Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Rezultate centru de concurs


Judet:Prahova
Localitate:Ploiesti
Scoala:Scoala Gimnaziala Sfanta Vineri
Nume elevClasaPuncteCadru didactic
LUPESCU ANDREII A100Dorina Cojocaru
MARIN STEFAN OCTAVIANI A100Dorina Cojocaru
KONIAS DANIELI A95Dorina Cojocaru
APOSTOL ALEXANDRUI A90Dorina Cojocaru
CONSTANTINOIU SARA MARIAI A90Dorina Cojocaru
GHINCEA RADUI A85Dorina Cojocaru
CONSTANTIN FLORINI A83Dorina Cojocaru
ALEXANDRU STEFANIAI A82Dorina Cojocaru
HORGOS ALESSIAI A78Dorina Cojocaru
LISMAN SARAHI A75Dorina Cojocaru
FRIEDEL DIANA CAMELIAI A71Dorina Cojocaru
ILEA FILIP I A70Dorina Cojocaru
PADURARU RARESI A68Dorina Cojocaru
IGNAT IRISI A65Dorina Cojocaru
ZISU STEFANI A64Dorina Cojocaru
BURLACU NICHOLASI A61Dorina Cojocaru
BICLINERU RADU GABRIELI C100SIMION MIHAELA
MARINICA MARIA CRISTINAI C100SIMION MIHAELA
UNGUREANU IRINAI C93SIMION MIHAELA
POPESCU SANDRA GABRIELAI C90SIMION MIHAELA
RADU TUDORI C90SIMION MIHAELA
RUSU STEFANI C90SIMION MIHAELA
SIMION GEORGE DANIELI C90SIMION MIHAELA
AVRAM DANIEL CRISTIANI C86SIMION MIHAELA
ANDREICUT IULIA ELENAI C85SIMION MIHAELA
TRACHE RADU NICOLAEI C85SIMION MIHAELA
ARGASEALA FILIP - MATEII C81SIMION MIHAELA
CRISTEA DARIA MARIAI C75SIMION MIHAELA
MIRICA LEONIDA MIHAILI C75SIMION MIHAELA
STAN DARIA IOANAI C75SIMION MIHAELA
CORCODEL RADU ANDREI I C71SIMION MIHAELA
CHIVU MIHAI ALEXANDRUI C70SIMION MIHAELA
MOISE ALEXANDRU GABRIELI C68SIMION MIHAELA
MOISE BEATRICEI C64SIMION MIHAELA
MARIN TEODORA BIANCAI C62SIMION MIHAELA
MIHAI MARIAI C62SIMION MIHAELA
DUMITRU GIULIA MARIAII A98MUNTEANU VALENTINA
STEFAN RARESII A95MUNTEANU VALENTINA
ION VLAD MARIUSII A90MUNTEANU VALENTINA
DELIU RARESII A88MUNTEANU VALENTINA
OPRICA LUCAS IONUTII A86MUNTEANU VALENTINA
COMAN ANA FLORINAII A84MUNTEANU VALENTINA
MANOLACHE MATEIII A84MUNTEANU VALENTINA
JIANU CRISTIANII A82MUNTEANU VALENTINA
BAICOIANU BOGDANII A81MUNTEANU VALENTINA
STOICA ELENA CRISTINAII A78MUNTEANU VALENTINA
ILIESCU ANDREI CLAUDIUII A75MUNTEANU VALENTINA
PUSCASU SEBASTIANII A74MUNTEANU VALENTINA
LICA MARIA ADELINAII A73MUNTEANU VALENTINA
BERCEANU ANDREIII A72.5MUNTEANU VALENTINA
STOICA ALEXANDRU II A72MUNTEANU VALENTINA
TOADER REBECAII A72MUNTEANU VALENTINA
PARASCHIV ANDREIII A68.5MUNTEANU VALENTINA
TANASE ALEXANDRU GABRIELII A68MUNTEANU VALENTINA
BORSA TEODORA CAMELIAII A64.5MUNTEANU VALENTINA
DUTA CARLAII A64MUNTEANU VALENTINA
PREDA DARIAII A64MUNTEANU VALENTINA
DRAGAN CRISTIANII A62.5MUNTEANU VALENTINA
PETRESCU ROBERTAII A61MUNTEANU VALENTINA
MUSCALU RARESII AParticipantMUNTEANU VALENTINA
GHITA LUCA ALEXANDRU II AParticipantMUNTEANU VALENTINA
PADURARU BOGDANII AParticipantMUNTEANU VALENTINA
MANASIERU CASIANII AParticipantMUNTEANU VALENTINA
STOICESCU RARESII AParticipantMUNTEANU VALENTINA
DOBRE ANDREEA BEATRICEII AParticipantMUNTEANU VALENTINA
BULIGESCU DENNIS STEFANOII AParticipantMUNTEANU VALENTINA
CHIVU DAVIDII AParticipantMUNTEANU VALENTINA
CATANESCU KARINAII AParticipantMUNTEANU VALENTINA
DRAGULIN ANDREIIII A95BELDICA AURICA
IACOB MARIAIII A95BELDICA AURICA
ISPAS PATRICIAIII A95BELDICA AURICA
JARNEA JUSTINIII A95BELDICA AURICA
STAN OCTAVIANIII A95BELDICA AURICA
ZAMFIR DAVIDIII A95BELDICA AURICA
TUDORACHE EDUARDIII A86BELDICA AURICA
MIREA SEBASTIANIII A83BELDICA AURICA
DINU ALEXANDRUIII A82BELDICA AURICA
DINU DARIAIII A82BELDICA AURICA
MILEA ALEXANDRUIII A80BELDICA AURICA
ILIE STEFANIAIII A79BELDICA AURICA
PREDA MARAIII A76BELDICA AURICA
STAN DORAIII A75BELDICA AURICA
ZAHARIA NICOLASIII A75BELDICA AURICA
CRISTEA STEFANIAIII A72BELDICA AURICA
DIMA BIANCAIII A72BELDICA AURICA
RADU ANISIA III A72BELDICA AURICA
AVRAM MIHAIIII A71BELDICA AURICA
CONDILA STEFANIII A71BELDICA AURICA
CONSTANTIN LUCAIII A70BELDICA AURICA
OPREA ANDRADAIII A67BELDICA AURICA
RADU MARAIII A64BELDICA AURICA
PETCU ANDREEAIII A63BELDICA AURICA
STUPARU MATEIIII A63BELDICA AURICA
DINU PATRICKIII A60BELDICA AURICA
STEFAN DARIUSIII A60BELDICA AURICA
DOBRE ALEXIAIII AParticipantBELDICA AURICA
DOBRE IUSTINIII AParticipantBELDICA AURICA
DOBRIN ANASTASIAIII AParticipantBELDICA AURICA
DRAGON MELINAIII AParticipantBELDICA AURICA
GODEANU LUCAIII AParticipantBELDICA AURICA
MIREA RADUIII AParticipantBELDICA AURICA
TATU DARIAIII AParticipantBELDICA AURICA
SOIMAREANU LARISAIII AParticipantBELDICA AURICA
DUMITRU ANDRAIII AParticipantBELDICA AURICA
TOCAN MIHAELAIII AParticipantBELDICA AURICA
DAN ANDREEAIII B100Simona Iliescu
DIACONU ANA-MARIA CLARAIII B100Simona Iliescu
DUMITRESCU ILINCA MARIAIII B100Simona Iliescu
MARIN IOANA CHRISTIANAIII B100Simona Iliescu
MARIN IOANA VIORICAIII B100Simona Iliescu
RADU SARA IOANAIII B100Simona Iliescu
CARAGICA ERICA MARIAIII B98Simona Iliescu
GHEORGHE DARIA TEODORAIII B98Simona Iliescu
MIHAI MATEIIII B95Simona Iliescu
NICULA DARIUS MIHAIIII B95Simona Iliescu
TARAGRADEANU IRIS MARIAIII B95Simona Iliescu
IONITA BIANCA MARIAIII B92Simona Iliescu
LUNGU ALEXANDRAIII B90Simona Iliescu
POPA CATALIN ALEXANDRUIII B90Simona Iliescu
NICOLAE SEBASTIAN PETRUIII B78Simona Iliescu
DAN DAVID STEFANIII B73Simona Iliescu
CAZAN LORENA IOANAIII B64Simona Iliescu
DINU ALEXANDRU GEORGEIII B63Simona Iliescu
STEFAN ANDI GEORGIANIII B63Simona Iliescu
TARIDA ALESSIA STEFANIAIII B63Simona Iliescu
BRASLASU RARES ALEXANDRUIII B62Simona Iliescu
BUCUR ANNE-MARIEIII B62Simona Iliescu
OBLU ALEXANDRU STEFANIII B61Simona Iliescu
OPREA TEODORAIII BParticipantSimona Iliescu
CIMPEANU VLADIII BParticipantSimona Iliescu
CONSTANTINESCU TEODORIII BParticipantSimona Iliescu
MINCULESCU DAVIDIII BParticipantSimona Iliescu
MIU ANDREIIII BParticipantSimona Iliescu
MARIN STEFANIII BParticipantSimona Iliescu
BORCAN ANAIII BParticipantSimona Iliescu
STANESCU STEFANIII BParticipantSimona Iliescu
STOICESCU GABRIELIII BParticipantSimona Iliescu
DRAGOMIR ANA-MARIAIII BParticipantSimona Iliescu
PREDA ANDREIIII BParticipantSimona Iliescu
DRAGOMIR RARESIII BParticipantSimona Iliescu
DRAGU ANDREIIII BParticipantSimona Iliescu
Aldescu Mara - Theodora IV A100Samson Iulia
Chifane Salwa - IoanaIV A100Samson Iulia
Duca Ana-MariaIV A100Samson Iulia
Georgescu AntoniaIV A100Samson Iulia
Namolovan AlexiaIV A100Samson Iulia
Raducanu TheodoraIV A100Samson Iulia
Serban Razvan - IonutIV A100Samson Iulia
Vlad Noemi-StefaniaIV A100Samson Iulia
Iordache Andrei - LucasIV A98Samson Iulia
ANDRONACHE IOANA MARIAPregatitoare B100MANOLE ANETA
BAJENARU AGATA ECATERINEPregatitoare B100MANOLE ANETA
BILGA MARIA ALEXANDRAPregatitoare B100MANOLE ANETA
BUDICA MIHAI ALEXANDRUPregatitoare B100MANOLE ANETA
BUZEA DAVID ANDREIPregatitoare B100MANOLE ANETA
CANTOR LEONA MARIAPregatitoare B100MANOLE ANETA
COMAN ANTONIO MARIANPregatitoare B100MANOLE ANETA
DIACONITA MARIAPregatitoare B100MANOLE ANETA
DOBRE ANISIA MARIAPregatitoare B100MANOLE ANETA
ENE DAVID MIHAILPregatitoare B100MANOLE ANETA
FILE MITITA MARIAPregatitoare B100MANOLE ANETA
HAIDUC HORIA MIHAI CRISTIANPregatitoare B100MANOLE ANETA
IASILCOVSCHI ANA BIANCAPregatitoare B100MANOLE ANETA
MITU ANDREIPregatitoare B100MANOLE ANETA
NEACSU RARES ANDREIPregatitoare B100MANOLE ANETA
NEACSU SIMON ANDREIPregatitoare B100MANOLE ANETA
NECULA CIPRIAN SORINPregatitoare B100MANOLE ANETA
NITESCU ALBERT STEFANPregatitoare B100MANOLE ANETA
PESCARU ELENA LIVIA Pregatitoare B100MANOLE ANETA
RICIU MATHIAS MIHAIPregatitoare B100MANOLE ANETA
ROSCA IRINA MARIAPregatitoare B100MANOLE ANETA
SARARU ALEXANDRUPregatitoare B100MANOLE ANETA
STAN ALESSIA IOANAPregatitoare B100MANOLE ANETA
TILIMPEA ELISA MARIAPregatitoare B100MANOLE ANETA
TOMA COSMIN STEFANPregatitoare B100MANOLE ANETA
UNGURUSAN DAVID ALEXANDRUPregatitoare B100MANOLE ANETA
SARBAN NICOLE NABEELE KATHERINEPregatitoare B98MANOLE ANETA
VUTA ANA SOFIAPregatitoare B98MANOLE ANETA
BANUTA MIHAIPregatitoare B95MANOLE ANETA
AVRAM LUCA STEFANPregatitoare B90MANOLE ANETA
PIRVAN PETRUS ANDREIPregatitoare B90MANOLE ANETA
IONESCU VICTOR STEFANPregatitoare B89MANOLE ANETA

Inapoi la centrele de concurs