Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Rezultate centru de concurs


Judet:Maramures
Localitate:Seini
Scoala:Liceul Tehnologic Agricol Alexiu Berinde
Nume elevClasaPuncteCadru didactic
Cocoara MaraI C100Sabo Doina
Craciun VictorI C100Sabo Doina
Cicioc DanielaI C95Sabo Doina
Kolcsey DalmaI C74Sabo Doina
Bace CezarI C68Sabo Doina
Mesesan SaraI C67Sabo Doina
Lazar GabrielI C64Sabo Doina
Paul LarisaI C61Sabo Doina
Micle JesicaII B95Moldovan Nicoleta
Naghi MaraII B90Moldovan Nicoleta
Zovany MayaII B85Moldovan Nicoleta
Eva MelisaII B83Moldovan Nicoleta
Sarca VanesaII B75Moldovan Nicoleta
Bozintan AlexandruII B71Moldovan Nicoleta
Ferician DariaII B67Moldovan Nicoleta
Miclaus Mara II B64Moldovan Nicoleta
Oprescu CarinaII B61Moldovan Nicoleta
Vezentan TudorII C95Balan Ana Maria
Ardelean Vasile GabrielII C69Balan Ana Maria
Szollosy Robert CsabaII C68Balan Ana Maria
Ciorba AnastasiaII C64Balan Ana Maria
Carabat BogdanII C63Balan Ana Maria
Tamas FlaviaIII B97Mihai Marcela
Flontas DariaIII B78Mihai Marcela
Barsovan AndradaIII B76Mihai Marcela
Pop RebecaIII B67Mihai Marcela
Salagean DariaIII B64Mihai Marcela
Firisar MariaIII B62Mihai Marcela
Couci MaiaIII C67Pomian Florica
Deghit NoahIII C65Pomian Florica
Darle AlexiaIII C64Pomian Florica
Andrescu Miruna MariaPregatitoare A100Tamas Delia
Balog Cezar VasilePregatitoare A100Tamas Delia
Daraban Diana IzabelaPregatitoare A100Tamas Delia
Pop Casian AlexandruPregatitoare A100Tamas Delia
Pop Mateo PaulPregatitoare A100Tamas Delia
Scripca Iulia CarlaPregatitoare A100Tamas Delia
Cociorva Alexandra MariaPregatitoare A97Tamas Delia
Filipas Daria MariaPregatitoare A97Tamas Delia
Groszhardt EduardPregatitoare A97Tamas Delia
Bud Sofia MariaPregatitoare A95Tamas Delia
Cadar StefaniaPregatitoare A95Tamas Delia
Cotriscau MariaPregatitoare A95Tamas Delia
Goje Cristina MariaPregatitoare A95Tamas Delia
Lukacs Anna SofiaPregatitoare A95Tamas Delia
Tantas FrancescaPregatitoare A95Tamas Delia
Muresan Alexia DenisaPregatitoare A90Tamas Delia
Pop Cristina RutPregatitoare A85Tamas Delia
Filipas Tudor MihaiPregatitoare A80Tamas Delia
Dumitrache LorenaPregatitoare C100Kolcsey Beata
Boros FlorinPregatitoare C90Kolcsey Beata
Ajtai Ligia AdrianaPregatitoare C85Kolcsey Beata
Ardel AnamariaPregatitoare C85Kolcsey Beata
Nistor AndreiPregatitoare C76Kolcsey Beata
Bolchis AdelinaPregatitoare C67Kolcsey Beata
Falca Rares SilviuPregatitoare C66Kolcsey Beata

Inapoi la centrele de concurs