Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Rezultate centru de concurs


Judet:Arges
Localitate:Campulung
Scoala:Scoala Oprea Iorgulescu
Nume elevClasaPuncteCadru didactic
Petre ValentinI B100Ungureanu Carmen
Ungureanu TeodoraI B100Ungureanu Carmen
Baciu DenisI B97Ungureanu Carmen
Stoica DariaII A97Marinescu Clara
Vladescu DavidII A92Marinescu Clara
Radoi AlexandruII A91Marinescu Clara
Tica StefanII B100Bivol Oana
Minciunescu DavidII B97Bivol Oana
Mihai MateiII B94Bivol Oana
Ronai LorenaII B88Bivol Oana
Pislaru Iustin II B80Bivol Oana
Coman ArmandII B77Bivol Oana
Purcel AndreeaII B68Bivol Oana
Moraru MarioII B63Bivol Oana
Omer StefaniaII B62Bivol Oana
Leca IoanaII BParticipantBivol Oana
Mitoi AntoniaII BParticipantBivol Oana
Sain AlbertII C100Calinescu Ionela
Ilinca Maria II C82Calinescu Ionela
Murarus VivianaII C79Calinescu Ionela
Pislaru RaresII C77Calinescu Ionela
Antonoiu-Radu RebecaII C76Calinescu Ionela
Musetoiu Matei II C73Calinescu Ionela
Cotoros CiprianII C69Calinescu Ionela
Dinta LiviuII C68Calinescu Ionela
State TeodorII CParticipantCalinescu Ionela
Balasa BrianaII CParticipantCalinescu Ionela
Pita Teodora II CParticipantCalinescu Ionela
Visoiu PatrickII CParticipantCalinescu Ionela
Stefanescu AliceII CParticipantCalinescu Ionela
Damian Irina II CParticipantCalinescu Ionela
Nichita DianaII CParticipantCalinescu Ionela
Bokor PatrikII CParticipantCalinescu Ionela
Fulgeanu CristianaII CParticipantCalinescu Ionela
Stefanescu RaresII CParticipantCalinescu Ionela
Tudor AdelinII CParticipantCalinescu Ionela
Vasile RobertII CParticipantCalinescu Ionela
Sminchise FlaviusII CParticipantCalinescu Ionela
Stavaru GeaninaII CParticipantCalinescu Ionela
Matei MirunaIII A98Mirea Daniela
Craioveanu AndreiIII A90Mirea Daniela
Ilinca AlexiaIII A89Mirea Daniela
Grigorescu TeodorIII A87Mirea Daniela
Neagoe MihneaIII A87Mirea Daniela
Bolbose AlexiaIII A85Mirea Daniela
Georgescu MariaIII A85Mirea Daniela
Ivan CarmenIII A82Mirea Daniela
Moraru StefanIII A82Mirea Daniela
Hoaghea MihneaIII A79Mirea Daniela
Amzica IoanaIII A78Mirea Daniela
Balalau MarioIII A77Mirea Daniela
Craioveanu AlexandruIII A75Mirea Daniela
Braniste Ana III A73Mirea Daniela
Savu NicolaeIII A73Mirea Daniela
Suta AndreiIII A71Mirea Daniela
Enescu AnastasiaIII A70Mirea Daniela
Dumitrascu IoanaIV A92Iorga Mirela
Lemnaru Ana MariaIV A88Iorga Mirela
Braga IustinIV A81Iorga Mirela
Boambes TiberiuIV A74Iorga Mirela
Rucsanda DariaIV A69Iorga Mirela
Macarescu DenisaIV AParticipantIorga Mirela
Arsene IrisIV AParticipantIorga Mirela

Inapoi la centrele de concurs