Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Rezultate centru de concurs


Judet:Bucuresti
Localitate:Bucuresti
Scoala:Scoala Nr 179
Nume elevClasaPuncteCadru didactic
Marinescu RaresI A100Oana Elena Revent
Roncu EmaI A100Oana Elena Revent
Rares RusenI A90Oana Elena Revent
Tancu RobertI A90Oana Elena Revent
Tudorache VladI A90Oana Elena Revent
Curteanu MariusI A80Oana Elena Revent
Smintina Vlad I A80Oana Elena Revent
Tataru MateiI A80Oana Elena Revent
Wilkins IoanaI A80Oana Elena Revent
Dumitru Sphia ElenaI A60Oana Elena Revent
Grigoriu AmaliaI A60 Oana Elena Revent
Imparatel DavidI A60Oana Elena Revent
Istrate SebastianI A60Oana Elena Revent
Wilkins MaiaI A60Oana Elena Revent
Ana TanislavI AParticipantOana Elena Revent
Catana AntoniaI AParticipantOana Elena Revent
Costin TomaI AParticipantOana Elena Revent
Bekker AdelinaI B100Paladi Lenuta
Cismarescu CezaraI B100Paladi Lenuta
Glijin IzabelaI B100Paladi Lenuta
Rusu MiriamI B100Paladi Lenuta
Orasteanu DavidI B90Paladi Lenuta
Stanila AndreeaI B90Paladi Lenuta
Stefanescu RuxandraI B90Paladi Lenuta
Tudor AliceI B90Paladi Lenuta
Dimitriu RaduI B85Paladi Lenuta
Sofron LidiaI B85Paladi Lenuta
Stanica DavidI B85Paladi Lenuta
Tobosaru CarolI B85Paladi Lenuta
Bonciu VladI B84Paladi Lenuta
Zainescu BogdanI B80Paladi Lenuta
Badica Alessia-AntoniaI C100Dragomir Roxana
Ciobotaru Andrei-CristianI C100Dragomir Roxana
Crisu Ioana-DariaI C100Dragomir Roxana
Cruceru-Uceanu Tudor-MihaiI C100Dragomir Roxana
Daas Sara-DianaI C100Dragomir Roxana
Florea Catinca-PaulaI C100Dragomir Roxana
Jujescu CristianI C100Dragomir Roxana
Neagu Andrei-RazvanI C100Dragomir Roxana
Pintica Andra-CristinaI C100Dragomir Roxana
Radu Lucas-AndreiI C100Dragomir Roxana
Simionov GabrielaI C100Dragomir Roxana
Socaciu Vlad-IoanI C100Dragomir Roxana
Tabusca Alexandru-MihaiI C100Dragomir Roxana
Atirnatu David-StefanI C95Dragomir Roxana
Craciun AndreiI C95Dragomir Roxana
Gherase Daria-IoanaI C95Dragomir Roxana
Ghita AlexandruI C95Dragomir Roxana
Ifrim Iarina-MariaI C95Dragomir Roxana
Negoita Karina-AlexiaI C95Dragomir Roxana
Vasilescu Darius-MarianI C95Dragomir Roxana
Ciobanu AlexandruI C90Dragomir Roxana
Raducea Adina-HerminaI C90Dragomir Roxana
Radulescu Bogdan-AurelianI C90Dragomir Roxana
Vlad Carla-MariaI C90Dragomir Roxana
Zalanga Daria-IoanaI C90Dragomir Roxana
Botusan Andrei-VictorI C85Dragomir Roxana
Dumitrachescu Micaela-AlexandraI C85Dragomir Roxana
Turbatu Edward-AndreiI CParticipantDragomir Roxana
DIACONU CRISTIANI H95CALIN ELISABETA
PETRE EDVIN MATEI I H95CALIN ELISABETA
STEFANESCU NATALIA RAISAI H95CALIN ELISABETA
DINU SARA NICOLEI H92CALIN ELISABETA
NICULAE ALIN GABRIELI H92CALIN ELISABETA
ROBU IONUTI H92CALIN ELISABETA
BULIGA REBECAI H90CALIN ELISABETA
DUMITRU ALEXIA MARIAI H90CALIN ELISABETA
VLASCU KARINA ALEXANDRAI H86CALIN ELISABETA
FILIPESCU ANDREEA MARIAI H85CALIN ELISABETA
PAUNESCU SOFIA I H85CALIN ELISABETA
DUMITRACHE LUCAI H70CALIN ELISABETA
TALIANU GEORGIANAI H62CALIN ELISABETA
NEAGU TEODORAI H61CALIN ELISABETA
STANCU ANDRA GABRIELAI HParticipantCALIN ELISABETA
BARCINA FLORINI HParticipantCALIN ELISABETA
Gadici Mihnea II E100Costache Monica
Fatu AndreiII E85Costache Monica
Grecu DamianII E85Costache Monica
Nadasan Gabriela II E85Costache Monica
Preda Sofia ElenaII E85Costache Monica
Anton IoanaII E83Costache Monica
Cureteu EduardII E80Costache Monica
Corneci Sofia MihaelaII E78Costache Monica
Kaflikiewicz Alisia MariaII E78Costache Monica
Gheorghe Rares MihaiII E68Costache Monica
Mihalcea Eric AlexandruII E65.5Costache Monica
Lie Luca Mihai II E65Costache Monica
Niculae AlexandruII E65Costache Monica
Barbu AndreiII E60.5Costache Monica
Constantin Theodor Andrei II EParticipantCostache Monica
Chitu Anastasia MariaII EParticipantCostache Monica
Colteanu CosminII EParticipantCostache Monica
Calin Sebastian DenisII EParticipantCostache Monica
MELINTE LUCAIII B98MAGARGIU MIRELA
RUSE VLAD MARIANIII B98MAGARGIU MIRELA
SPULBER EDUARDIII B96MAGARGIU MIRELA
TOMA CIPRIAN IOANIII B90MAGARGIU MIRELA
OANA STEFANIII B88MAGARGIU MIRELA
BOSILCA MARIA ALEXANDRAIII B82MAGARGIU MIRELA
DUTU ANDREI ALEXANDRUIII B78MAGARGIU MIRELA
ISAIC TUDORIII B73MAGARGIU MIRELA
STAN MARIA THEODORAIII B70MAGARGIU MIRELA
MALUREANU MARCIII B66MAGARGIU MIRELA
TODASCA MIRCEA ANDREIIII B64MAGARGIU MIRELA
MOCANU DANIELIII B62MAGARGIU MIRELA
STANGA DARIA RALUCA IOANAIII B61MAGARGIU MIRELA
ROBU ALEXANDRU MARIUSIII BParticipantMAGARGIU MIRELA
DRAGOMIR TUDORIII BParticipantMAGARGIU MIRELA
IOACHIM FLAVIUS ANDREIIII BParticipantMAGARGIU MIRELA
PETRE TIMOTEIIII BParticipantMAGARGIU MIRELA
IONESCU ALEXANDRAIII D95NEDELEA ELENA
SERBAN MATEIIII D95NEDELEA ELENA
HERCIU MARIA ALEXANDRAIII D90NEDELEA ELENA
BARBU MARIAIII D80NEDELEA ELENA
MURARU DAVIDIII D79NEDELEA ELENA
ROSCAN ANAMARIAIII D78NEDELEA ELENA
CARPACEAN ALEXANDRUIII D75NEDELEA ELENA
GEOGESCU ANDREEA SARAIII D75NEDELEA ELENA
STEFAN ADRIAN DANIELIII D75NEDELEA ELENA
TILICI DAVID CONSTANTINIII D75NEDELEA ELENA
LAZAR TUDORIII D71NEDELEA ELENA
LUPU MARIAIII D70NEDELEA ELENA
PREDESEL PAISAIII D67NEDELEA ELENA
PAVEL ROBERTIII D66NEDELEA ELENA
IONITA CLARA III D64NEDELEA ELENA
DOBRE VICTORIII D61NEDELEA ELENA
STAN LUCA ANDREIIII DParticipantNEDELEA ELENA
DUMITRU RALUCAIII DParticipantNEDELEA ELENA
POPOVICI ANDREIIII DParticipantNEDELEA ELENA
TARSITU MAYA ISSABELLEIII DParticipantNEDELEA ELENA
ZLATEANU MATEI MIHAIIII DParticipantNEDELEA ELENA
BOROGHINA PETRU MATEIIII DParticipantNEDELEA ELENA
Dunca RaresIII E99Ciurlea Raluca
Vieru AndreiIII E88Ciurlea Raluca
Mihai IleanaIII E70Ciurlea Raluca
Voicu Miruna III E65Ciurlea Raluca
Panait MihaiIII EParticipantCiurlea Raluca
Neagoe LauraIII EParticipantCiurlea Raluca
Dobrescu RalucaIII EParticipantCiurlea Raluca
Dragomir MariaIII EParticipantCiurlea Raluca
Dragomir EvaIII EParticipantCiurlea Raluca
Grigore IlincaIII EParticipantCiurlea Raluca
Dicea AndreiIII EParticipantCiurlea Raluca
Ciobanescu AlexandruIII EParticipantCiurlea Raluca
Grigore RaduIII EParticipantCiurlea Raluca
Burneci DianaIII EParticipantCiurlea Raluca
MACOVICIUC ECATERINAPregatitoare D100ZAMFIR AURORA
ION CRISTINAPregatitoare D95ZAMFIR AURORA
MARCU ALBERTPregatitoare D95ZAMFIR AURORA
RADULESCU TUDORPregatitoare D95ZAMFIR AURORA
SOTROPA CARINAPregatitoare D95ZAMFIR AURORA
GHEORGHE VLADIMIRPregatitoare D94ZAMFIR AURORA
CHITU ILINCAPregatitoare D92ZAMFIR AURORA
GANEA GEORGEPregatitoare D90ZAMFIR AURORA
PERPEGEL ALEXANDRAPregatitoare D90ZAMFIR AURORA
MILICA ANABELAPregatitoare D87ZAMFIR AURORA
NISTOR ANAPregatitoare D79ZAMFIR AURORA
PAPA LUCA STEFANPregatitoare D79ZAMFIR AURORA
GAVRIS EMAPregatitoare D77ZAMFIR AURORA
CONSTANTIN IONATANPregatitoare D68ZAMFIR AURORA
DORNEANU ILINCAPregatitoare DParticipantZAMFIR AURORA
IGNAT MIRIAMPregatitoare DParticipantZAMFIR AURORA
POPESCU EDUARDPregatitoare DParticipantZAMFIR AURORA
VASILESCU MATEIPregatitoare DParticipantZAMFIR AURORA
ROBU IONUTPregatitoare H92CALIN ELISABETA
VLASCU KARINA ALEXANDRAPregatitoare H86CALIN ELISABETA
NEAGU TEODORAPregatitoare H61CALIN ELISABETA

Inapoi la centrele de concurs