Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti centru de concurs


Judet:Bistrita-Nasaud
Localitate:Singeorz-Bai
Scoala:Scoala Gimnaziala Artemiu Publiu Alexi
Nume elevClasaPremiuCadru didactic
AVRAM CRISTIANI AEBENTA VICTORIA
BUGA ALEXANDRAI AEBENTA VICTORIA
BUGA CATALINI AEBENTA VICTORIA
BUGA EMILI AEBENTA VICTORIA
BUIA ANA MARIAI AEBENTA VICTORIA
CIRCU IULIAI AEBENTA VICTORIA
LAZAR ALEXANDRUI AEBENTA VICTORIA
SANTA IRINAI AEBENTA VICTORIA
MAGUREAN LUCAI CEURECHE MARIA
STRIMBU ANDRAI CEURECHE MARIA
STRIMBU BOGDANI CEURECHE MARIA
ANDRESI PAULI DELUPSAN CATALINA
DARABAN LARISAI DELUPSAN CATALINA
HALITA IACOVI DELUPSAN CATALINA
ADAM IONELA CATALINAI EEBORS SILVIA
ALEXI CRISTIANI EEBORS SILVIA
DAVID ILIE ALEXANDRUI EEBORS SILVIA
HATOS CATALIN ROBERTI EEBORS SILVIA
HIRUTA ILIE IONUTI EEBORS SILVIA
MIRON DARIUS SAMUEL I EEBORS SILVIA
NEAMT ALEXANDRA IOANAI EEBORS SILVIA
OANEA FLORIN ADRIANII AEISTRATE MARIANA
SOHORCA ALEX SEBASTIANII AEISTRATE MARIANA
STRUGARI MAXIMILIANA GABRIELAII AEISTRATE MARIANA
DARABAN SAMUELII DEOARCAS IONEL
MIHAI AUGUSTINII DEOARCAS IONEL
RUS DANIELII DEOARCAS IONEL
COSTAN ANDREEAII EEAVRAM MARIOARA
HIRUTA REBECAII EEAVRAM MARIOARA
PUSCAS PAULAII EEAVRAM MARIOARA
AVRAM CRISTINAIII AEBONTAS GABREIELA
LAZAR GABRIELIII AEBONTAS GABREIELA
PETRASCU FLORINELAIII AEBONTAS GABREIELA
PETRASCU TRAIANIII AEBONTAS GABREIELA
TAHIS CRISTIANIII AEBONTAS GABREIELA
TRUFAN ALEXANDRUIII AEBONTAS GABREIELA
TRUFAN MARCUSIII AEBONTAS GABREIELA
ALBU IOANA SIMONAIII BEANDRESI VICTORIA
BORGOVAN ALEXANDRA MARIAIII BEANDRESI VICTORIA
DARABAN DANIEL TRAIANIII BEANDRESI VICTORIA
MIRON ANCUTAIII BEANDRESI VICTORIA
POP BENIAMINIII BEANDRESI VICTORIA
STRIMBU FILIPIII BEANDRESI VICTORIA
COSTAN CRISTIANIII CESORECAU CATALINA
LARIONESI STEFANIII CESORECAU CATALINA
MURESAN MARIOIII CESORECAU CATALINA
SFRENGEU RARESIII CESORECAU CATALINA
STRIMBU EDWARDIII CESORECAU CATALINA
LAZAR GIULIAIII EECALIN LEONORA
PARTENE DENISAIII EECALIN LEONORA
RUS IOANAIII EECALIN LEONORA
STEOPOAE MARIAIII EECALIN LEONORA
BUIA CRISTINAIV AEMUTU IOANA
ALGEORGE GABRIELIV BEANI IOANA
MURESAN FLORINAIV BEANI IOANA
SORECAU BENIAMINIV BEANI IOANA
PALAGI CHRISTIAN ANDREIIV CEDANILA ANA
POP IOANAIV CEDANILA ANA
RUSTI MARIAIV CEDANILA ANA
BUGA IOANA EDENAPregatitoare BETAMAS VASILE
LUCI CRISTIAN DANIELPregatitoare BETAMAS VASILE
MARCUS FLORINAPregatitoare BETAMAS VASILE
ANDRONESI ADINAPregatitoare DEDANILA DORINA
BUGA DENISPregatitoare DEDANILA DORINA
BULTA IOANAPregatitoare DEDANILA DORINA
GABOR GEORGIANAPregatitoare DEDANILA DORINA
MIHAILA NATALIAPregatitoare DEDANILA DORINA
MIRON CRISTIANPregatitoare DEDANILA DORINA
POP LENUTA MARIAPregatitoare DEDANILA DORINA
SESTAC MAIAPregatitoare DEDANILA DORINA
ISIP COSMINAII EIAVRAM MARIOARA
STRIMBU ANAII EIAVRAM MARIOARA
STRIMBU ANTONELAII EIAVRAM MARIOARA
BUGA CRISTINAIV AIMUTU IOANA
CARCU ANCAIV AIMUTU IOANA
JARDA IONUTIII AIBONTAS GABREIELA
NEAMT ANCUTAIII AIBONTAS GABREIELA
BORGOVAN ALEXANDRAIII CISORECAU CATALINA
CORDOS ANDRAIII CISORECAU CATALINA
BUGA FLORINAIV AIMUTU IOANA
STRAMBU RAULIV AIMUTU IOANA
SOHORCA ROBERTI CIIURECHE MARIA
CIOCAN MARIAIII CIISORECAU CATALINA
POP DELIAIII CIISORECAU CATALINA
ILOAIE LAURAIV AIIMUTU IOANA
NEGOI NURIAPregatitoare DIIDANILA DORINA
NICULESCU IOANAPregatitoare DIIDANILA DORINA
BUGA SAMUELII AIIISTRATE MARIANA
MUSTEATA ALEXII AIIISTRATE MARIANA
CORDOS BOGDANI DIILUPSAN CATALINA
MACAVEI ALEXANDRA BEATRICEI DIILUPSAN CATALINA
STEOPOAIE DIANAI DIILUPSAN CATALINA
STRIMBU ALEXANDRUI DIILUPSAN CATALINA
PIORAS CRISTINA ANCUTAI EIIBORS SILVIA
RUSTI ALEXANDRA IONELAI EIIBORS SILVIA
HALITA DANIELII CIIPOP ANUTA
PETRASCU ANAII CIIPOP ANUTA
CIRCU STEFANIAIII AIIBONTAS GABREIELA
HIRUTA ALEXIII AIIBONTAS GABREIELA
PASCA ALEXANDRAIII CIISORECAU CATALINA
ANI ANTONIAIV BIIANI IOANA
COSTAN ANDREEAIV CIIDANILA ANA
NISTOR ALEXIV CIIDANILA ANA
JARDA IONUT CATALINPregatitoare BIITAMAS VASILE
URS ADRIANA MARIAPregatitoare BIITAMAS VASILE
ARAMA EMANUELI CIIIURECHE MARIA
DOBZAU ANTONELAPregatitoare DIIIDANILA DORINA
HARUTA EMILIAPregatitoare DIIIDANILA DORINA
CIOCIU ANAPregatitoare DIIIDANILA DORINA
MUTU RAULPregatitoare DIIIDANILA DORINA
TOMI RALUCAPregatitoare DIIIDANILA DORINA
MARICA ELISABETAIV BIIIANI IOANA
BENTA ALEXANDRAI AMBENTA VICTORIA
MIHALI MINAI AMBENTA VICTORIA
MARICA MAYAI CMURECHE MARIA
CARBUNE TIMEEAI DMLUPSAN CATALINA
DARABAN ALISIAI DMLUPSAN CATALINA
PARTENE OANAI DMLUPSAN CATALINA
PIORAS BENIAMINI DMLUPSAN CATALINA
RUS ANAI DMLUPSAN CATALINA
DARABAN MARIUS IONUTI EMBORS SILVIA
JARDA IOAN DANIELI EMBORS SILVIA
MIHAILA ALEXANDRA INAI EMBORS SILVIA
NICULAI ANDREEAI EMBORS SILVIA
SOHORCA MIHAI CATALINI EMBORS SILVIA
BULBUC SARAII EMAVRAM MARIOARA
JOJA ALEXII EMAVRAM MARIOARA
RUSTI DAVIDIII BMANDRESI VICTORIA
STRIMBU CATALINAIII BMANDRESI VICTORIA
AVRAM FLORINAIII EMCALIN LEONORA
MARC BIANCAIII EMCALIN LEONORA
HALITA MARIAIV BMANI IOANA
CRISTUREAN IONUTIV CMDANILA ANA
TAHIS OANAIV CMDANILA ANA
SUCILA EDUARD SAMUELPregatitoare BMTAMAS VASILE
ALGEORGE DANIELPregatitoare DMDANILA DORINA
CARBUNE DANIELPregatitoare DMDANILA DORINA

Inapoi la centrele de concurs