ANDREI DARIA MARIAPregatitoare AENICA ALINA
BELU IOANA TIMEEAPregatitoare AENICA ALINA
GHICA ALEXANDRA MARIAPregatitoare AENICA ALINA
NICOLAE ANASTASIAPregatitoare AENICA ALINA
SUBTIRELU VLAD ANDREIPregatitoare AENICA ALINA
ENESCU ALYSAPregatitoare CESTEFANESCU CARMEM
STAN LARAPregatitoare CESTEFANESCU CARMEM
CONDREA ANDREI Pregatitoare DEIORDACHE GABRIELA
HERGHELEGIU IOANPregatitoare DEIORDACHE GABRIELA
ILIE JUSTIN VALENTINPregatitoare DEIORDACHE GABRIELA
NEDEA ALESSIAPregatitoare AIINICA ALINA
NITU DAVID- MIHAILPregatitoare AIINICA ALINA
PUSCASU ALESSIAIV CIISULT LIVIA
PARASCHIV EVA ANASTASIAPregatitoare AIINICA ALINA
VLAD MATEI STEFANPregatitoare AIINICA ALINA
DIMA ANASTASIAI BIIMOISE ALEXANDRA
MOGA DAVID II AIICOSTACHE CORNELIA
PAUN BRIANAII BIINAE ELENA
SCORTEA ALEXANDRAII BIINAE ELENA
DAN ANTONIA III EIIDOGARU IOANA
AVRAM ANISIA ANDREEAPregatitoare AIINICA ALINA
GHEORGHE DAVID-ANDREIPregatitoare AIINICA ALINA
RAILEANU DAVID CRISTIANPregatitoare DIIIORDACHE GABRIELA
NICOLA DAVID GABRIELPregatitoare DIIIIORDACHE GABRIELA
NICOLAE KEVIN CRISTIAN IOAPregatitoare DIIIIORDACHE GABRIELA
JALBA INGRIDI BMMOISE ALEXANDRA
ALEXANDRU TEODORA II AMCOSTACHE CORNELIA
NITA DARIAII AMCOSTACHE CORNELIA
RADU ALEXANDRAII AMCOSTACHE CORNELIA
CATARARU LUCAII BMNAE ELENA
CIOARA NICOLAEII CMMIHALCEA MAGDALENA
EPARU MATEIII CMMIHALCEA MAGDALENA
MIHALCEA DAVIDII CMMIHALCEA MAGDALENA
RADUTU CLAUDIUII CMMIHALCEA MAGDALENA
VASILE TIBERIUSIII EMDOGARU IOANA
SANDULESCU MARIAIV CMSULT LIVIA
IONESCU ILINCA ALEXANDRAPregatitoare AMNICA ALINA
SAVU MARA TEODORAPregatitoare AMNICA ALINA
STEMATE PETRU VALENTINPregatitoare AMNICA ALINA
TOMSA DIMITRIE CALINPregatitoare AMNICA ALINA
UDROIU ANAPregatitoare AMNICA ALINA
BARBU SEBASTIANPregatitoare DMIORDACHE GABRIELA

Inapoi la centrele de concurs