Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti centru de concurs


Judet:Suceava
Localitate:Falticeni
Scoala:Scoala Gimnaziala Al. I. Cuza
Nume elevClasaPremiuCadru didactic
AGAVRILOAEI LUCA ALEXANDRUI BECLIPA DUMITRITA
CIOBANU DARIA GEORGIANAI BECLIPA DUMITRITA
CIOCARLAN BIANCA IOANAI BECLIPA DUMITRITA
MERCORE RARESI BECLIPA DUMITRITA
NECHIFOR ANA ALEXIAI BECLIPA DUMITRITA
NECHITA YANNIS THEODORI BECLIPA DUMITRITA
OSTAFI ALEXANDRU DRAGOSI BECLIPA DUMITRITA
ALEXANDROAIA LUCIANII AEBENKE CARMEN
BUBUTANU TUDORII AEBENKE CARMEN
SIMINOC SORANAII AEBENKE CARMEN
TAPES ABDULLAHII AEBENKE CARMEN
AMARIEI VASILE FLAVIU Pregatitoare BETRISI ALEXANDRINA
BALTAG NATALIA MARIAPregatitoare BETRISI ALEXANDRINA
CIOROIANU DARIA ELENA Pregatitoare BETRISI ALEXANDRINA
HERLEA DANIELPregatitoare BETRISI ALEXANDRINA
ION DAVID TEODOR Pregatitoare BETRISI ALEXANDRINA
CHIRILA GAVRILIU ALEXANDRUI BIICLIPA DUMITRITA
DUMITRU ANA MARIAI BIICLIPA DUMITRITA
LUCA DARIUS TEODORI BIICLIPA DUMITRITA
MATEICIUC ALEXANDRU NICOLAEI BIICLIPA DUMITRITA
SILISTEANU DARIA MARIUCAI BIICLIPA DUMITRITA
TARANU ALESIA TEODORAI BIICLIPA DUMITRITA
VASILIU ALEXANDRA ANDREEAI BIICLIPA DUMITRITA
ALBU MARIA RADIANAPregatitoare BIITRISI ALEXANDRINA
AMARIEI ALICE MIHAELA Pregatitoare BIITRISI ALEXANDRINA
FINAGA IZABELA Pregatitoare BIITRISI ALEXANDRINA
ZAHARESCU EMANUEL GABRIELPregatitoare BIITRISI ALEXANDRINA
GAVRILESCU ROBERT STEFANII CIIVASILACHE MARIA
LUPU ANDREI TEODORII CIIVASILACHE MARIA
ACHITEI DAVIDPregatitoare BIITRISI ALEXANDRINA
ANANIA CARINA ELENA Pregatitoare BIITRISI ALEXANDRINA
ILIES LUCA LORIMERPregatitoare BIITRISI ALEXANDRINA
CHIRIAC ALEXIV AIIIPRISACARIU DARIA
VASILACHE EUSEBIU STEFANPregatitoare BIIITRISI ALEXANDRINA
MIHAI ALIYA IOANAI BMCLIPA DUMITRITA
PRISACARIU MATEI IONUTI BMCLIPA DUMITRITA
CLIPA RARES ADRIANII CMVASILACHE MARIA
GAVRILESCU CRISTIAN RAZVANII CMVASILACHE MARIA
PETROV CLAUDIAII CMVASILACHE MARIA
CORDUNEANU STEFAN Pregatitoare BMTRISI ALEXANDRINA
DULGHERU ELENA FABIANAPregatitoare BMTRISI ALEXANDRINA
GRADINARU MARIA IUSTINAPregatitoare BMTRISI ALEXANDRINA
TOLESCU ROBERT MIHAI Pregatitoare BMTRISI ALEXANDRINA

Inapoi la centrele de concurs