Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti centru de concurs


Judet:Iasi
Localitate:Pascani
Scoala:IORDACHE CANTACUZINO
Nume elevClasaPremiuCadru didactic
BUGIOEANU MARIA-ALEXANDRA I CENOVAC MIRELA
PANAITE RAUL I CENOVAC MIRELA
BOCA DAVIDII AENOUR EUGENIA
ROTARIU ROBERTII AENOUR EUGENIA
MURARIU MARIA II CESTRACHINARU LAURA
SPIRIDON NAOMIII CESTRACHINARU LAURA
BOBOC BOGDANII DEDRAGUSANU MARIA
LIUTA SEBASTIANII DEDRAGUSANU MARIA
MAGEARU NICOLAS YANISII DEDRAGUSANU MARIA
AilincaiTeodorIII BEPINTILIE LIDIA
Jilavu Albert Paul III CECatiru Paula
Ciobanu Denis DumitruIII DEROTARU ANGELA
Mormeci Darius CristianIII DEROTARU ANGELA
Andrei Alexandru IV AECondurachi Daniela
Balan Bianca- Andreia IV AECondurachi Daniela
Verives Florina GeorgianaIV BEBALHUC EVELINA
Verives Florina GeorgianaIV BECondurachi Daniela
SPIRIDON SARAIV CEAPOSTOL GABRIELA
BURCUT ALEXANDRU DORINPregatitoare BEBIRGAOANU CLAUDIA
CATARGIU ECATERINAPregatitoare BEBIRGAOANU CLAUDIA
FLORESCU ALEXANDRUPregatitoare BEBIRGAOANU CLAUDIA
GRIGORE EMANUEL MATHIASPregatitoare BEBIRGAOANU CLAUDIA
IRIMIA VLAD CONSTANTINPregatitoare BEBIRGAOANU CLAUDIA
KATZIGHERA ANTONIA IOANAPregatitoare BEBIRGAOANU CLAUDIA
LUPOAIE STEFANIAPregatitoare BEBIRGAOANU CLAUDIA
MARIUTA EDUARD DAVIDPregatitoare BEBIRGAOANU CLAUDIA
MARTIN ALEXIA ELENAPregatitoare BEBIRGAOANU CLAUDIA
PODARU LUCIA GEORGIANAPregatitoare BEBIRGAOANU CLAUDIA
POPA IRIS ANDREEAPregatitoare BEBIRGAOANU CLAUDIA
ROMAN RARES GABRIELPregatitoare BEBIRGAOANU CLAUDIA
SPIRIDON IOANA CRINAPregatitoare BEBIRGAOANU CLAUDIA
VASILE AISHA IOANAPregatitoare BEBIRGAOANU CLAUDIA
SILISTEANU DARIA I CINOVAC MIRELA
VLAS DAVID I CINOVAC MIRELA
SIRGHIE FLAVIA PATRICIAIII AIIOLARIU DORINA
Mercas MirceaIV AIICondurachi Daniela
CAEA GABRIELIV BIICIOBANU MIHAELA
MARIUTA RAZVANIV BIICIOBANU MIHAELA
CONACHE DENISI CIINOVAC MIRELA
MAGHERCA INGRID-ELIA I CIINOVAC MIRELA
NEMTANU EDUARD-ANDREII CIINOVAC MIRELA
SPIRIDON SAMUELII CIISTRACHINARU LAURA
BORNAZ ROBERTA NICOLAII DIIDRAGUSANU MARIA
COSTEA VICENTIUII DIIDRAGUSANU MARIA
ROMAN MARA ELENAII DIIDRAGUSANU MARIA
Serban Medeea Maria IV BIIBALHUC EVELINA
LACATUSU ANDREI I CIIINOVAC MIRELA
Petroiu Luciana StefaniaIII DIIIROTARU ANGELA
MANCAS EMILIANIII AIIIOLARIU DORINA
Cotofrea Andreea ClaudiaIII DIIIROTARU ANGELA
MUNTEANU MEDEEAIV BIIICIOBANU MIHAELA
BAROI SOFIA THEAIII AIIIOLARIU DORINA
Plescan LuciaIV BIIIBALHUC EVELINA
FOTEA RADU I CMNOVAC MIRELA
PETRANICI RARESII AMNOUR EUGENIA
VERIVES LUCIANII CMSTRACHINARU LAURA
ETRESCU TEODOR CRISTIANII DMDRAGUSANU MARIA
GHINET SABINII DMDRAGUSANU MARIA
Dascalu AndreiIII BMPINTILIE LIDIA
Munteanu RaresIII BMPINTILIE LIDIA
Luca Iacob MadalinIII DMROTARU ANGELA
TODOSIEA ANDREEA GABRIELAIV CMAPOSTOL GABRIELA
BOTEA IUSTIN ALEXANDRUPregatitoare BMBIRGAOANU CLAUDIA
DAVIDOAIA MARCU NARCISPregatitoare BMBIRGAOANU CLAUDIA

Inapoi la centrele de concurs