Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Rezultate centru de concurs


Judet:Hunedoara
Localitate:Petrosani
Scoala:Colegiul National de Informatica Carmen Sylva
Nume elevClasaPuncteCadru didactic
BARAIAC DACIANI A100SOLOVAN CARMEN RAMONA
BRATULESCU TUDORI A100SOLOVAN CARMEN RAMONA
IGARELU VICTORI A100SOLOVAN CARMEN RAMONA
PANA AIDAI A100SOLOVAN CARMEN RAMONA
BAKAI LUCAI A98SOLOVAN CARMEN RAMONA
STROIA MARIAI A98SOLOVAN CARMEN RAMONA
DOHOTAR RAISAI A95SOLOVAN CARMEN RAMONA
MATHE DARIAI A93SOLOVAN CARMEN RAMONA
POROSNICU VANESSAI A92SOLOVAN CARMEN RAMONA
DANCIU IORDACHE TEODORAI A90SOLOVAN CARMEN RAMONA
TALNARIU RAZVANI A90SOLOVAN CARMEN RAMONA
IGNA TALIDAI A88SOLOVAN CARMEN RAMONA
TIRIC DOINELI A83SOLOVAN CARMEN RAMONA
COJOCARU OANAI A82SOLOVAN CARMEN RAMONA
OLARASU TANIAI A77SOLOVAN CARMEN RAMONA
SIMON ALEXIAI A75SOLOVAN CARMEN RAMONA
ALEXANDRESCU IONASI A74SOLOVAN CARMEN RAMONA
TOTOR GIULIAI B100ANTAL CARMEN CRISTINA
BUZA-CROITORU IASMINAI B83ANTAL CARMEN CRISTINA
MARC MIHAELA LAURAI B74ANTAL CARMEN CRISTINA
MORRONE NICOLASI B73ANTAL CARMEN CRISTINA
PANA DIANAI B72ANTAL CARMEN CRISTINA
ONU ANDREII B65ANTAL CARMEN CRISTINA
BARLEA DARIUSI B62ANTAL CARMEN CRISTINA
CATAN THEODORAII A100DAVID MARIANA RODICA
IFRIM ADRIANII A100DAVID MARIANA RODICA
JITEA ARYANAII A100DAVID MARIANA RODICA
MURESAN MIHAIII A100DAVID MARIANA RODICA
SOLOVAN EDUARDII A100DAVID MARIANA RODICA
SOVAGO ALEXANDRA MARIAII A100DAVID MARIANA RODICA
STOICUTA ALEXIAII A100DAVID MARIANA RODICA
VATASELU CRISTIANII A99DAVID MARIANA RODICA
OANTA DRAGOSII A97DAVID MARIANA RODICA
TIRU STEFANII A87DAVID MARIANA RODICA
CINCORA IANISII A84DAVID MARIANA RODICA
OLTEAN REMMIAII A70DAVID MARIANA RODICA
SOOS ANGELAII A70DAVID MARIANA RODICA
CRACIUNESCU CATALINII B100CHIRILA VIOLETA
DALA AMALIA STEFANIAII B100CHIRILA VIOLETA
GEACA DELIA IZABELAII B100CHIRILA VIOLETA
GRECU BIANCA IOANAII B100CHIRILA VIOLETA
NEDELA RARESII B100CHIRILA VIOLETA
SIRBU ARIANA NICOLETAII B100CHIRILA VIOLETA
BERINDEI JASONII B99CHIRILA VIOLETA
ILE BENIAMINII B89CHIRILA VIOLETA
MAYDIK VALENTIN VLADII B74CHIRILA VIOLETA
SANTA ROXANAII B63CHIRILA VIOLETA
REGENYI GABRIELA DELIAII BParticipantCHIRILA VIOLETA
CAPLOIU IOLANDA MELINDAII C70CUCU ROZALIA
ISTRATE ADINAIII A100AGAVRILOAIE MARIA
NEAG ADELAIII A100AGAVRILOAIE MARIA
CHIRILUT ROBERTIII A98AGAVRILOAIE MARIA
CLAPA ELENAIII A98AGAVRILOAIE MARIA
MILITARU ANDREEAIII A98AGAVRILOAIE MARIA
GEACA MADALINIII A97AGAVRILOAIE MARIA
ILOIU OVIDIUIII A96AGAVRILOAIE MARIA
OBEDEANU TUDORIII B96GHICIOI MARIANA
HEGHES VICTOR ANDREI III B93GHICIOI MARIANA
DICA RAZVANIII B85GHICIOI MARIANA
STAICU ALESSIOIV A100CIMPU GHEORGHE
MALOVICI ARIANAIV A70CIMPU GHEORGHE
DINU PATRICIA JULIAIV A66CIMPU GHEORGHE
HRINCA MIHNEAIV B100PRATA VIORICA
IUGA -PICU VIVIANAIV B100PRATA VIORICA
JITARU ANASTASIAIV B100PRATA VIORICA
GRIGORIE IOANA-BIANCAPregatitoare A80BARLEA CORNELIA
LOBONT ADELA-MARIAPregatitoare A80BARLEA CORNELIA
MICLEA ALEXANDRU-MIHAILPregatitoare A80BARLEA CORNELIA
MANOILA RAZVAN-ANDREIPregatitoare A78BARLEA CORNELIA
VASIONI AMALIA-ELENAPregatitoare A72BARLEA CORNELIA
KARDOS SOFIA- FRANCESCAPregatitoare A69BARLEA CORNELIA
MANEA RALUCA -CRISTINAPregatitoare A67BARLEA CORNELIA
CHIRIAC RAUL-SEBASTIANPregatitoare A65BARLEA CORNELIA
CIOBANU ANTONIA -GABRIELAPregatitoare AParticipantBARLEA CORNELIA
FURGYA DENIS STEFANPregatitoare B93RESMERITA LOREDANA COSMINA
LAZAR ELIZA LORENAPregatitoare B90RESMERITA LOREDANA COSMINA
WASS ALEXANDRAPregatitoare B90RESMERITA LOREDANA COSMINA
MOROLEANU OSCAR ADRIANPregatitoare B79RESMERITA LOREDANA COSMINA
SIMOTA PAULPregatitoare B76RESMERITA LOREDANA COSMINA
ENACHE EDUARD IULIANPregatitoare B72RESMERITA LOREDANA COSMINA
MARC RALUCA LARISAPregatitoare B70RESMERITA LOREDANA COSMINA
CIOBANU MARISA GABRIELAPregatitoare B65RESMERITA LOREDANA COSMINA
RECEA ANDREI GABRIELPregatitoare B62RESMERITA LOREDANA COSMINA
SOMOGYI DENISA ANDREEAPregatitoare B61RESMERITA LOREDANA COSMINA
IUGA DARIUS ANDREIPregatitoare B60RESMERITA LOREDANA COSMINA
SERBAN MIRUNA IONELAPregatitoare BParticipantRESMERITA LOREDANA COSMINA
CICIO SERGIU ANDREIPregatitoare BParticipantRESMERITA LOREDANA COSMINA
CHESA LAURENTIU ANDREIPregatitoare BParticipantRESMERITA LOREDANA COSMINA
COSTINAS DENIS TRAIAN EMILIANPregatitoare BParticipantRESMERITA LOREDANA COSMINA
IONITA PATRICK NICOLA Pregatitoare BParticipantRESMERITA LOREDANA COSMINA

Inapoi la centrele de concurs