Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Rezultate centru de concurs


Judet:Bistrita-Nasaud
Localitate:Romuli
Scoala:Scoala Gimnaziala Romuli
Nume elevClasaPuncteCadru didactic
Cilian Daniela-MariaI A100Telcian Mustoiuc Maria Elena
Ferchi Ioana BeatriceI A100Telcian Mustoiuc Maria Elena
Telcean Mustoiuc IrinaI A100Monita Narcisa
Telcian Mustoiuc IrinaI A100Telcian Mustoiuc Maria Elena
Tirnovan Diana MariaI A100Monita Narcisa
Tirnovan Diana MariaI A100Telcian Mustoiuc Maria Elena
Mare StefaniaI A90Telcian Mustoiuc Maria Elena
Pop Vasile MihaiI A85Telcian Mustoiuc Maria Elena
Tirnovan Andreea VasilicaI A85Telcian Mustoiuc Maria Elena
Ani Iulian IonutII A100Campan Alexandra
Burnari Andreea NicoletaII A100Campan Alexandra
Burnari Cristian BogdanII A100Campan Alexandra
Cordos Grigorel IonutII A100Campan Alexandra
Hortopan Maria IsabelaII A100Campan Alexandra
Moldovan Ionut GabrielII A100Campan Alexandra
Stefoi Flavius- DorinII A100Herta Elena-Gabriela
Virvaruti Mihaela AndreeaII A100Campan Alexandra
Bumbu Paul ConstantinII A97Campan Alexandra
Curtuius GeorgeII A95Herta Elena-Gabriela
PupezaTeodora StefaniaII A95Campan Alexandra
Tarnovan Ana-MariaII A95Herta Elena-Gabriela
Vasil Lucas TeodoraII A95Campan Alexandra
Cilian Mihaita IonelII A90Herta Elena-Gabriela
Curtuius Alexandru TanaseII A90Herta Elena-Gabriela
Mititel IuliaAndreeaII A90Campan Alexandra
Modovan Florina ValeriaII A85Campan Alexandra
Timoce Teodosia FlorinaII A80Herta Elena-Gabriela
Moldovan Marina NataliaII A75Herta Elena-Gabriela
Bulz Nicoleta MariutaII AParticipantHerta Elena-Gabriela
Font DanielIII A100Moldovan Ioana
Font DanielIII A100Moldovan Ioana
Moldovan DianaIII A100Moldovan Ioana
Rus David CiprianIII A100Ivan Ioana
Susca MargaretaIII A100Moldovan Ioana
Susca MargaretaIII A100Moldovan Ioana
Timis Petrisor VasileIII A100Moldovan Ioana
Timis Petrisor VasileIII A100Moldovan Ioana
Timoce TatianaIII A100Moldovan Ioana
Timoce TatianaIII A100Moldovan Ioana
Bulz AlexandruIII A90Moldovan Ioana
Bulz AlexandruIII A90Moldovan Ioana
Bulz IuliaIII A90Moldovan Ioana
Bulz IuliaIII A90Moldovan Ioana
Rus GeorgianaIII A90Moldovan Ioana
Barta SebastianIII A85Moldovan Ioana
Barta SebastianIII A85Moldovan Ioana
Moldovan GheorgheIII A80Moldovan Ioana
Moldovan GheorgheIII A80Moldovan Ioana
Rus GeorgianaIII A75Moldovan Ioana
Bulz DariaPregatitoare A100Monita Narcisa
Bulz Mircea AndreeaPregatitoare A100Monita Narcisa
Font GabrielPregatitoare A100Monita Narcisa
Hojda GeorgePregatitoare A100Monita Narcisa
Moti MariaPregatitoare A100Monita Narcisa
Neamt SorinPregatitoare A100Monita Narcisa
Salvar GabrielPregatitoare A100Monita Narcisa

Inapoi la centrele de concurs