Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Rezultate centru de concurs


Judet:Maramures
Localitate:TARGU LAPUS
Scoala:LICEUL TEHNOLOGIC GRIGORE MOISIL
Nume elevClasaPuncteCadru didactic
HERES IULIA I A74HERMAN LIVIA
VLASIN ADELINI A74HERMAN LIVIA
ARDELEAN TEODORAI A69HERMAN LIVIA
BOB EMANUELAI A69HERMAN LIVIA
CHERESI ALEXANDRAI A69HERMAN LIVIA
MAN ROBERTI A69HERMAN LIVIA
VASC ANDREII A69HERMAN LIVIA
CRISTE TEODORAI AParticipantHERMAN LIVIA
TUNS RICCARDOI AParticipantHERMAN LIVIA
BERCEA ALEXIAI AParticipantHERMAN LIVIA
MURESAN MARIAI AParticipantHERMAN LIVIA
COZMA ALEXI AParticipantHERMAN LIVIA
POP EDUARD-SEBASTIANII A73STANCIU ANGELA
TUNS TIMEEA-EMANUELAII A69STANCIU ANGELA
DRAGUN MIHAI-LENARDII A65STANCIU ANGELA
SANTA ALEXANDRU-IOANII A60STANCIU ANGELA
CINDEA DRAGOS-CRISTIANII B100IACOB RAMONA
POP DAN-VALENTINII B97IACOB RAMONA
MATE PAULINAII B90IACOB RAMONA
HORJ DARIUS-ALEXANDRUII B86IACOB RAMONA
BOTA ADINA-MADALINAII B83IACOB RAMONA
PETRUT NATALIAII B75IACOB RAMONA
CUPSA ALEJANDRO-GABRIELII B60IACOB RAMONA
PASCA ANDREEA-ELISSAII BParticipantIACOB RAMONA
TUNS RAUL-IONUTII BParticipantIACOB RAMONA
VARGA ALEXANDRUII BParticipantIACOB RAMONA
ALEXA TUDOR-STEFANII BParticipantIACOB RAMONA
MAN CORINA-MARIAII BParticipantIACOB RAMONA
SALNICEANU LAVINIAII BParticipantIACOB RAMONA
BALC DAVID-CALINII BParticipantIACOB RAMONA
CUPSA RADU II C100SAS SANDA
GHERMAN ELENAII C100SAS SANDA
MIKLOS MARK II C95SAS SANDA
MICO TUDORII C80SAS SANDA
PADURARU MIHAELA II C70SAS SANDA
BOTA SARA ALEXANDRAIII A99GHERMAN AURELIA
VELE ALEXIA III A99GHERMAN AURELIA
CRISTEA RAUL MARIUSIII A95GHERMAN AURELIA
POP SEFORA III A85GHERMAN AURELIA
GHILEA DRAGOSIII A81GHERMAN AURELIA
DONCIU MARIOIII A80GHERMAN AURELIA
CIRTITA DARIAIII A78GHERMAN AURELIA
FILIP MIHAIIII A71GHERMAN AURELIA
OANA GABRIEL III A70GHERMAN AURELIA
ARDELEAN ANASTASIAIII A64GHERMAN AURELIA
MANU DRAGOS III A63GHERMAN AURELIA
OANA CIPRIANIII A60GHERMAN AURELIA
UNGUR PAULIII A60GHERMAN AURELIA
SAS STEFANIA III AParticipantGHERMAN AURELIA
MARTIN LORENA III AParticipantGHERMAN AURELIA
BILT MARIAIII AParticipantGHERMAN AURELIA
MAN TUDORIII AParticipantGHERMAN AURELIA
VELE MELISSAIII AParticipantGHERMAN AURELIA
DANIEL PAUL III AParticipantGHERMAN AURELIA
BALC MAYAIII AParticipantGHERMAN AURELIA
MAN ALEXANDRUIII AParticipantGHERMAN AURELIA
COCIS LUCASIII AParticipantGHERMAN AURELIA
FLORIAN EVELINAIII AParticipantGHERMAN AURELIA
VANCEA VLAD III AParticipantGHERMAN AURELIA
BIZO IONUTIII AParticipantGHERMAN AURELIA

Inapoi la centrele de concurs