Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Rezultate centru de concurs


Judet:Bucuresti
Localitate:Bucuresti
Scoala:Scoala Nr 179
Nume elevClasaPuncteCadru didactic
Gaescu TudorI B97Ciuraru Simona
Burlacu-zane MihneaI B92Ciuraru Simona
Suharov SashaI B87Ciuraru Simona
Zaharia AndreiI BParticipantCiuraru Simona
Bulacu TeodorI BParticipantCiuraru Simona
Dragu MihneaI BParticipantCiuraru Simona
Dragulin Andrei CosminI BParticipantCiuraru Simona
Paunescu DinuI BParticipantCiuraru Simona
Stoica SeforaI C100Nistor Cristina Andreea
Ulmean TudorI C97Nistor Cristina Andreea
Ciocoiu LukasI C89Nistor Cristina Andreea
Dinu Cezar LucaI C87Nistor Cristina Andreea
Grigore-Ion AnisiaI C87Nistor Cristina Andreea
Marin AlexandruI C87Nistor Cristina Andreea
Suciu Alexandru IulianI C87Nistor Cristina Andreea
Capitanescu Vlad CristianI C84Nistor Cristina Andreea
Stanciu Rares CristianI C84Nistor Cristina Andreea
Glentoaica David CosminI C81Nistor Cristina Andreea
Sterie Stefan BogdanI C70Nistor Cristina Andreea
Badic Darie AlexandruI C69Nistor Cristina Andreea
Dragomiroiu Ana ElisabetI C63Nistor Cristina Andreea
Bosman Ianis DanI CParticipantNistor Cristina Andreea
Voicu LucaI CParticipantNistor Cristina Andreea
Mihai Leonard MoiseI CParticipantNistor Cristina Andreea
Zavoianu Marius AugustinI CParticipantNistor Cristina Andreea
Ghidarcea Maria I D100Ene Mirela
Ifrim AndreiI D100Ene Mirela
Tarloiu SebastianI D100Ene Mirela
Drumea IuliaI D95Ene Mirela
Cita BiancaI D94Ene Mirela
Onut DenisaI D90Ene Mirela
Pana IoanaI D90Ene Mirela
Vicol MichelleI D87Ene Mirela
Titan MariaI D86Ene Mirela
Sandreu BiancaI D85Ene Mirela
Stoica AndreiI D85Ene Mirela
Cristea FilipI D84Ene Mirela
Neacsu RaresI D84Ene Mirela
Patrascu AlexandraI D84Ene Mirela
Jugan CristianaI D82Ene Mirela
Timis HoriaI D82Ene Mirela
Misculescu MateiI D80Ene Mirela
Patrascu IreneI D78Ene Mirela
Roman StefaniaI D76Ene Mirela
Parlatescu AlexiaI D75Ene Mirela
Ivan DariaI D73Ene Mirela
Lozoveanu IlincaI D73Ene Mirela
Ene TudorI D72Ene Mirela
Mihalache AnaI D72Ene Mirela
Avram DavidI D71Ene Mirela
Rotea AndreiI D70Ene Mirela
Pastia OctavianI D69Ene Mirela
Gheorghe AndraI D68Ene Mirela
Ivan Ana I D66Ene Mirela
Surdeanu RaduI D60Ene Mirela
Antonescu CrinaI DParticipantEne Mirela
Rusen BiancaI DParticipantEne Mirela
Volosciuc ClaraI DParticipantEne Mirela
Cureteu EduardI E80Costache Monica
Barbu AndreiI E77Costache Monica
Fatu AndreiI E75Costache Monica
Nadasan GabrielaI E75Costache Monica
Chitu AnastasiaI E74.5Costache Monica
Anton IoanaI E72Costache Monica
Gadici MihneaI E72Costache Monica
Dumitrache AlexandraI E70Costache Monica
Lie DavidI E70Costache Monica
Lie LucaI E70Costache Monica
Grecu DamianI E65Costache Monica
Niculae AlexandruI E63.5Costache Monica
Nistor VladI E63Costache Monica
Corneci SofiaI EParticipantCostache Monica
Preda SofiaI EParticipantCostache Monica
Constantin Teodor I EParticipantCostache Monica
Minea IoanI EParticipantCostache Monica
Dimonu IoanaI EParticipantCostache Monica
Siminica MateiI EParticipantCostache Monica
Maxim Albert I EParticipantCostache Monica
Kaflikyewicz AlisiaI EParticipantCostache Monica
Stanescu RobertI EParticipantCostache Monica
Sohoreanu AnaI EParticipantCostache Monica
Toma Ciprian II B100Magargiu Mirela
Isaic TudorII B98Magargiu Mirela
Ruse VladII B97Magargiu Mirela
Bulbariu AnnaII B96Magargiu Mirela
Oana StefanII B95Magargiu Mirela
Stinga DariaII B95Magargiu Mirela
Dutu AndreiII B90Magargiu Mirela
Mocanu DanielII B89Magargiu Mirela
Robu AlexandruII B85Magargiu Mirela
Spulber EduardII B83Magargiu Mirela
Todasca MirceaII B68Magargiu Mirela
Petre TimoteiII B67Magargiu Mirela
Vasile VladII B65Magargiu Mirela
Bati LorenaII B64Magargiu Mirela
Zalanga KarinaII B62Magargiu Mirela
Stan MariaII BParticipantMagargiu Mirela
Mihai AndreiII BParticipantMagargiu Mirela
Ioachim FlaviusII BParticipantMagargiu Mirela
Dragomir TudorII BParticipantMagargiu Mirela
Chismanci AlexandruII BParticipantMagargiu Mirela
Ciupitu AlexandraII BParticipantMagargiu Mirela
Sotir DavidII BParticipantMagargiu Mirela
TILICI DAVIDII D95NEDELEA ELENA
SERBAN MATEIII D90NEDELEA ELENA
LAZAR TUDORII D80NEDELEA ELENA
MURARU DAVIDII D75NEDELEA ELENA
POPOVICI ANDREIII D74NEDELEA ELENA
ROSCAN ANAMARIAII D73NEDELEA ELENA
BARBU MARIAII D68NEDELEA ELENA
TARSITU MAYAII D68NEDELEA ELENA
DOBRE VICTORII D67NEDELEA ELENA
IONESCU ALEXANDRAII D63NEDELEA ELENA
HAERCIU MARIAII DParticipantNEDELEA ELENA
PAVEL ROBERTII DParticipantNEDELEA ELENA
BOMBOS SONIAII DParticipantNEDELEA ELENA
PREDESEL RAISAII DParticipantNEDELEA ELENA
DOLCOS RARESII DParticipantNEDELEA ELENA
LUPU MARIAII DParticipantNEDELEA ELENA
STEFAN ADRIANII DParticipantNEDELEA ELENA
BOROGHINA PETRUII DParticipantNEDELEA ELENA
STAN RAISAII DParticipantNEDELEA ELENA
IONITA CLARAII DParticipantNEDELEA ELENA
STAN LUCAII DParticipantNEDELEA ELENA
NASTASE RARESII DParticipantNEDELEA ELENA
DUMITRU RALUCAII DParticipantNEDELEA ELENA
GEORGESCU SARAII DParticipantNEDELEA ELENA
ZLATEANU MATEIII DParticipantNEDELEA ELENA
Diaconu IoanaII E98Ciurlea Raluca
Dunca RaresII E93Ciurlea Raluca
Vieru AndreiII E90Ciurlea Raluca
Neagoe LauraII E67Ciurlea Raluca
Mihai IleanaII E63Ciurlea Raluca
Predescu MaraII E60Ciurlea Raluca
Burneci DianaII EParticipantCiurlea Raluca
Dragomir Maria II EParticipantCiurlea Raluca
Teodorescu LaraIII A90STOICA MADALINA
Burlacu-Zane ManuelaIII A67STOICA MADALINA
PARASCHIV LUCAIV C90PAUN DANIELA
BALASCAU MATEIIV C85PAUN DANIELA
STANCU DIANAIV C85PAUN DANIELA
DE LAZZERO BIANCAIV C80PAUN DANIELA
BOGHIU MARIA IV C75PAUN DANIELA
TRAILA THEAIV C75PAUN DANIELA
COCULESCU TEODORIV D100ZAMFIR AURORA
PARASCHIV TOMAIV D95ZAMFIR AURORA
COSTACHE ANTONIEIV D88ZAMFIR AURORA
BAICULESCU MIRUNAIV D83ZAMFIR AURORA
VLASTON IOANAIV D71ZAMFIR AURORA
MIHALACHE DARIAIV D70ZAMFIR AURORA
STANCIU ERICIV D70ZAMFIR AURORA
STANCIU ERICIV D70ZAMFIR AURORA
ZLATEANU BIANCAIV D61ZAMFIR AURORA
CHIREA RADUIV DParticipantZAMFIR AURORA
FALIE IOANIV DParticipantZAMFIR AURORA
SOTIR IOSIFIV DParticipantZAMFIR AURORA
MARIN GEORGE STEFANIV DParticipantZAMFIR AURORA
GEANTA DARIUSIV DParticipantZAMFIR AURORA
Bontas MateiPregatitoare A100Revent Oana
Gheorghe CristianPregatitoare A100Revent Oana
Marinescu RaresPregatitoare A100Revent Oana
Curteanu MariusPregatitoare A97Revent Oana
Smintina VladPregatitoare A95Revent Oana
Tancu RobertPregatitoare A94Revent Oana
Tanislav AnaPregatitoare A93Revent Oana
Grigoriu AmaliaPregatitoare A90Revent Oana
Roncu EmaPregatitoare A90Revent Oana
Tudorache-Dragu VladPregatitoare A90Revent Oana
Tataru MateiPregatitoare A89Revent Oana
Istrate SebastianPregatitoare A87Revent Oana
Cosoreanu IanisPregatitoare A85Revent Oana
Voicu SofiaPregatitoare A85Revent Oana
Wilkins IoanaPregatitoare A85Revent Oana
Catana AntoniaPregatitoare A80Revent Oana
Rusen RaresPregatitoare A77Revent Oana
Wilkins MaiaPregatitoare A77Revent Oana
Neculaeasa BiancaPregatitoare A70Revent Oana
Dumitru Sophia Pregatitoare A67Revent Oana
Gutium SabinaPregatitoare A67Revent Oana
Mitache AdelinaPregatitoare AParticipantRevent Oana
Dobre AlexPregatitoare AParticipantRevent Oana
Bekker AdelinaPregatitoare B100Paladi Lenuta
Bonciu VladPregatitoare B100Paladi Lenuta
Cismarescu CezaraPregatitoare B100Paladi Lenuta
Glijin IzabelaPregatitoare B100Paladi Lenuta
Licaret AnaPregatitoare B100Paladi Lenuta
Rusu MiriamPregatitoare B100Paladi Lenuta
Sofron LidiaPregatitoare B100Paladi Lenuta
Stanila AndreeaPregatitoare B100Paladi Lenuta
Colteanu TaniaPregatitoare B99Paladi Lenuta
Ionita IbrianaPregatitoare B99Paladi Lenuta
Palko AndreiPregatitoare B99Paladi Lenuta
Zainescu Bogdan AndreiPregatitoare B97Paladi Lenuta
Tobosaru CarolPregatitoare B96Paladi Lenuta
Stanescu VictoriaPregatitoare B95Paladi Lenuta
Stefanescu RuxandraPregatitoare B95Paladi Lenuta
Enache AmaliaPregatitoare B94Paladi Lenuta
Popescu GeorgePregatitoare B93Paladi Lenuta
Corduleanu RaduPregatitoare B90Paladi Lenuta
Ionescu StefaniaPregatitoare B90Paladi Lenuta
Milescu AnaPregatitoare B89Paladi Lenuta
Moisescu IustinPregatitoare B87Paladi Lenuta
Cristea AdelaPregatitoare B82Paladi Lenuta
Stanica DavidPregatitoare B82Paladi Lenuta
Dahore TeodoraPregatitoare B81Paladi Lenuta
Alifanti RaduPregatitoare B79Paladi Lenuta
Limostin VladPregatitoare B79Paladi Lenuta
Dimitriu RaduPregatitoare B78Paladi Lenuta
Gogorici MariaPregatitoare B74Paladi Lenuta
Ionescu VictorPregatitoare B65Paladi Lenuta
Atirnatu David-StefanPregatitoare C100Dragomir Roxana
Ciobanu AlexandruPregatitoare C100Dragomir Roxana
Ciobotaru Andrei-CristianPregatitoare C100Dragomir Roxana
Cruceru-Uceanu Tudor-MihaiPregatitoare C100Dragomir Roxana
Daas Sara-DianaPregatitoare C100Dragomir Roxana
Dumitru Ambra-StefaniaPregatitoare C100Dragomir Roxana
Ion Maria-ElenaPregatitoare C100Dragomir Roxana
Jujescu CristianPregatitoare C100Dragomir Roxana
Negoita Karina-AlexiaPregatitoare C100Dragomir Roxana
Popescu Maria-ElisabetaPregatitoare C100Dragomir Roxana
Raducea Adina-HerminaPregatitoare C100Dragomir Roxana
Rasnita MateiPregatitoare C100Dragomir Roxana
Simionov GabrielaPregatitoare C100Dragomir Roxana
Socaciu Vlad-IoanPregatitoare C100Dragomir Roxana
Tabusca Alexandru-MihaiPregatitoare C100Dragomir Roxana
Zalanga Daria-IoanaPregatitoare C100Dragomir Roxana
Radu Lucas-AndreiPregatitoare C97Dragomir Roxana
Vlad Carla-MariaPregatitoare C95Dragomir Roxana
Zamfiropol-Cristea Ioana-CasianaPregatitoare C93Dragomir Roxana
Botusan Andrei-VictorPregatitoare C92Dragomir Roxana
Dumitrachescu Micaela-AlexandraPregatitoare C92Dragomir Roxana
Ifrim Iarina-MariaPregatitoare C92Dragomir Roxana
Badica Alessia-AntoniaPregatitoare C91Dragomir Roxana
Florea Catinca-PaulaPregatitoare C91Dragomir Roxana
Gherase Daria-IoanaPregatitoare C90Dragomir Roxana
Crisu Ioana-DariaPregatitoare C88Dragomir Roxana
Radulescu Bogdan-AurelianPregatitoare C86Dragomir Roxana
Craciun AndreiPregatitoare C82Dragomir Roxana
Turbatu Edward-AndreiPregatitoare C69Dragomir Roxana
Neagu Andrei-RazvanPregatitoare C67Dragomir Roxana
Ghita AlexandruPregatitoare C60Dragomir Roxana

Inapoi la centrele de concurs