Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Rezultate centru de concurs


Judet:Giurgiu
Localitate:GIURGIU
Scoala:Scoala Gimnaziala nr. 7 Giurgiu
Nume elevClasaPuncteCadru didactic
Luca IsabellaI B74Apostol Lidia
Macaneata TudorI B73Apostol Lidia
Anca Sebastian I B70Apostol Lidia
Clejanu LianaI B70Apostol Lidia
Neacsu AlexandruI B61Apostol Lidia
Budrinca DavidI BParticipantApostol Lidia
Filip GabrielI BParticipantApostol Lidia
Cercel MadalinaI BParticipantApostol Lidia
Nidelcea IustinianI BParticipantApostol Lidia
Dinu DenisI BParticipantApostol Lidia
Pascu CarlaI BParticipantApostol Lidia
Sescu AlesiaI BParticipantApostol Lidia
Dumitru DariaI BParticipantApostol Lidia
Chiricioglu MariaI BParticipantApostol Lidia
Dinel DenisI BParticipantApostol Lidia
Sosea VictoriaI BParticipantApostol Lidia
Vilcu ValentinI BParticipantApostol Lidia
Chiru Julie-AnneI BParticipantApostol Lidia
Cornaciu KarinaI BParticipantApostol Lidia
Udrescu IsabelI BParticipantApostol Lidia
Dinu ClaraI BParticipantApostol Lidia
Bitiq AlbertI BParticipantApostol Lidia
LUCA DARIAIII A100MILITARU IRIDENTA
NICOLAIESCU MIRUNAIII A93MILITARU IRIDENTA
DRAGHICI ANNE-MARIAIII A90MILITARU IRIDENTA
GRATIANU EDUARDIII A90MILITARU IRIDENTA
MOCANU BEATICEIII A70MILITARU IRIDENTA
SIMION SABINIII A68MILITARU IRIDENTA
TUDOR DANIELIII A65MILITARU IRIDENTA
OBRETIN MIHAIIII A64MILITARU IRIDENTA
POPESCU ALEXIAIII A60MILITARU IRIDENTA
Cioroeanu LucaIII B95Omete Ionela
Ion ThimeeaIII B95Omete Ionela
Mantulescu EvaIII B95Omete Ionela
Cercel MarioIII B88Omete Ionela
Dobre DavidIII B86Omete Ionela
Terpez StefanIII B79Omete Ionela
Neacsu CarinaIII B70Omete Ionela
Negrescu BrianaIII B70Omete Ionela
Draghiceanu EduardIII B69Omete Ionela
Draghia GabrielaIII BParticipantOmete Ionela
Anghel MariaIII BParticipantOmete Ionela
Stan MariaIII BParticipantOmete Ionela
Pascan AlexiaIII BParticipantOmete Ionela
Tudor StefaniaIII BParticipantOmete Ionela
Stoian MariaIII BParticipantOmete Ionela
Dima SomnaIII BParticipantOmete Ionela
Simon CatalinIII BParticipantOmete Ionela
Chivu AndreeaIII BParticipantOmete Ionela
Dinca CameliaIII BParticipantOmete Ionela
Miroseanu ValentinIII BParticipantOmete Ionela
Zanfir OctavianIII BParticipantOmete Ionela

Inapoi la centrele de concurs