Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti centru de concurs


Judet:Teleorman
Localitate:Rosiorii de Vede
Scoala:Scoala Gimnaziala Zaharia Stancu
Nume elevClasaPremiuCadru didactic
Burtea GabrielI BEBucica Radita
Padina CosminaI BEBucica Radita
Cazan LorenaII AEParpala Daniela
Cojocaru StefanII AEParpala Daniela
Costea MihaitaII BEAlecu Maria
Cotoi DenisII BEAlecu Maria
Dorila DenisaIII AEPopescu Ioana
Grecu GheorgheIII AEPopescu Ioana
Niculita RaresIII AEPopescu Ioana
Rusu DenisIII AEPopescu Ioana
Druga AlexandraIII BECernea Duta
Nicodim IoanaIII BECernea Duta
Romanu RaresIII BECernea Duta
Truica MirceaIII BECernea Duta
Udrea ElizaIII BECernea Duta
Voiculeanu DorianaIII BECernea Duta
Zopotila DariaIII BECernea Duta
Baltoiu AndreeaPregatitoare AECretan Denisa
Bancau Burcea EricPregatitoare AECretan Denisa
Calin MarianaPregatitoare AECretan Denisa
Calin MihneaPregatitoare AECretan Denisa
Caramida PaulaPregatitoare AECretan Denisa
Coman AnaPregatitoare AECretan Denisa
Dinca RaresPregatitoare AECretan Denisa
Dovleac AlexandruPregatitoare AECretan Denisa
Iliescu SofiaPregatitoare AECretan Denisa
Ionescu MihneaPregatitoare AECretan Denisa
Laar EcaterinaPregatitoare AECretan Denisa
Militaru NicolasPregatitoare AECretan Denisa
Mitroi Diojdescu BiancaPregatitoare AECretan Denisa
Nastase MadalinaPregatitoare AECretan Denisa
Nedeloaia AndreiPregatitoare AECretan Denisa
Negut MayaPregatitoare AECretan Denisa
Niculescu CristianPregatitoare AECretan Denisa
Parjolea MirunaPregatitoare AECretan Denisa
Preda IuliaPregatitoare AECretan Denisa
Stanga MariaPregatitoare AECretan Denisa
Stefan IlincaPregatitoare AECretan Denisa
Costea GabrielaPregatitoare BELeonte Cameluta
Draghici Ana MariaPregatitoare BELeonte Cameluta
Dumitrache Andreea BiancaPregatitoare BELeonte Cameluta
Leonte Anca TeodoraPregatitoare BELeonte Cameluta
Mangiru AlexandruPregatitoare BELeonte Cameluta
Mitroi Cristian IonutPregatitoare BELeonte Cameluta
Moraru Florin GinelPregatitoare BELeonte Cameluta
Niculita Andrei LaurentiuPregatitoare BELeonte Cameluta
Oanta Bianca IoanaPregatitoare BELeonte Cameluta
Rolea Darius CristianPregatitoare BELeonte Cameluta
Stanculescu Alejandra GabrielaPregatitoare BELeonte Cameluta
Stanculescu Bianca CristianaPregatitoare BELeonte Cameluta
Teodorescu Stefan MihaiPregatitoare BELeonte Cameluta
Visan AlexandruPregatitoare BELeonte Cameluta
Vlascenco Bianca MariaPregatitoare BELeonte Cameluta
Ciocanaru Mihai CristianPregatitoare CECirnaru Ancuta Cristina
Constantinescu Gabriel Cornel Pregatitoare CECirnaru Ancuta Cristina
Draghici BogdanPregatitoare CECirnaru Ancuta Cristina
Draghici RazvanPregatitoare CECirnaru Ancuta Cristina
Florea Marius AlexandruPregatitoare CECirnaru Ancuta Cristina
Gherman Cristian LucianPregatitoare CECirnaru Ancuta Cristina
Mihai StefanPregatitoare CECirnaru Ancuta Cristina
Pauna AndreiPregatitoare CECirnaru Ancuta Cristina
Tiga Mihai Alexandru Pregatitoare CECirnaru Ancuta Cristina
Vasile Solomon DavidPregatitoare CECirnaru Ancuta Cristina
Teodorescu DariaIII AIPopescu Ioana
Posirca DavidIII BICernea Duta
Priboi IngridIII BICernea Duta
Savu TianaIII BICernea Duta
Iancu IoanaIV AIDescultu Adriana
Iancu DariaIV AIIDescultu Adriana
Ciocan IoanaPregatitoare AIICretan Denisa
Stanciu AdrianPregatitoare AIICretan Denisa
Stirbu Dragos AndreiPregatitoare BIILeonte Cameluta
Filip AlexandruI BIIBucica Radita
Raducu BiancaII BIIAlecu Maria
Raducu VladII BIIAlecu Maria
Dinca AdrianPregatitoare AIICretan Denisa
Matei AndreiPregatitoare AIICretan Denisa
Manea DavidI BIIBucica Radita
Ivan FlorinIII AIIPopescu Ioana
Arnautu BogdanIII BIICernea Duta
Din MagdalenaIII BIICernea Duta
Ganea PatriciaIII BIICernea Duta
Rotar IsabelaIII BIICernea Duta
Cotoi BiancaIV AIIDescultu Adriana
Dina RiannaIV AIIDescultu Adriana
Rusu CristianPregatitoare AIICretan Denisa
Visan MariaPregatitoare AIICretan Denisa
Botea Alexandru FlorentinPregatitoare CIICirnaru Ancuta Cristina
Chitu Crina AndreeaPregatitoare CIICirnaru Ancuta Cristina
Craciun Andreea Stefania Pregatitoare CIICirnaru Ancuta Cristina
Neagu Elena DenisaPregatitoare CIICirnaru Ancuta Cristina
Vlad Maria BiancaPregatitoare CIICirnaru Ancuta Cristina
Dorila LucaII BIIIAlecu Maria
Macacin AndreiIV AIIIDescultu Adriana
Bibelea TeofilPregatitoare AIIICretan Denisa
David Andrada IzabelaPregatitoare BIIILeonte Cameluta
Ionita Florin ConstantinPregatitoare BIIILeonte Cameluta
Chirieac DianaIII BIIICernea Duta
Moga MateiIII BIIICernea Duta
Patrascu ValentinaIII BIIICernea Duta
Vlad StefanIV AIIIDescultu Adriana
Militaru MariusPregatitoare AIIICretan Denisa
Mantu Stefanos MarioPregatitoare BIIILeonte Cameluta
Geacarel Rebeca AlexandraPregatitoare BIIILeonte Cameluta
Dabu Stefan Pregatitoare CIIICirnaru Ancuta Cristina
Geacarel Alexandru MihaiPregatitoare CIIICirnaru Ancuta Cristina
Iordan LivianaI BMBucica Radita
Burtea RaresII AMParpala Daniela
Marica CosminII AMParpala Daniela
Popescu Ana-MariaII AMParpala Daniela
Stanila AnaII AMParpala Daniela
Serbu BiancaII BMAlecu Maria
Barbu AlexandruIII AMPopescu Ioana
Costea VladimirIII AMPopescu Ioana
Grosu EmanuelaIII AMPopescu Ioana
Dumitrescu DenisaIII BMCernea Duta
Guta AntoniaIII BMCernea Duta
Neatu RebecaIII BMCernea Duta
Descultu MariaIV AMDescultu Adriana
Fleancu GabrielaIV AMDescultu Adriana
Hluscu AlinIV AMDescultu Adriana
Ciulei Sara ElenaPregatitoare BMLeonte Cameluta
Navirca Cosmin GabrielPregatitoare BMLeonte Cameluta
Dudau AndreeaPregatitoare CMCirnaru Ancuta Cristina

Inapoi la centrele de concurs