Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Rezultate centru de concurs


Judet:Bucuresti
Localitate:Bucuresti
Scoala:Scoala Gimnaziala Nr 189
Nume elevClasaPuncteCadru didactic
BAN PETRUI A100VITAN CODRUTA
CONSTANTINESCU CRISTINAI A100VITAN CODRUTA
DAVIDA MARIAI A100VITAN CODRUTA
GRIGORE ANNE MARIEI A100VITAN CODRUTA
MANEA ERIKAI A100VITAN CODRUTA
MIHAI LARISAI A100VITAN CODRUTA
MIHAI LARISAI A100VITAN CODRUTA
NADRAG MIRUNAI A100VITAN CODRUTA
NEGOITA NATALIAI A100VITAN CODRUTA
POPA THEAI A100VITAN CODRUTA
PREDOANA ANDREEAI A100VITAN CODRUTA
RADU RUXANDRAI A100VITAN CODRUTA
TOI BIANCAI A100VITAN CODRUTA
AVADANEI DANUTI A99VITAN CODRUTA
BEJAN EMAI A99VITAN CODRUTA
BLEJAN MARIAI A99VITAN CODRUTA
DRAGOMIR LUCAI A99VITAN CODRUTA
GHEORGHE ALEXANDRUI A99VITAN CODRUTA
NADRAG LUCAI A99VITAN CODRUTA
NECHIFOR MATEII A99VITAN CODRUTA
STAN DAVIDI A99VITAN CODRUTA
IVANCIU DIANAI A95VITAN CODRUTA
IVANCIU DIANAI A95VITAN CODRUTA
RISTEA ANDREII A90VITAN CODRUTA
SCATIU BIANCAI A90VITAN CODRUTA
BALAN PATRIKI A85VITAN CODRUTA
VOICA MARIAI A80VITAN CODRUTA
CHIRILUTA BETINAI B100CIOPONEA NICULINA
POPA MIRUNAI B95CIOPONEA NICULINA
CHIRITA ROBERTI B90CIOPONEA NICULINA
DUNA ALEXANDRUI B85CIOPONEA NICULINA
LEOPEA ANDREII B82CIOPONEA NICULINA
CUCIUREANU ELISAI B80CIOPONEA NICULINA
STANESCU ALESSIAI B80CIOPONEA NICULINA
EPEREANU ALEXANDRUI B67CIOPONEA NICULINA
HANDREA DANIELAI B67CIOPONEA NICULINA
IORDACHE NECTARIAI B63CIOPONEA NICULINA
ANGHEL TEODORII B100IUGA DANIELA
CARUCERIU TEODORAII B95IUGA DANIELA
NITU ALEXIAII B93IUGA DANIELA
GHIMPU GABRIELII B85IUGA DANIELA
ICHIM BIANCAII B85IUGA DANIELA
BADULESCU EDUARDII B80IUGA DANIELA
LAZAR LUCAII B80IUGA DANIELA
NITU DARIAII B80IUGA DANIELA
STOICESCU ALEXANDRAII B80IUGA DANIELA
BODGE ILINCAIV A96COSTACHE OLIVIA
ION SILVIU CATALINIV A96COSTACHE OLIVIA
VIZITEU ALESSIA RIHANAIV A96COSTACHE OLIVIA
NICULAE MARISSAIV A90COSTACHE OLIVIA
BIRISU RAULIV A86COSTACHE OLIVIA
ILIE CEZAR ANDREIIV A83COSTACHE OLIVIA
CICU ROBERTIV A81COSTACHE OLIVIA
DUMITRU ALEXANDRAIV A81COSTACHE OLIVIA
BOTOCAN ANA MARIAIV A79COSTACHE OLIVIA
MATEI ALEXANDRUIV A79COSTACHE OLIVIA
VISAN DANIELA NICOLAIV A79COSTACHE OLIVIA
GEORGESCU THEODOR PETRUIV A78COSTACHE OLIVIA
PAUN RARESIV A76COSTACHE OLIVIA
CUNA DIANA MARIAIV A74COSTACHE OLIVIA
PAPANAGA ALEXANDRUIV A74COSTACHE OLIVIA
LIANZI VANESAIV A72COSTACHE OLIVIA
VISAN VLAD TUDORIV A72COSTACHE OLIVIA
CLAPAN DARIAIV A63COSTACHE OLIVIA
MANZU ANDRAIV A62COSTACHE OLIVIA
bucica saraPregatitoare B100romanosky madalaina
dragan andreiPregatitoare B100romanosky madalaina
ILEA IRINAPregatitoare B100romanosky madalaina
NICA IANAPregatitoare B100romanosky madalaina
TAMPAU ILINCAPregatitoare B96romanosky madalaina
ANTICI COSMINPregatitoare B95romanosky madalaina
ANTICI COSMINPregatitoare B95romanosky madalaina
OPREA RADUPregatitoare B95romanosky madalaina
PELIN ROBERTPregatitoare B95romanosky madalaina
PETRE IOANAPregatitoare B95romanosky madalaina
TABAC ERIKA Pregatitoare B95romanosky madalaina
ALEXANDRESCU DARIAPregatitoare B94romanosky madalaina
ANTICI DAVIDPregatitoare B93romanosky madalaina
TARVA ANDREIPregatitoare B93romanosky madalaina
NEDELCU DAVIDPregatitoare B91romanosky madalaina
DRAGAN CORINAPregatitoare B90romanosky madalaina
DUMITRU SELENA Pregatitoare B90romanosky madalaina
GROSEANU COSTINPregatitoare B90romanosky madalaina
LUCHIAN MATEIPregatitoare B90romanosky madalaina
OANCEA ANDREEA Pregatitoare B88romanosky madalaina
PATRASCU ANDREEAPregatitoare B88romanosky madalaina
ONCICA MAIAPregatitoare B87romanosky madalaina
MIHAI MATEIPregatitoare B86romanosky madalaina
BADEA REBECAPregatitoare B85romanosky madalaina
BUITAN DRAGOSPregatitoare B85romanosky madalaina
GENEDEK IANISPregatitoare B85romanosky madalaina
DUMITRU GEORGIANAPregatitoare B84romanosky madalaina
GHEORGHITA MATIASPregatitoare B83romanosky madalaina

Inapoi la centrele de concurs