Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Concurenti de excelenta din centrul de concurs


Judet:Bucuresti
Localitate:Bucuresti
Scoala:Scoala Gimnaziala George Bacovia
Nume elevClasaCadru didactic
Alecu Vlad IonutI ANitu Maerean Livia
Anghel Andrei AlexandruI ANitu Maerean Livia
Belaconi Andrei I ANitu Maerean Livia
Chiriac Luca MihaiI ANitu Maerean Livia
Craiu Mateo Gabriel I ANitu Maerean Livia
Grauceanu Adelina StefaniaI ANitu Maerean Livia
Manafu Stefan MateiI ANitu Maerean Livia
Mica Erika MariaI ANitu Maerean Livia
Mocanu David Andrei FlorentinI ANitu Maerean Livia
Nagoda Vlad AlexandruI ANitu Maerean Livia
CUCU STEFANI DBANICA IULIANA
Banesaru Razvan MarianI EAkbiyik Enache Mioara
Butucaru Daria AlexandraI EAkbiyik Enache Mioara
CORICICA ALEXANDRUI EAkbiyik Enache Mioara
Kang GiwooI EAkbiyik Enache Mioara
Sandu AndreeaI EAkbiyik Enache Mioara
Spalatelu Andrei RaulI EAkbiyik Enache Mioara
Stoicescu Eduard Andrei I EAkbiyik Enache Mioara
Zavelca Ioana AdrianaI EAkbiyik Enache Mioara
PIRVAN ALESSIAII AURCAN ROZICA
STOIAN IOANAII AURCAN ROZICA
SUSA ALEXANDRUII AURCAN ROZICA
VOINEA ALEXIAII AURCAN ROZICA
BOBOC MARIAII BMIU FLORICA
COJOCARU VLAD IOANII BMIU FLORICA
DUMITRESCU DIANAII BMIU FLORICA
ENACHE MARIANII BMIU FLORICA
GATU MARIAII BMIU FLORICA
GLAVAN SEBASTIANII BMIU FLORICA
ILIE VLADII BMIU FLORICA
MARINESCU ANTONIAII BMIU FLORICA
MIHAI STEFANII BMIU FLORICA
OPREA ALICEII BMIU FLORICA
OPREA IVONAII BMIU FLORICA
PREDA BIANCAII BMIU FLORICA
TEREC RADU CATRINAII BMIU FLORICA
TRUPINA MARIAII BMIU FLORICA
VARTAN AMIRAII BMIU FLORICA
DAN RAISAII DCATANA ASTRID
OLARU IULIA MARIAII DCATANA ASTRID
SANDU IZABELAII DCATANA ASTRID
BIZIRU EMMAII ESMADU LOREDANA
CALARASU ANCAII ESMADU LOREDANA
DUMITRU ANAII ESMADU LOREDANA
GALLINI CARLAII ESMADU LOREDANA
ISPAS NICHOLASII ESMADU LOREDANA
IVASCU OANAII ESMADU LOREDANA
MITRAN MAIAII ESMADU LOREDANA
PETCU DARIAII ESMADU LOREDANA
GHEORGHIU REBECAIII BTARANU MIRELA
JILAVU ALEXANDRU GABRIELIII BTARANU MIRELA
OLARU-FRUMOSU GEORGE EMANUELIII BTARANU MIRELA
BELET CRISTIANIV AROPOTA MARIA
CASCAVAL DARIUSIV AROPOTA MARIA
ENACHE MARIA IV AROPOTA MARIA
PETRISOR VLADIV AROPOTA MARIA
ROSU MIHNEAIV AROPOTA MARIA
SOARE BOGDANIV AROPOTA MARIA
MATARA ADRIANAIV BLUPU ELENA
CRAINIC THEODOR IV CZELDEA LAVINIA
PASCU ANDREIPregatitoare BDUMITRU VASILICA
POPA NATALIAPregatitoare BDUMITRU VASILICA
RADU TIBERIUPregatitoare BDUMITRU VASILICA
CARAMBIOSCHI ALBU MIHAI FLORINPregatitoare DCOMANOAIA EUGENIA
FLUERARU ERIC GABRIELPregatitoare DCOMANOAIA EUGENIA
ILIE CATALIN GABRIELPregatitoare DCOMANOAIA EUGENIA
MIHAILESCU ANTONIA GEORGETA VIOLETAPregatitoare DCOMANOAIA EUGENIA
MILITARU MARIA LUMINITAPregatitoare DCOMANOAIA EUGENIA
NASTASE BIANCA STEFANIAPregatitoare DCOMANOAIA EUGENIA
PRICOP ILINCA ELENAPregatitoare DCOMANOAIA EUGENIA
ROSU ANTONIAPregatitoare DCOMANOAIA EUGENIA
VLAD TIMEEEA MARIAPregatitoare DCOMANOAIA EUGENIA

Inapoi la centrele de concurs