Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Rezultate centru de concurs


Judet:Arges
Localitate:Campulung
Scoala:Scoala Oprea Iorgulescu
Nume elevClasaPuncteCadru didactic
Manole SebastianI A100Baruta Mariana
Radoi SerbanI C100Neagoe daniela
Siman AnaI C100Neagoe Daniela
Danescu LucaI C95Neagoe Daniela
Gherasa DanutI C95Neagoe Daniela
Hera briannaI C95Neagoe Daniela
Jianu DavidI C95Neagoe Daniela
Nica SebastianI C95Neagoe Daniela
Niculescu BiancaI C95Neagoe Daniela
Savu CristianI C95Neagoe Daniela
Stanescu TaisiaI C95Neagoe Daniela
Tican RaresI C85Neagoe Daniela
Raducu IoanaI C70Neagoe Daniela
Lungu AdrianII A100Voiculescu Simona
Simionovoci RaduII A95Voiculescu Simona
Becut DragosII A90Voiculescu Simona
Grozescu DariaII A90Voiculescu Simona
Ilie RaresII A80Voiculescu Simona
Pahontu KarinaII B100Ungureanu Carmen
Sandu EricII B100Ungureanu Carmen
Zidaru RaresII C100Badescu Monica
Ilinca AryanaII C92Badescu Monica
Creanga DenisII C91Badescu Monica
Serban AndreiIII A96Marinescu Clara
Vasilescu KarinaIII A96Marinescu Clara
Negoescu BogdanIII A90Marinescu Clara
Stoica DariaIII A90Marinescu Clara
Radoiu AlexandruIII A89Marinescu Clara
Vladescu DavidIII A87Marinescu Clara
Vlad DenisIII A82Marinescu Clara
Minciunescu DavidIII B100Bivol Oana
Ronai LorenaIII B100Bivol Oana
Tica StefanIII B100Bivol Oana
Pislaru IustinIII B85Bivol Oana
Leca IoanaIII B82Bivol Oana
Mitoi AntoniaIII B77Bivol Oana
Mihai MateiIII B68Bivol Oana
Coman ArmandIII B67Bivol Oana
Rotaru AlexandruIII BParticipantBivol Oana
Sain AlbertIII C100Calinescu Ionela
Dinta LiviuIII C86Calinescu Ionela
Cotoros CiprianIII C76Calinescu Ionela
Pislaru RaresIII C75Calinescu Ionela
Murarus VivianaIII C71Calinescu Ionela
Fulgeanu CristianaIII C68Calinescu Ionela
Ilinca MariaIII C68Calinescu Ionela
Visoiu PatrikIII C67Calinescu Ionela
Lovisteanu AndraIII C60Calinescu Ionela
Stefanescu RaresIII CParticipantCalinescu Ionela
Vasile RobertIII CParticipantCalinescu Ionela
Neculaescu StefaniaIII CParticipantCalinescu Ionela
Damian IrinaIII CParticipantCalinescu Ionela
State TeodorIII CParticipantCalinescu Ionela
Bolbose AlexiaIV A100Mirea Daniela
Ilinca AlexiaIV A100Mirea Daniela
Matei MirunaIV A100Mirea Daniela
Neagoe MihneaIV A100Mirea Daniela
Craioveanu AlexandruIV A96Mirea Daniela
Ivan CarmenIV A75Mirea Daniela
Georgescu MariaIV A65Mirea Daniela

Inapoi la centrele de concurs