Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Rezultate centru de concurs


Judet:Bistrita-Nasaud
Localitate:Singeorz-Bai
Scoala:Scoala Gimnaziala Artemiu Publiu Alexi
Nume elevClasaPuncteCadru didactic
JARDA IONUT CATALINI B100TAMAS VASILE
LUCI CRISTIAN DANIELI B100TAMAS VASILE
MARCUS FLORINA ANDREEAI B100TAMAS VASILE
SUCILA EDUARD SAMUELI B100TAMAS VASILE
URS ADRIANA MARIAI B98TAMAS VASILE
ACS MIHAI LAURENTIUI B95TAMAS VASILE
BUGA CATALINII A100BENTA VICTORIA
BUIA ANA MARIAII A100BENTA VICTORIA
TRUFAN TIMOTEIII A100BENTA VICTORIA
MARCUS ALESSIA SARAII A98BENTA VICTORIA
BUGA ESTERA NAOMIII A95BENTA VICTORIA
MARICA EMILIA ANCUTAII A62BENTA VICTORIA
MIHAILA EUNICEII AParticipantBENTA VICTORIA
BUIA SARAII AParticipantBENTA VICTORIA
BACIU FLAVIUII C100URECHE MARIA
FLORE CATALINII C100URECHE MARIA
HARAPASCU SORINII C100URECHE MARIA
MAGUREAN-POPA LUCAII C100URECHE MARIA
MARICA MAYAII C100URECHE MARIA
STRIMBU ANDRAII C100URECHE MARIA
STRIMBU BOGDANII C100URECHE MARIA
ARAMA EMANUELII C96URECHE MARIA
BUIA SIMINAII C92URECHE MARIA
NAROS STEFANII C92URECHE MARIA
UTALEA GABRIELAII C90URECHE MARIA
GEORGES LAURAII C85URECHE MARIA
GAGEA REBECAII C82URECHE MARIA
CIFOR NAOMIII C75URECHE MARIA
BATES SIMONAII C70URECHE MARIA
SOHORCA ROBERTII C70URECHE MARIA
RUSTI RALUCAII C63URECHE MARIA
IAKO CATALINII C60URECHE MARIA
TAHIS DANIELII CParticipantURECHE MARIA
BALATCHI MIRIAMII CParticipantURECHE MARIA
SORECAU ANDREIII CParticipantURECHE MARIA
RUSTI BENIAMINII CParticipantURECHE MARIA
ADAM IONELA CATALINAII E100BORS SILVIA
ALEXI CRISTIANII E100BORS SILVIA
ANISIE MAXIMILIANII E100BORS SILVIA
HATOS CATALIN ROBERTII E100BORS SILVIA
HIRUTA ILIE IONUTII E100BORS SILVIA
JARDA IOAN DANIELII E100BORS SILVIA
MIHAILA ALEXANDRAII E100BORS SILVIA
MIRON DARIUS SAMUELII E100BORS SILVIA
NEAMT ALEXANDRA IOANAII E100BORS SILVIA
MARCUS ANA ELISABETAII E95BORS SILVIA
NICULAI ANDREEAII E90BORS SILVIA
RUSTI ALEXANDRA IONELAII E90BORS SILVIA
SOHORCA MIHAI CATALINII E90BORS SILVIA
MOTOFELEA RAUL VALENTINII E86BORS SILVIA
NICULAI DARIUS LEVYII E85BORS SILVIA
NICULAI DENIS SEBASTIANII E85BORS SILVIA
DAVID ILIE ALEXANDRUII E75BORS SILVIA
MURARIU CRISTIAN ANDREIII E75BORS SILVIA
NAIMAN MARCELAII E75BORS SILVIA
MACAVEI ADRIAN ILIEII E70BORS SILVIA
VANCA ALEXANDRAII E70BORS SILVIA
DARABAN MARIUS IONUTII E60BORS SILVIA
NEAMT SIMONAII EParticipantBORS SILVIA
CORDOS TRAIANII EParticipantBORS SILVIA
BUGA SAMUELIII A100ISTRATE MARIANA
SOHORCA ALEX SEBASTIANIII A100ISTRATE MARIANA
STRUGARI GABRIELA MAXIMILIANAIII A100ISTRATE MARIANA
MUSTEATA ALEX DANIELIII A98ISTRATE MARIANA
OANEA FLORIN ADRIANIII A98ISTRATE MARIANA
POP NAOMIIII A98ISTRATE MARIANA
PRELUCA FLAMAND DRAGOS BOGDAN III A98ISTRATE MARIANA
RUSTI SAMUELIII A98ISTRATE MARIANA
VARVARI ANDREEAIII C100POP ANUTA
SPAIMOC MAXIMIII C97POP ANUTA
PETRASCU ANAIII C90POP ANUTA
SZEKELY MARIOIII C90POP ANUTA
POP ELISABETAIII C84POP ANUTA
ALGEORGE ALEXIII C82POP ANUTA
TOMI FLORINAIII C81POP ANUTA
HALITA DANIELIII C80POP ANUTA
MIHALI EMILIAIII C79POP ANUTA
TIMIS ALEXANDRAIII C79POP ANUTA
MUTHI SABINIII C75POP ANUTA
CORDOS FLORINAIII C72POP ANUTA
POP ANAIII C70POP ANUTA
RUSTI PATRICIAIII C69POP ANUTA
MUTU DENISIII C65POP ANUTA
COSTAN MARIUSIII C60POP ANUTA
DARABAN SAMUELIII D100OARCAS IONEL
RUS DANIELIII D100OARCAS IONEL
MIHAI AUGUSTINIII D90OARCAS IONEL
NEAMT MARIA ANCUTAIV A100BONTAS GABRIELA
PETRASCU FLORINELAIV A100BONTAS GABRIELA
PETRASCU TRAIANIV A100BONTAS GABRIELA
TAHIS CRISTIANIV A100BONTAS GABRIELA
TRUFAN ALEXANDRUIV A100BONTAS GABRIELA
TRUFAN MARCUSIV A100BONTAS GABRIELA
AVRAM CRISTINA GABRIELAIV A99BONTAS GABRIELA
CIRCU STEFANIAIV A99BONTAS GABRIELA
JARDA IONUT ALEXIV A98BONTAS GABRIELA
LAZAR GABRIELIV A98BONTAS GABRIELA
NEAMT MARIAIV A95BONTAS GABRIELA
ALBU IOANAIV B100ANDRESI VICTORIA
BORGOVAN ALEXANDRA MARIAIV B100ANDRESI VICTORIA
DARABAN DANIELIV B100ANDRESI VICTORIA
POP BENIAMINIV B98ANDRESI VICTORIA
STRIMBU FILIPIV B98ANDRESI VICTORIA
BULTA IONUTIV B95ANDRESI VICTORIA
STRIMBU CATALINAIV B95ANDRESI VICTORIA
MIRON ANCUTAIV B90ANDRESI VICTORIA
RUSTI DAVIDIV B85ANDRESI VICTORIA
CORDOS ANDRAIV C100SORECAU CATALINA
COSTAN CRISTIANIV C100SORECAU CATALINA
GEORGES MIHAIIV C100SORECAU CATALINA
MURESAN MARIOIV C100SORECAU CATALINA
SOFINETI ALEXANDRAIV C100SORECAU CATALINA
STRIMBU EDWARDIV C100SORECAU CATALINA
BANDEAN ELISAIV C99SORECAU CATALINA
BORGOVAN ALEXANDRAIV C99SORECAU CATALINA
CIOCAN MARIAIV C99SORECAU CATALINA
LARIONESI STEFANIV C99SORECAU CATALINA
POP DELIAIV C98SORECAU CATALINA
AVRAM FLORINAIV E100CALIN LEONORA
HIRUTA SAVETUCAIV E100CALIN LEONORA
DARABAN ESTERAIV E90CALIN LEONORA
LAZAR GIULIAIV E90CALIN LEONORA
STEOPOAE MARIAIV E90CALIN LEONORA
PARTENE DENISAIV E80CALIN LEONORA
BUGA CRISTIANIV E75CALIN LEONORA
PARTENE DANIELIV E75CALIN LEONORA
RUS IOANAIV E75CALIN LEONORA
PAGU EMANUELIV E70CALIN LEONORA
BUIA BOGDANPregatitoare A100MUTU IOANA
LUCA ROBERTPregatitoare A100MUTU IOANA
POP ALEXANDRAPregatitoare A100MUTU IOANA
POP MARAPregatitoare A100MUTU IOANA
ILIESIU IULIAPregatitoare A98MUTU IOANA
MORAR ALEXANDRAPregatitoare A98MUTU IOANA
GABOR ALINPregatitoare A96MUTU IOANA
SOHORCA ALEXANDRAPregatitoare A96MUTU IOANA
CORNEA MARIAPregatitoare A95MUTU IOANA
BUGA SANDRAPregatitoare A94MUTU IOANA
PARTENE ALEXANDRAPregatitoare A94MUTU IOANA
SOFINETI MIHAELAPregatitoare A94MUTU IOANA
BULTA NICOLETAPregatitoare A90MUTU IOANA
ALEXI IOANAPregatitoare A84MUTU IOANA
ALGEORGE IOANAPregatitoare B100ANI IOANA
BULBUC BIANCAPregatitoare B100ANI IOANA
COSTAN MAYAPregatitoare B100ANI IOANA
GABOR DAIANAPregatitoare B100ANI IOANA
MIRON ANDREIPregatitoare B100ANI IOANA
NICULAI ANTONIAPregatitoare B100ANI IOANA
OANEA PATRISIAPregatitoare B100ANI IOANA
RUSTI SAMUELPregatitoare B100ANI IOANA
TAHIS ANDREEAPregatitoare B100ANI IOANA
LARIONESI PAULAPregatitoare B98ANI IOANA
MIHALI ALEXANDRAPregatitoare B95ANI IOANA
POP ALEXPregatitoare B95ANI IOANA
BUIA MARIANAPregatitoare B90ANI IOANA
SORECAU FINEASPregatitoare B90ANI IOANA
BESUTIU SAULPregatitoare B85ANI IOANA
BUGA IULIAPregatitoare B85ANI IOANA
GEOGES MARIAPregatitoare B85ANI IOANA
CARBUNE ELIASPregatitoare B83ANI IOANA
ISIP ANDREEAPregatitoare B81ANI IOANA
STRIMBU ROBERTPregatitoare B80ANI IOANA
ALBU SILVIUPregatitoare B72ANI IOANA
DARABAN TRAIANPregatitoare B60ANI IOANA
JARDA LENAPregatitoare B60ANI IOANA
TOMI PATRICKPregatitoare BParticipantANI IOANA
MUTU ANDREIPregatitoare BParticipantANI IOANA
ALGEORGE ALEXANDRU ANDREIPregatitoare C100DANILA ANA
BULTA ALEXANDRU GEORGELPregatitoare C100DANILA ANA
CIFOR DARIUS NATANAIELPregatitoare C100DANILA ANA
DARABAN FLORINA EMILIAPregatitoare C100DANILA ANA
GROS IULIAN SERGIUPregatitoare C100DANILA ANA
GUSA MARIA DARIAPregatitoare C100DANILA ANA
GYORGY IONELA MIHAELAPregatitoare C100DANILA ANA
HOZA FLAVIA ANAMARIAPregatitoare C100DANILA ANA
MIRON STEFANPregatitoare C100DANILA ANA
MUTU DAVID IOANPregatitoare C100DANILA ANA
NECHITA ALIN ANDREIPregatitoare C100DANILA ANA
NICULAI MARIA FLORINAPregatitoare C100DANILA ANA
SOHORCA MARIAPregatitoare C100DANILA ANA
SORECAU ANAMARIAPregatitoare C100DANILA ANA
SORECAU ESTERA VIORICAPregatitoare C100DANILA ANA
STRIMBU FLORINAPregatitoare C100DANILA ANA
DANILA AUFLAVIU SEBASTIANPregatitoare C95DANILA ANA
GEORGES ALEXANDRU IONUTPregatitoare C95DANILA ANA
RIMBULEA ALEXANDRU CATALINPregatitoare C95DANILA ANA
SPAIMOC ANDREIPregatitoare C95DANILA ANA
GAGEA MARIA EMILIAPregatitoare C90DANILA ANA
RUS CATALINPregatitoare C90DANILA ANA
ALEXI LEIA MARIAPregatitoare C75DANILA ANA
HIRUTA ALEXANDRU TRAIANPregatitoare C75DANILA ANA

Inapoi la centrele de concurs