Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti centru de concurs


Judet:Teleorman
Localitate:Alexandria
Scoala:Scoala Gimnaziala nr.5 Alexandria
Nume elevClasaPremiuCadru didactic
CORARLIE ROXANAI AEVoicu Popescu Corina
DRAGOMIR DIANAI AEVoicu Popescu Corina
GRASA CATALINI AEVoicu Popescu Corina
LUCA MARIA I AEVoicu Popescu Corina
MARIN SARAI AEVoicu Popescu Corina
MATEI EDUARDI AEVoicu Popescu Corina
OSIAC STEFANIAI AEVoicu Popescu Corina
POPESCU MARIAI AEVoicu Popescu Corina
STEFAN DANIELI AEVoicu Popescu Corina
MACAVEI ALEXIAI BEIVAN AURELIA
CIOROBESCU DAVIDII AECiofalca Mihaela Cristina
IVAN EMA MARILENAII AECiofalca Mihaela Cristina
ISCRU CRISTIANII BEDUMITRASCU FLORINA
ALBU AIDAII CENEAGU VIOLETA
SERBAN BOGDANII CENEAGU VIOLETA
SIMION DAVIDII CENEAGU VIOLETA
BALABAN BOGDANIII AECALCIIA LUCICA
BAN SARAIII AECALCIIA LUCICA
DOBRE VALENTINIII AECALCIIA LUCICA
MANEA ANDREIIII AECALCIIA LUCICA
PREDA DARIAIII AECALCIIA LUCICA
BRICEAG IONUTPregatitoare AEMINCU CRISTINA
CONSTANTIN MIHNEAPregatitoare AEMINCU CRISTINA
COSTACHE MARIAPregatitoare AEMINCU CRISTINA
GROSU RALUCAPregatitoare AEMINCU CRISTINA
NICOLESCU ANCAPregatitoare AEMINCU CRISTINA
POPESCU DARIAPregatitoare AEMINCU CRISTINA
BRABETE ANDREI DAVIDPregatitoare BEIRIANU LAURA
DUMINICA ANDREEA CATALINAPregatitoare BEIRIANU LAURA
OLTEANU MARIO GABRIELPregatitoare BEIRIANU LAURA
PANDURU ALINA GABRIELAPregatitoare BEIRIANU LAURA
STANCU ALEXIA DARIAPregatitoare BEIRIANU LAURA
TANE ALEXANDRA MARIAPregatitoare BEIRIANU LAURA
COSTEA ANA MARIAII CINEAGU VIOLETA
OLTEANU RADUI AIVoicu Popescu Corina
VOINEA ROBERT STEFANII BIDUMITRASCU FLORINA
BUSCAN GABRIELAII CINEAGU VIOLETA
FERARU ALEXANDRAII CINEAGU VIOLETA
BULIGA RAFAELIII AICALCIIA LUCICA
IVAN CIPRIANIII AICALCIIA LUCICA
RAICU NICOLAIII AICALCIIA LUCICA
VOICU RAFAELIII AICALCIIA LUCICA
ZAHARIA THEODORAIV AINICOLESCU MIHAELA
GHERGHE GABRIELAI BIIIVAN AURELIA
DONE GOGOI LIVIUII CIINEAGU VIOLETA
TANASE NICOLETAII CIINEAGU VIOLETA
DONE ANDREEA BIANCA IV AIINICOLESCU MIHAELA
BRATU IRINAPregatitoare AIIMINCU CRISTINA
CHIRIGIU IANISPregatitoare AIIMINCU CRISTINA
CHIAR ADRIAN GABRIELPregatitoare BIIIRIANU LAURA
FELEAGA CRISTIANII CIINEAGU VIOLETA
GUSA BIANCAI AIIVoicu Popescu Corina
BELU VICTOR ALEXANDRUII BIIDUMITRASCU FLORINA
BUZATU LUCASII BIIDUMITRASCU FLORINA
ISPAS LUCAII BIIDUMITRASCU FLORINA
DRAGU ANA MARIAIII AIICALCIIA LUCICA
STANESCU NATALIAIII AIICALCIIA LUCICA
STREIU SELENAIII AIICALCIIA LUCICA
CHIVU ANDREEAPregatitoare AIIMINCU CRISTINA
NEDELCU SARAPregatitoare AIIMINCU CRISTINA
OLTEANU VLAD Pregatitoare AIIMINCU CRISTINA
PINTICA ADELINAPregatitoare AIIMINCU CRISTINA
SCHINTEIE SARAPregatitoare AIIMINCU CRISTINA
ASPROIU SERBAN MIHAIPregatitoare BIIIRIANU LAURA
DELCEA SABIN FLORINPregatitoare BIIIRIANU LAURA
MARIN ANDRA GABRIELAPregatitoare BIIIRIANU LAURA
MARINETE MARIO NICHOLASPregatitoare BIIIRIANU LAURA
MARINETE MARIO NICHOLASPregatitoare BIIIRIANU LAURA
TURLEA DIANA GEORGIANAPregatitoare BIIIRIANU LAURA
MOLDOVEANU BOGDANI AIIIVoicu Popescu Corina
MUNTEANU PATRIKI AIIIVoicu Popescu Corina
DRAGULESCU EMANUELIV AIIINICOLESCU MIHAELA
RIZEA ANDREIIV BIIIENACHE MIHAELA
VINTURIS GIULIAIV BIIIENACHE MIHAELA
PAUNICA BOGDANI AIIIVoicu Popescu Corina
GHEORGHE ADELINAI BIIIIVAN AURELIA
IACIU DENISI BIIIIVAN AURELIA
VADUVA ANDREIPregatitoare AIIIMINCU CRISTINA
BANCULESCU ANA MARIAII BIIIDUMITRASCU FLORINA
MUSAT DIANA IV AIIINICOLESCU MIHAELA
CHIRITA GABRIELAI BMIVAN AURELIA
ENE DENIS I CMALBU VIOLETA
ALCEA GABRIELII BMDUMITRASCU FLORINA
BADEA VALENTIN VIRGILII BMDUMITRASCU FLORINA
BRATU BIANCA IOANAII BMDUMITRASCU FLORINA
GHERGHE DARIUSII BMDUMITRASCU FLORINA
URUCU MADALIN ALEXANDRUII BMDUMITRASCU FLORINA
LILE COSTINELIV AMNICOLESCU MIHAELA
ALEXANDRU ERICPregatitoare AMMINCU CRISTINA
GAVANESCU DARIAPregatitoare AMMINCU CRISTINA
MANEA EMAPregatitoare AMMINCU CRISTINA
NETU ANDREIPregatitoare AMMINCU CRISTINA
ADIR ARMANDO ANDREIPregatitoare BMIRIANU LAURA

Inapoi la centrele de concurs